/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Шайби

Самовивіз із магазину

Самовивіз із магазину

Ви можете обрати товар на сайті та самостійно забрати в пункті видачі магазинів за адресами <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <b>Оплатити замовлення ви можете в магазині під час самовивозу, функція оплати картою на сайті тимчасово недоступна.</b> Пункт видачі замовлень розташований <strong>біля відділу будівельних матеріалів</strong> у магазинах Леруа Мерлен. Якщо ви зробили замовлення з 8:00 до 18:00, то ви зможете його отримати через 2 години. Замовлення, оформлені після 18:00, видаються наступного дня після 9:00. <strong>Переваги послуги:</strong> <img src="https://www.leroymerlin.ua/m/img?href=%2Fbusiness%2Fv2%2Fimages%2F015d719c-cba5-4c8c-8ffe-4fe12b6a5cb8_Opus_Image&format=standard" width="2%"> Товар можна забрати в магазині вже через 2 години після його оформлення на сайті. <img src="https://www.leroymerlin.ua/m/img?href=%2Fbusiness%2Fv2%2Fimages%2F015d719c-cba5-4c8c-8ffe-4fe12b6a5cb8_Opus_Image&format=standard" width="2%"> Ви зможете забрати замовлення в зручний для вас час. <img src="https://www.leroymerlin.ua/m/img?href=%2Fbusiness%2Fv2%2Fimages%2F015d719c-cba5-4c8c-8ffe-4fe12b6a5cb8_Opus_Image&format=standard" width="2%"> Гарантія наявності товара. Оформлене на сайті замовлення буде зарезервоване за вами на 3 дні. Протягом цього часу вам потрібно оплатити та забрати товар у вибраному вами магазині за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> або м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>.<hr>

Клуб Леруа Мерлен

Клуб Леруа Мерлен

<b>"Клуб Леруа Мерлен" - це бонусна програма лояльності для постійних клієнтів.</b> Переваги для учасників "Клубу Леруа Мерлен": 1. Можливість обміняти бонуси на доставку. 2. Повернення товару протягом 365 днів без чеку. 3. Обмін бонусів* на +2 роки гарантії на товари власних торгових марок. 4. Знижка 10% на все меню в кафе наших магазинів.<hr> <b>Як стати учасником "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Заповнити <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://drive.google.com/file/d/1bbT9_xGZDmE57FiLpDT-513YmW1MRnIN/view" target="_blank">анкету</a>. 2. Обміняти анкету на картку в <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/Magazyny.5a315aec-25bf-4986-8676-75a18b8943da" target="_blank">нашому магазині</a>.<hr> <b>Як збирати бонуси на карту "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Пред'явіть картку при покупці на касі. 2. Отримуйте 3% від суми покупки. 3. Бонуси доступні для використання з кожного наступного дня після покупки протягом року. <br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Невикористані <b>бонуси згорають через 365 днів</b> після нарахування.<hr> <b>*Як обміняти бонуси?</b> 1. Учасники "Клубу Леруа Мерлен" можуть використовувати бонуси для оплати послуги доставки товару. З бонусного рахунку списується кількість бонусів, яка відповідає вартості за послугу доставки товару в еквіваленті <b>1 бонус = 1 грн</b>. Наприклад, якщо вартість послуги доставки товару 50 грн, то з рахунку учасника клубу буде списано 50 бонусів. Послуга доставки товару оплачується бонусами в повному обсязі (часткова оплата бонусами за послугу не передбачена). 2. При наявності на бонусному рахунку <b>600 бонусів</b> можливе продовження на <b>2 роки гарантії</b> на товари <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/e/i/VLASNI_TORGOVI_MARKY.c537166a-a306-4a95-b315-4f6983904000" target="_blank">власних торгових марок</a> Леруа Мерлен.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Металева шайба - найпростіший кріпильний елемент з отвором посередині. Він використовується в комбінації з болтами, гайками, шпильками, гвинтами. Незважаючи на свою простоту, цей вид кріплення дуже ефективний.

Функції металевих шайб

Елементи виконують відразу кілька функцій:

 • збільшення площі опорної поверхні;
 • зниження впливу на поверхню деталі (зменшення пошкодження);
 • додаткове ущільнення;
 • запобігання самостійного відгвинчування болта.

