Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Шаблеві пили

Шабельна пила - універсальний електроінструмент, який використовується для розпилу різних матеріалів. Електролобзик оснащується гнучкою пилкою, за що особливо цінується в професійній сфері. Інструмент призначений для роботи по дереву, металу, пластику, бетону, цеглі, гіпсоволокна. Ножівка може різати як по прямій лінії, розпилюючи полотно навпіл, так і використовуватися для фігурного розпилу. Пила впорається з більшістю демонтажних робіт, роботою в саду і т.п.

Як вибрати електроінструмент?

Шабельні пили поділяються на дві великі категорії:
- побутові прилади; - професійні.
Різниця категорій пилок не в якості збірки, а в обмеженні списку можливих робіт за рахунок меншої потужності. Побутові інструменти розраховані на функціонування не більше 20 годин на місяць, тоді як професійні зберігають свій хід і швидкість роботи навіть при інтенсивному щоденному використанні.
Побутові прилади найчастіше працюють на акумуляторі. Вони більш мобільні в домашніх умовах, а наявність запасу заряду дозволяє працювати по кілька хвилин з невеликими перервами. Середня потужність коливається в межах 600-800 Вт. Корпус акумуляторних приладів досить компактний і не доставляє дискомфорту при використанні.
Професійні моделі працюють від мережі і виділяються великогабаритним і важким корпусом. Середній ресурс потужності - 1-1,7 кВт, тому професійні пили здатні працювати щодня до 6-9 годин. Інструмент оперативно справляється з розпилом будь-якого полотна, незалежно від його товщини.
При виборі електроножівки також необхідно звернути увагу на оснащення:
- для роботи по дереву використовується оснащення з 10 зубчиками на дюйм; - для роботи по металу застосовується оснащення з 14 зубчиками на дюйм; - для роботи з чавуном використовується оснащення з 18 зубчиками на дюйм.
Класифікація більш актуальна для професійного інструменту. До побутових додається універсальне оснащення, яка дозволяє з максимальним комфортом пиляти фанеру, гіпсокартон, тонкий метал при виконанні домашніх робіт.
При виборі необхідно звернути увагу також на частоту ходу. Максимальний показник у професійних інструментах - 3000 одиниць в хвилину. Рекомендується використовувати моделі з можливістю калібрування частоти ходу, щоб режим міг налаштовуватися індивідуально для кожного матеріалу.

Придбання і доставка шабельних пил в Леруа Мерлен

Підбираючи інструмент, уважно вивчайте його характеристики. На всі питання, що відносяться до вибору товару, допоможуть знайти відповіді наші консультанти. Для цього зателефонуйте за вказаним на сайті інтернет-магазину телефону. Дзвінки в межах України безкоштовні. Ми реалізуємо тільки якісний товар від перевірених виробників. На електроінструменти надається гарантія.
Ми можемо доставити ваше замовлення по Києву і Одесі адресно. Також в цих містах доступний самовивіз із магазинів Leroy Merlin. В інші міста України доставка можлива послугами транспортної компанії.
Читати повністю