/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Розсувні системи

Різка дерева

Різка дерева

У відділі «Вироби з дерева» ви маєте  можливість порізати <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/u/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank"; text-decoration:none">дерево</a></ins>, <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%96_%D0%9F%D0%92%D0%A5.e23a8813-5dd3-428d-8d38-d970603496f8" target="_blank"; text-decoration:none">ПВХ</a></ins> та зробити тюнінг <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96_%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96.055d5eef-8cae-4499-b7f6-0017c80812c6" target="_blank"; text-decoration:none">дверей</a></ins> у відповідності до ваших замірів.  Усі роботи виконуються з високою точністю на сучасному обладнанні. Порізка дерева здійснюється під кутом 90 градусів. <hr>Щоб скористатися послугою, необхідно оплатити обраний матеріал на касі та звернутися до спеціаліста відділу порізки. З ним ви зможете обговорити строки виконання замовлення та інші деталі.   <hr>В залежності від матеріалу та обсягу роботи, виконання замовлення може тривати від одного до кількох днів. Готовий матеріал ви можете забрати у відділі «Вироби з дерева». Зверніть увагу, що порізці підлягає тільки той товар, що був придбаний у Леруа Мерлен Україна.   До 10 порізів одного артикулу послуга безкоштовна. Вартість кожного наступного порізу, починаючи з 11-го, складає 3 грн. <strong>У відділі "Вироби з дерева" ви також можете скористатися наступними послугами:</strong> <strong><font color=#77BC1F>1. Врізка кухонної мийки під стільницю. 2. Кромкування ДСП: </font></strong> Ви можете обрати декор кромки із представленого в магазині широкого вибору кольорів. Перегляньте асортимент кромок на нашому сайті за посиланням <ins><strong><a href="/f/Stvorennia_dekoratyvnykh_mebliv.365ee537-67f1-4a5b-b2e5-fc1c4616b763" target="_blank" style="color:#61AE10; text-decoration:none"> Кромки</a></strong></ins>. Кромкований та порізаний товар поверненню не підлягає. <hr>Послуги доступні <strong>щодня з 08:00 до 20:00 </strong> в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - якщо Вам потрібна доставка, потрібно відразу вказати це в рахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 банківських днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Більше послуг
Розсувні системи для дверей - це популярні конструкції, які використовуються в квартирах, будинках, офісних і складських приміщеннях. Механізм підходить для міжкімнатних дверей, шаф-купе та інших конструкцій. Він допомагає раціонально використовувати простір і зонувати приміщення. Різні види розсувних систем представлені в каталозі «Леруа Мерлен».

Види розсувних дверей

Розсувні системи можуть відрізнятися за кількома параметрами:
  • матеріалу;
  • принципу роботи;
  • кількістю стулок.
Система може бути виготовлена з деревини або скла. Найбільш міцним і практичним варіантом є дерево, яке відрізняється зносостійкістю і доступною ціною. Листи МДФ міцні, не важкі, але не підходять для приміщень з підвищеною вологістю. Ударостійке скло витримує будь-яку вологість, стійке до механічних пошкоджень.
Конструкція може бути розсувною і складаною. Розсувні двері складаються з однієї або декількох стулок, вони ефективно економлять простір. Складна система нагадує гармошку і найчастіше використовується для зонування приміщення. Полотно грає роль перегородки, стінки, якої при необхідності можна скласти.
Кількість стулок залежить від площі приміщення і розміру дверного отвору. Орієнтуватися також можна на стиль інтер'єру і власні переваги. Систему можна виготовити як для однієї стулки, так і для декількох.

Типи розсувних конструкцій

Доступні різні варіації дверей для кімнат і меблів:
  • двері-купе;
  • касетні;
  • радісні;
  • каскадні.
Двері-купе можуть бути одностулковими і двостулковими. Вони рухаються паралельно стіні в одному або в різних напрямках. Касетні - більш складна система, при якій стулки потрапляють в спеціально обладнану нішу, пенал. Такі поглиблення можна купити в комплекті з конструкцією або зробити на замовлення. Радісні двері рухаються по округлим напрямних, використовуються тільки для округлих дверних прорізів. У каскадної системі кожна стулка рухається за своїми напрямними.
Міжкімнатні двері рухаються назустріч один одному і з'єднуються, утворюючи рівну перегородку. Також популярні двері у вигляді книжки і гармошки. Вони зручні, прості у використанні і виглядають естетично. Можуть відрізнятися по ширині, тому підходять для будь-якого отвору.
Переваги розсувних систем складаються в їх універсальності і можливості економії простору за рахунок внутрішнього монтажу. Це вдале рішення і для просторих, і для маленьких приміщень, які потребують зонування. Вони виглядають стильно і поєднуються з будь-яким стилем інтер'єру.
Якісні комплектуючі для розсувних систем можна купити в Leroy Merlin. У каталозі ви знайдете різні види конструкцій і зможете підібрати відповідний тип, вивчивши характеристики. З вибором допоможуть і наші консультанти. Будь-який товар можна забрати в пунктах самовивозу, які працюють в Києві і Одесі. В інших містах товари доступні завдяки доставці. Вибирайте якісні конструкції і замовляйте комплектуючі з доставкою по Україні!
Читати повністю