Великий вибір шайб різного типу представлений в каталозі інтернет-магазину Леруа Мерлен. Тут можна знайти будь-які види кріплень і інші товари для будинку, які будуть швидко доставлені по Україні.

Види шайб

Коли мова йде про використання цього елемента, перші асоціації пов'язані з невеликим плоским диском з металу з отвором посередині. Але це лише одна з численних різновидів. Вона використовується при виготовленні меблів, а також в автомобілебудуванні. Для захисту від корозії елемент може бути оцинкованим.

Посилений варіант має на увазі перевищення зовнішнього діаметра в три рази в порівнянні з діаметром центрального отвору. Існує велика кількість різновидів з зовнішнім діаметром до 48 мм. Такі кріпильні шайби застосовуються в машинобудуванні, приладобудуванні. Як матеріал використовується оцинкована або звичайна сталь.

Гровер - розрізане кільце з невеликим витком. Така конструкція не дає болту мимовільно відгвинчуватися. Вигнутий (одно- або двохвитковий) гровер використовується для сильного притиснення гайки або гвинта до поверхні.

Пружинний різновид (пружина дискова) необхідна в з'єднаннях, які піддаються постійній вібрації. Елемент виготовлений з нержавіючої сталі і широко задіюється в машинобудуванні, хімічній промисловості.

Стопорне кільце може мати діаметр від 3 до 300 мм і застосовується для кріплення підшипників.

Крім перерахованих вище різновидів, в Леруа Мерлен завжди можна знайти такі види шайб:

 • стопорна швидкознімна;
 • стопорна зубчаста;
 • багатолапчата збільшена;
 • стопорна з двома лапками;
 • квадратна;
 • коса квадратна;
 • клинова;
 • стопорна з виступом;
 • віброгасильна і т. д.

При виборі шайб слід орієнтуватися на область їх використання, діаметр болтів або гвинтів, вимоги до якості з'єднання і т. д. Наприклад, найпростіший плоский різновид широко застосовують в домашньому ремонті або зборці меблів. Для вибору потрібно знати тільки зовнішній і внутрішній діаметр і товщину кріплення.

Купівля шайб в Україні за найкращими цінами

Вигідно купити шайбу необхідного типу і розміру за найвигіднішою ціною в Україні завжди можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. У Києві та Одесі представлено відразу кілька магазинів відомої мережі, тому жителі цих міст зможуть самостійно забрати замовлені раніше товари.

Пошук продукції на сайті займає мінімум часу: для зручності можна використовувати ряд фільтрів. У каталозі представлені тільки товари високої якості від відомих виробників. Здійснити зборку меблів або виконати ремонт в квартирі стало набагато зручніше: все необхідне є в Leroy Merlin.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Які види шайб можна купити?
Шайба - це найважливіший елемент кріпильного гвинтового з'єднання, який робить його більш надійним, міцним та довговічним. Можна придбати ці деталі для кріплення кількох видів. Виробники пропонують такі різновиди даних металовиробів, як звичайні плоскі та широкі, пружинні та з гумовою вставкою, гровери, стопорні зубчасті та швидкознімні. Крім перерахованих різновидів, у продажу можна знайти квадратні і косі, клинові, з двома і безліччю лапок, а також вироби, що гасять вібрацію.
З якого матеріалу можна купити шайби?
Для металевих гвинтових і болтових з'єднань застосовуються шайби з аналогічного матеріалу. На ринку металовиробів цього різновиду представлені вироби із звичайної чорної сталі. Такі деталі можуть випускатися без покриття або з напиленням (наприклад, цинку). Також зустрічаються обмежені варіації даного елемента кріплення. Можна придбати ці металовироби і з найкращими експлуатаційними властивостями. Такі деталі виробляють із використанням більш дорогої, але й довговічної нержавіючої сталі.
Який діаметр шайб доступний для покупки?
Ці деталі призначені для використання у комплекті з гайками та болтами. Тому внутрішній діаметр даних металовиробів прив'язаний до асортименту існуючих болтів. Найбільш широко на вітчизняному ринку представлені шайби з діаметром внутрішнього отвору від 3 до 21 мм. Багато компаній випускають як менші, і великі за розміром кріпильні елементи. Зовнішній діаметр цих деталей лежить у діапазоні від 6 до 56 мм. Слід врахувати, що два метизи з однаковим внутрішнім діаметром можуть мати різний зовнішній розмір.