/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Розподільчі коробки

Одним з найпоширеніших елементів організації системи проводки є розподільна коробка. Саме в ній розміщуються основні вузлові з'єднання. Швидкий доступ до них допомагає у реагуванні на небезпечні ситуації та забезпечує зручний ремонт електромережі. Купити розподільну коробку за вигідною ціною українці можуть в інтернет-магазині Леруа Мерлен.

Різновиди розподільних коробок

Розпод коробки є невеликими пластиковими контейнерами, всередині яких розміщуються поглиблення для проводів. Існує безліч критеріїв, за якими розподіляються ці пристрої. Основний поділ - тип монтажу. Розподільні коробки бувають відкритого та закритого типу.

Закриті розміщуються усередині стіни. Для цього спочатку готується ніша, в яку надійно замуровується контейнер із вміщеною розводкою. Зверху накладається шар штукатурки, таким чином сам контейнер не видно для оточуючих. Тим не менш, отримати доступ до нього порівняно легко. Головне – знати точне розташування.

Відкриті варіанти монтуються на поверхню стіни. Їх найпростіше встановити. До того ж отримати доступ до з'єднань можна максимально швидко, відкривши пластикову кришку.

Розподільна коробка для проведення відкритого типу в свою чергу буває:

  • стандартною - використовується у виробничих приміщеннях;
  • із захистом від пилу - встановлюється також на виробництві, але там, де в повітрі міститься велика кількість пилу та дрібних частинок;
  • вологостійкою – для встановлення в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості;
  • захищеною — може бути використана в житлових приміщеннях, має необхідний рівень безпеки;
  • з клемною колодкою - найбільш зручна в експлуатації, має необхідні пази для з'єднання дротів.

Розрізняються коробки не тільки за методом монтажу, але і за:

  • розміром;
  • формою - квадрат, коло або прямокутник;
  • ступенем захисту ІР;
  • способом введення електричних кабелів;
  • методом закривання.

Вибираючи розпаювальні коробки, слід орієнтуватися на тип проводки та характеристики приміщення. Крім того, слід враховувати тип стін, на які проводитиметься монтаж, а також рівень стійкості до горіння. Чим він вищий, тим вищий клас пожежної безпеки.

Важлива кількість проводів, з'єднання між якими ви хочете вмістити всередині контейнера. Чим їх менше, тим менший розмір виробу варто вибирати. До речі, для невеликої кількості кабелів підійде маленька кругла коробка.

Чому варто купити розподіл коробки в інтернет-магазині Леруа Мерлен?

У каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin ви знайдете безліч видів розпаювальних коробок відкритого та закритого типу. Розміри різні, тому ви легко зможете знайти саме той варіант, який відповідає вашим вимогам. Доставка товару по Україні швидка та доступна, за допомогою найкращих компаній перевізників. Але, за бажанням, можна забрати замовлення самовивозом з будь-якого спеціалізованого магазину мережі.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Де можна встановлювати розподільчі коробки?
Розподільчі коробки підвищують рівень пожежної та електробезпеки, дозволяють масштабувати електросистему, спростити її експлуатацію та обслуговування. Накладні зразки монтують з відступом 10-30 см від стельового згину, вбудовані поміщаються в поглиблення так, щоб бути нарівні з рівнем стін.
Скільки потрібно розподільчих коробок на кімнату?
Необхідна кількість розподільчих коробок пропорційна площі приміщення та передбачуваній кількості розеток. Єдиних норм немає, але існує формула: кількість розподільників = число груп розеток мінус 1. Тобто, якщо буде 3 групи розеток, то розподільників треба 2.
Яка розподільча коробка краща?
При придбанні даного товару треба враховувати стійкість до займання та ступінь вологозахисту (високий підходить для експлуатації у зовнішньому середовищі, нижчий — у приміщеннях). Істотним параметром є наявність клем: вони дозволяють швидко і безпроблемно зробити комутацію проводів.