/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Ручки дверні

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ВИБРАТИ ДВЕРНІ ЗАВІСИ

ЯК ВИБРАТИ ДВЕРНІ ЗАВІСИ

- УНІВЕРСАЛЬНА: Підходить для правих та лівих дверей. Не потребує навичок при встановленні. Довговічна у використанні. - РОЗ’ЄМНА: Двері можуть легко зніматися. Зручна при встановленні – двері навішуються. - ВКРУЧУВАНА Для вікон і дверей з «європритвором» Підходить для лівих і правих дверей. - БАРНА Двері можуть відкриватися і «всередину», і «назовні».

ЯК ВСТАНОВИТИ МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

ЯК ВСТАНОВИТИ МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

1. Пилка 2. Ніж-різак 3. Монтажний клей, гіпс або монтажна піна 4. Рівень 5. Лінійка 6. Кельма 7. Метр 8. Зубило 9. Фіксуючі лапки 10. Гумовий молоток 11. Викрутка

Більше порад
Врізка замків

Врізка замків

До Вашої уваги безкоштовна послуга з <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/f/Zamky_vrizni_nakladni.681eadc0-ec96-44d5-9ccc-d88a428229bb" target="_blank">врізання замків</a> та іншої різноманітної фурнітури. Співробітники відділу <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/u/Stoliarni_vyroby.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank">«Столярні вироби»</a> здійснять врізку замків відповідно до Ваших індивідуальних замірів. Ми безкоштовно також надаємо інші послуги з тюнингу дверей: 1. Врізання фурнітури; 2. Підрізання <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/f/Lyshtva_dobory_korobka.3beb0b90-b29c-4d1c-9483-563f6664b107" target="_blank">коробки</a>; 3. Врізання вентиляції. Продавці-консультанти відділу нададуть відповідь на усі Ваші запитання стосовно строків виконання роботи. Виконання заявки залежить від завантаженості відділу «Столярні вироби». <hr>Послуга є безкоштовною за умови купівлі товару в магазині Леруа Мерлен Україна. <hr><i>Маєте додаткові запитання стосовно послуги врізки замків? Отримайте детальну консультацію за телефоном 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кредит

Кредит

Клуб Леруа Мерлен

Клуб Леруа Мерлен

<b>"Клуб Леруа Мерлен" - це бонусна програма лояльності для постійних клієнтів.</b> Переваги для учасників "Клубу Леруа Мерлен": 1. Можливість обміняти бонуси на доставку. 2. Повернення товару протягом 365 днів без чеку. 3. +2 роки гарантії на товари власних торгових марок. 4. Знижка 10% на все меню в кафе наших магазинів.<hr> <b>Як стати учасником "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Заповнити <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://drive.google.com/file/d/1bbT9_xGZDmE57FiLpDT-513YmW1MRnIN/view" target="_blank">анкету</a>. 2. Обміняти анкету на картку в <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/Magazyny.5a315aec-25bf-4986-8676-75a18b8943da" target="_blank">нашому магазині</a>.<hr> <b>Як збирати бонуси на карту "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Пред'явіть картку при покупці на касі. 2. Отримуйте 3% від суми покупки. 3. Бонуси доступні для використання з кожного наступного дня після покупки протягом року. <br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Невикористані <b>бонуси згорають через 365 днів</b> після нарахування.<hr> <b>Як обміняти бонуси?</b> 1. Учасники "Клубу Леруа Мерлен" можуть використовувати бонуси для оплати послуги доставки товару. З бонусного рахунку списується кількість бонусів, яка відповідає вартості за послугу доставки товару в еквіваленті <b>1 бонус = 1 грн</b>. Наприклад, якщо вартість послуги доставки товару 50 грн, то з рахунку учасника клубу буде списано 50 бонусів. Послуга доставки товару оплачується бонусами в повному обсязі (часткова оплата бонусами за послугу не передбачена). 2. При наявності на бонусному рахунку <b>600 бонусів</b> можливе продовження на <b>2 роки гарантії</b> на товари <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/e/i/VLASNI_TORGOVI_MARKY.c537166a-a306-4a95-b315-4f6983904000" target="_blank">власних торгових марок</a> Леруа Мерлен.<hr>

Більше послуг
Дверні ручки - одні з найважливіших елементів дверної фурнітури. Від них безпосередньо залежать зовнішній вигляд самих дверей, відповідність певному інтер'єру, зручність використання. Тому вибирати дверну ручку потрібно дуже ретельно.

