Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Шайби

Самовивіз із магазину

Самовивіз із магазину

Ви можете обрати товар на сайті, оплатити його карткою або готівкою та самостійно забрати в пункті видачі того магазину, який ви зазначили під час здійснення покупки на сайті Леруа Мерлен. Пункти видачі замовлень розташовані <strong>біля відділу будівельних матеріалів</strong> у кожному з магазинів Леруа Мерлен. Якщо ви зробили замовлення з 7:30 до 20:00, то ви зможете його отримати через 2 години. Замовлення, оформлені після 20:00, видаються наступного дня після 9:00. <strong>Переваги послуги:</strong> <img src="https://www.leroymerlin.ua/m/img?href=%2Fbusiness%2Fv2%2Fimages%2F015d719c-cba5-4c8c-8ffe-4fe12b6a5cb8_Opus_Image&format=standard" width="2%"> Товар можна забрати в магазині вже через 2 години після його оформлення на сайті. <img src="https://www.leroymerlin.ua/m/img?href=%2Fbusiness%2Fv2%2Fimages%2F015d719c-cba5-4c8c-8ffe-4fe12b6a5cb8_Opus_Image&format=standard" width="2%"> Ви зможете забрати замовлення в зручний для вас час та у найближчому магазині Леруа Мерлен. <img src="https://www.leroymerlin.ua/m/img?href=%2Fbusiness%2Fv2%2Fimages%2F015d719c-cba5-4c8c-8ffe-4fe12b6a5cb8_Opus_Image&format=standard" width="2%"> Гарантія наявності товара. Оформлене на сайті замовлення буде зарезервоване за вами на 3 дні при оплаті карткою на сайті та на 24 години при оплаті готівкою або через термінал у магазині. <strong>Зверніть увагу! Якщо ви оплатили замовлення карткою, то для його отримання потрібно обов’язково мати при собі паспорт або посвідчення водія.</strong> <hr> Клієнти, які здійснюють замовлення на сайті у період з <b>4 жовтня 2021 року</b> по <b>31 жовтня 2021 року</b>, мають можливість отримати <b>промокод зі знижкою у розмірі 10%</b> на наступне замовлення. Для отримання промокоду необхідно оформити замовлення на сайті на будь-який товар на будь-яку суму зручним для вас способом оплати та способом отримання замовлення – <b>самовивіз із магазину </b>. Дія промокоду буде розповсюджуватись на ваші наступні замовлення, оформлені на сайті, на будь-яку суму зручним для вас способом оплати та діятиме лише на спосіб отримання замовлення самовивіз із магазину на всі товари за винятком товарів, які позначені "Розпродаж", "Повний розпродаж", "Веб-розпродаж", "Flash sale" та кількісні пропозиції. Промокод буде надіслано на електронну скриньку, яка була вказана при оформленні замовлення на сайті. <b>Термін дії промокоду – 10 днів</b>, з моменту його відправки. Електронний лист з промокодом буде надісланий після отримання вами вашого замовлення.

Більше послуг

Металева шайба - найпростіший кріпильний елемент з отвором посередині. Він використовується в комбінації з болтами, гайками, шпильками, гвинтами. Незважаючи на свою простоту, цей вид кріплення дуже ефективний.

Функції металевих шайб

Елементи виконують відразу кілька функцій:

 • збільшення площі опорної поверхні;
 • зниження впливу на поверхню деталі (зменшення пошкодження);
 • додаткове ущільнення;
 • запобігання самостійного відгвинчування болта.

Великий вибір шайб різного типу представлений в каталозі інтернет-магазину Леруа Мерлен. Тут можна знайти будь-які види кріплень і інші товари для будинку, які будуть швидко доставлені по Україні.

Види шайб

Коли мова йде про використання цього елемента, перші асоціації пов'язані з невеликим плоским диском з металу з отвором посередині. Але це лише одна з численних різновидів. Вона використовується при виготовленні меблів, а також в автомобілебудуванні. Для захисту від корозії елемент може бути оцинкованим.

Посилений варіант має на увазі перевищення зовнішнього діаметра в три рази в порівнянні з діаметром центрального отвору. Існує велика кількість різновидів з зовнішнім діаметром до 48 мм. Такі кріпильні шайби застосовуються в машинобудуванні, приладобудуванні. Як матеріал використовується оцинкована або звичайна сталь.

Гровер - розрізане кільце з невеликим витком. Така конструкція не дає болту мимовільно відгвинчуватися. Вигнутий (одно- або двохвитковий) гровер використовується для сильного притиснення гайки або гвинта до поверхні.

Пружинний різновид (пружина дискова) необхідна в з'єднаннях, які піддаються постійній вібрації. Елемент виготовлений з нержавіючої сталі і широко задіюється в машинобудуванні, хімічній промисловості.

Стопорне кільце може мати діаметр від 3 до 300 мм і застосовується для кріплення підшипників.

Крім перерахованих вище різновидів, в Леруа Мерлен завжди можна знайти такі види шайб:

 • стопорна швидкознімна;
 • стопорна зубчаста;
 • багатолапчата збільшена;
 • стопорна з двома лапками;
 • квадратна;
 • коса квадратна;
 • клинова;
 • стопорна з виступом;
 • віброгасильна і т. д.

При виборі шайб слід орієнтуватися на область їх використання, діаметр болтів або гвинтів, вимоги до якості з'єднання і т. д. Наприклад, найпростіший плоский різновид широко застосовують в домашньому ремонті або зборці меблів. Для вибору потрібно знати тільки зовнішній і внутрішній діаметр і товщину кріплення.

Купівля шайб в Україні за найкращими цінами

Вигідно купити шайбу необхідного типу і розміру за найвигіднішою ціною в Україні завжди можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. У Києві та Одесі представлено відразу кілька магазинів відомої мережі, тому жителі цих міст зможуть самостійно забрати замовлені раніше товари.

Пошук продукції на сайті займає мінімум часу: для зручності можна використовувати ряд фільтрів. У каталозі представлені тільки товари високої якості від відомих виробників. Здійснити зборку меблів або виконати ремонт в квартирі стало набагато зручніше: все необхідне є в Leroy Merlin.

Читати повністю