/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Рулетки

Для вимірювання розмірів і габаритів необхідний цілий набір інструментів. Одним з них є рулетка - найбільш поширений девайс для визначення довжини лінійного об'єкта. Сфера її застосування досить обширна: це і побутове використання, і професійна діяльність - будівництво, геодезія.

ПРО різновиди рулеток

Інструмент, який найчастіше купується для домашнього вжитку, називається будівельним. Така вимірювальна рулетка універсальна, адже найчастіше має зручний зачіп, автоматичне змотування, фіксатор.

У свою чергу, геодезична рулетка скручена в бобіну і знаходиться в міцному закритому корпусі. Її стрічка виготовляється зі склопластику і може мати ручний механізм скручування.

Більш просунуті варіації інструменту - лазерні, електронні, де зняті показання і параметри висвічуються на дисплеї. Людині не доводиться витрачати свої зусилля і притримувати стрічку: в лазерної моделі її замінює світловий промінь.

Секрети прострою рулетка

Конструкція виробу проста і зрозуміла. Її основні елементи:

  • корпус - пластикова або металева коробочка, в яку згортається вимірювальне полотно (вручну або автоматично);
  • стрічка - смуга, на яку нанесені поділки (розмітка);
  • зачіп - допоміжний наконечник, який значно спрощує роботу, адже може бути зафіксований в нульовій точці вимірювання;
  • фіксатор - блок, який допомагає утримати полотно в необхідному місці і запобігти його автоматичне скочування;
  • пружина - важливий елемент для автоматичного згортання.

ЯКИМИ БУВАЮТЬ рулетки?

Залежно від типу інструменту виділяють кілька базових показників: довжина, вага, матеріал виготовлення. Довжина може бути різною (3 м, рулетка 5 м, 10 м, 20 метрів, 30 метрів, 50 м). Далекомір - так називається девайс з найбільшою довжиною полотна.

Вага може варіюватися від 150 до 250 грам, при цьому існують моделі і більш великовагові.

Матеріали полотна рулеток:

  • пластик;
  • тканина;
  • скловолокно;
  • нержавіюча або вуглецева сталь.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ рулеток

Для зручності роботи стандартне виконання рулеток доповнюється всілякими нововведеннями. Від цього може залежати ціна виробів, але в деяких ситуаціях без такого функціоналу не обійтися. Так, наприклад, коли робота ведеться в темний час доби або в приміщеннях з обмеженою видимістю, на допомогу може прийти підсвічування. Вона розташовується над шкалою і, завдяки вбудованій світлодіодним лампочці, допоможе розгледіти нанесені показники.

Автостоп - блокіратор положення стрічки. Зручний для роботи в поодинці. Магнітні захвати - ідеальне рішення для тих, хто часто проводить вимірювання металевих предметів. На кінці стрічки розташовується магніт, який прилипає до заліза. Це дуже зручно, особливо в місцях, де неможливо скористатися зацепом, а зафіксувати стрічку треба.

Електронний циферблат - прискорює процес вимірювання, виводячи дані на екран. Переваги таких моделей в тому, що робітникові не доведеться вдивлятися в дрібні насічки, до того ж цифри будуть виводитися яскраво, що підійде при неповній видимості.

Купити рулетку ви зможете в інтернет-магазині Leroy Merlin. Доставка здійснюється по всіх регіонах України надійними транспортними компаніями. Якщо ви перебуваєте в Києві чи Одесі, тоді можна забрати замовлення самостійно. Купуйте в «Леруа Мерлен», і ви залишитеся задоволені!

Читати повністю