Різноманітність асортименту в каталозі Leroy Merlin

В інтернет-магазині Leroy Merlin ви завжди знайдете велику кількість популярних моделей дверних ручок. Тут представлені як найпростіші конструкції у вигляді скоби, так і сучасні моделі із засувками і замками.
Ціни всього асортименту залишаються доступними, тому ви без проблем знайдете підходящу модель ручки для будь-яких дверей. Більшість виробів має кілька колірних виконань, що дозволить вам зручно вписати їх в інтер'єр кімнати.

Як обрати ручки дверні?

Перш за все необхідно врахувати умови, в яких буде використовуватися та чи інша модель. Наприклад, якщо мова йде про міжкімнатних дверей або вході в кабінет, то краще віддати перевагу ручці на розеті. Вона є елегантним металевим виробом, оснащеним механізмом, що фіксує двері в закритому стані. Щоб відкрити її, потрібно лише натиснути на ручку. Це найпопулярніший тип на сьогоднішній день.
Для розсувних дверей використовуються особливі вироби. Вони мають досить зручну та ергономічну форму, тому відкрити двері такого типу не важко. Як правило, ці елементи виготовлені з металу.
Не втрачають своєї популярності кноби і скоби. Вони не мають ніякого внутрішнього механізму, на відміну від моделей на розеті. Такі ручки просто кріпляться на дверне полотно і відмінно підходять для входу в різні кімнати будинку або квартири.
Окрім типу виробів, слід приділити увагу і матеріалами. Сучасні виробники пропонують вироби з:
  • силуміну;
  • алюмінію;
  • сплаву цинку, міді й алюмінію;
  • нержавіючої сталі;
  • бронзи або латуні.
Кожен з цих матеріалів має власні переваги і недоліки. Найдешевшими вважаються вироби з силуміну, але матеріал не відрізняється довговічністю і міцністю, тому через деякий час доведеться міняти вироби. Набагато надійніше сплав алюмінію, цинку і міді. Така фурнітура легка і довговічна.
Якщо потрібні максимальна надійність, презентабельність і довговічність, то краще віддати перевагу елементам з нержавіючої сталі, бронзи або латуні. Такі метали і сплави не бояться механічних навантажень, легко справляються з перепадами температури і вологості. Нержавіючу сталь можна використовувати навіть на вхідних дверях ззовні.

Купівля дверних ручок в Україну

Якщо ви хочете недорого купити дверні ручки для будинку, офісу або іншого об'єкта, вас зацікавлять пропозиції нашого інтернет-магазину. У каталозі «Леруа Мерлен» представлені сотні моделей дверних ручок з докладним описом їх характеристик (вид, матеріал виготовлення, розміри, призначення).
Якщо ви здійснили свій вибір, просто замовте прийнятний варіант. Жителі Києва і Одеси можуть самостійно забрати замовлену продукцію на наших складах. Для жителів інших регіонів можлива доставка по країні за допомогою популярних транспортних служб.
Читати повністю
Питання, які часто задають
Якої фірми краще вибрати дверні ручки?
Насамперед варто визначитися з параметрами ручки: видом замикаючого механізму, основним матеріалом, дизайном, кольором. У Leroy Merlin представлені товари від закордонних топових виробників — ви зможете придбати італійську, португальську, польську, китайську фурнітуру за привабливою ціною.
Чи можна фарбувати дверні ручки?
Найчастіше з кольором ручки визначаються ще на етапі покупки – у Leroy Merlin ви знайдете моделі різних форм та відтінків. Але за бажання у майбутньому виріб можна буде перефарбувати. Наприклад, якщо ви захочете змінити колірну гаму в інтер'єрі або просто захочете зробити трохи змін.
Чим протирати дверні ручки?
Для очищення дверних ручок від забруднень достатньо періодично протирати їх спиртом, мильним розчином або дезінфікуючим засобом. Це не тільки допоможе зберегти їх естетично привабливий вигляд, але й знешкодить можливі хвороботворні бактерії, принесені до квартири, офісу чи іншого приміщення ззовні.