/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Сейфи

Кредит

Кредит

Більше послуг

Надійні сейфи для будинку дозволяють уберегти цінні предмети від крадіжки. Хороші сейфи широко представлені в асортименті інтернет-магазину Леруа Мерлен. Перед вибором однієї з численних моделей слід відповісти на кілька запитань:

  • що буде зберігатися всередині;
  • від кого ховаються цінності;
  • місце розташування;
  • тип замка.

Надійне зберігання матеріальних цінностей

Зломостійкий тайник дозволяє зберігати не тільки гроші. Іноді звичайні паперові документи набагато важливіше грошей. Сейф збройовий дозволяє зберігати рушниці для полювання і інші типи зброї. Моделі для рушниць допускають тільки їх зберігання у вертикальному положенні, щоб уникнути наслідків самовільного пострілу.

Сейф для документів повинен володіти не тільки взломостойкостью, але і вогнетривкість. Це захистить цінні папери від загоряння.

Для найцінніших предметів Leroy Merlin пропонує сейфи в стіну. Найчастіше такі вбудовані сейфи ховаються в таких місцях, про які зломщики здогадаються в останню чергу. У таких схованках зазвичай зберігаються ювелірні цінності.

Від кого потрібно ховати цінності?

Сейф для грошей або документів потрібен не тільки тим, хто хоче уберегтися від квартирних злодіїв. Навіть маленькі діти несуть небезпеку для цінних паперів. Наприклад, якщо паспорт або документ буде зберігатися просто в ящику стола, то дитина може зіпсувати його, порвавши або розмалювавши.

Іноді цінності пропадають після проведення ремонту або при наявності домробітниці, няні. Навіть деякі нечесні друзі можуть скористатися моментом і взяти те, що погано лежить. Тому, щоб уникнути неприємних моментів, слід потурбуватися про власну безпеку і збереження цінностей.

Маленький сейф для зброї дозволяє захистити дитину від необдуманих дій в результаті пустощів. Загалом, в кожному будинку буде потрібно міні-сейф.

Місце установки і види замків

Недостатньо просто купити сейф: попередньо потрібно потурбуватися про місце установки. Тайник повинен бути непомітним в кімнаті. Його обов'язково кріплять до поверхонь (стін, підлоги). Оптимальне розташування - в кутку, коли конструкція кріпиться відразу до двох стінах і підлозі. Зломщики не зможуть ні відкрити схованку, ні зірвати його, щоб розкрити в іншому місці.

У сучасних типах пристроїв використовується кілька видів замків. Найчастіше це електронні, механічні кодові і замки на ключах. Кожен з них має власні переваги і недоліки, тому краще використовувати моделі з комбінаціями замків.

Купівля сейфа в Леруа Мерлен

Якщо вам потрібен сейф, купити його завжди можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. Жителі Одеси і Києва зможуть забрати товари в магазинах свого міста, а в інші регіони здійснюється доставка.

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Який замок найнадійніший?
Оптимальний вибір - комбінація з декількох ключів або ключ + механічний код, ключ + електронний код.
2. Найкраще місце розташування сейфу?
Оптимальним вважається прихований спосіб установки, коли дверцята непомітно.
3. Як вибрати розмір сейфу?
Все залежить від обсягу цінностей: для зброї зазвичай потрібні більш об'ємні моделі, для коштовностей - невеликі схованки.