Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Розсувні системи

Різка дерева та скла

Різка дерева та скла

У відділі «Вироби з дерева» Ви маєте  можливість порізати <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/u/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank"; text-decoration:none">дерево</a></ins>, <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%A1%D0%BA%D0%BB%D0%BE.f0c39162-e7e2-4dc9-8981-9d9f29b31cc2" target="_blank"; text-decoration:none">скло</a></ins> (звичайне та з візерунками), <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%96_%D0%9F%D0%92%D0%A5.e23a8813-5dd3-428d-8d38-d970603496f8" target="_blank"; text-decoration:none">ПВХ</a></ins> та зробити тюнінг <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96_%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96.055d5eef-8cae-4499-b7f6-0017c80812c6" target="_blank"; text-decoration:none">дверей</a></ins> у відповідності до Ваших замірів.  Усі роботи виконуються з високою точністю на сучасному обладнанні. Порізка дерева здійснюється під кутом 90 градусів. Щоб скористатися послугою, необхідно оплатити обраний матеріал на касі та звернутися до спеціаліста відділу порізки. З ним Ви зможете обговорити строки виконання замовлення та інші деталі.   В залежності від матеріалу та обсягу роботи, виконання замовлення може тривати від одного до кількох днів. Готовий матеріал Ви можете забрати у відділі «Вироби з дерева». Зверніть увагу, що порізці підлягає тільки той товар, що був придбаний у Леруа Мерлен.   До 10 порізів одного артикулу послуга безкоштовна. Вартість кожного наступного порізу, починаючи з 11-го, складає 3 грн. У відділі "Вироби з дерева" Ви також можете скористатися наступними послугами: <strong><font color=#77BC1F>1) Врізка кухонної мийки під стільницю. 2) Кромкування ДСП: </font></strong> Ви можете обрати декор кромки із представленого в магазинах широкого вибору кольорів. Перегляньте асортимент кромок на нашому сайті за посиланням <ins><strong><a href="/f/Stvorennia_dekoratyvnykh_mebliv.365ee537-67f1-4a5b-b2e5-fc1c4616b763" target="_blank" style="color:#61AE10; text-decoration:none"> Кромки</a></strong></ins>. Кромкований та порізаний товар поверненню не підлягає. Послуги доступні <strong>щодня з 7:30 до 22:00 </strong> у всіх магазинах Леруа Мерлен. <i>Маєте додаткові запитання стосовно порізки чи кромкування? Отримайте детальну консультацію за телефоном 0 800 300 500</i>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <b>Купуючи товари в одному із фізичних магазинів.</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. Послуга надається у секторі кас та доступна з 07:30 до 22:00. <b>Купуючи товари в інтернет-магазині.</b> Для того, щоб виписати товар, потрібен артикул обраного товару та його кількість. Всі вищеперелічені вище документи та інформацію про обрані товари ви можете направляти на електронну скриньку <b>contact.center@leroymerlin.ua</b> Після того, як Ви здійснили оплату, можете забрати товар у пункті видачі. Зверніть, будь-ласка, вашу увагу, що оплачені замовлення від юридичної особи можуть забрати особи, які мають довіреність від цієї юридичної особи. ​

Більше послуг
Розсувні системи для дверей - це популярні конструкції, які використовуються в квартирах, будинках, офісних і складських приміщеннях. Механізм підходить для міжкімнатних дверей, шаф-купе та інших конструкцій. Він допомагає раціонально використовувати простір і зонувати приміщення. Різні види розсувних систем представлені в каталозі «Леруа Мерлен».

Види розсувних дверей

Розсувні системи можуть відрізнятися за кількома параметрами:
  • матеріалу;
  • принципу роботи;
  • кількістю стулок.
Система може бути виготовлена з деревини або скла. Найбільш міцним і практичним варіантом є дерево, яке відрізняється зносостійкістю і доступною ціною. Листи МДФ міцні, не важкі, але не підходять для приміщень з підвищеною вологістю. Ударостійке скло витримує будь-яку вологість, стійке до механічних пошкоджень.
Конструкція може бути розсувною і складаною. Розсувні двері складаються з однієї або декількох стулок, вони ефективно економлять простір. Складна система нагадує гармошку і найчастіше використовується для зонування приміщення. Полотно грає роль перегородки, стінки, якої при необхідності можна скласти.
Кількість стулок залежить від площі приміщення і розміру дверного отвору. Орієнтуватися також можна на стиль інтер'єру і власні переваги. Систему можна виготовити як для однієї стулки, так і для декількох.

Типи розсувних конструкцій

Доступні різні варіації дверей для кімнат і меблів:
  • двері-купе;
  • касетні;
  • радісні;
  • каскадні.
Двері-купе можуть бути одностулковими і двостулковими. Вони рухаються паралельно стіні в одному або в різних напрямках. Касетні - більш складна система, при якій стулки потрапляють в спеціально обладнану нішу, пенал. Такі поглиблення можна купити в комплекті з конструкцією або зробити на замовлення. Радісні двері рухаються по округлим напрямних, використовуються тільки для округлих дверних прорізів. У каскадної системі кожна стулка рухається за своїми напрямними.
Міжкімнатні двері рухаються назустріч один одному і з'єднуються, утворюючи рівну перегородку. Також популярні двері у вигляді книжки і гармошки. Вони зручні, прості у використанні і виглядають естетично. Можуть відрізнятися по ширині, тому підходять для будь-якого отвору.
Переваги розсувних систем складаються в їх універсальності і можливості економії простору за рахунок внутрішнього монтажу. Це вдале рішення і для просторих, і для маленьких приміщень, які потребують зонування. Вони виглядають стильно і поєднуються з будь-яким стилем інтер'єру.
Якісні комплектуючі для розсувних систем можна купити в Leroy Merlin. У каталозі ви знайдете різні види конструкцій і зможете підібрати відповідний тип, вивчивши характеристики. З вибором допоможуть і наші консультанти. Будь-який товар можна забрати в пунктах самовивозу, які працюють в Києві і Одесі. В інших містах товари доступні завдяки доставці. Вибирайте якісні конструкції і замовляйте комплектуючі з доставкою по Україні!
Читати повністю