/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Розетки та вимикачі

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Хоча розетки та вимикачі вважаються простою конструкцією, на виборі виробів варто зупинитися докладніше. Перша вимога – вироби лише відомого виробника. Це не тільки зовнішній вигляд: розетка з вимикачем від відомого бренду набагато безпечніша. Вона не тільки забезпечить кращу електропровідність за рахунок якості контактів, а й не дасть поширитися вогню у разі займання. Для виробництва корпусу використовуються самозагасні матеріали.

Друга вимога до виробів – відповідність приміщенню. Наприклад, моделі із вологозахистом для ванної або із захистом від дітей для дитячої кімнати. Великий вибір електротехнічних пристроїв є у каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin. Тут представлені товари від найкращих брендів сучасності за доступною ціною.

Особливості розеток та вимикачів для квартири

Перш ніж купити розетки та вимикачі, слід визначити, в яких умовах вони мають працювати. Одні прилади відрізняються високою потужністю (водонагрівач, електроплита, обігрівачі), інші пристрої працюють в умовах підвищеної вологості (фен або бритва у ванній), треті мають бути недоступними для дітей.

Прості моделі пристроїв не потребують заземлення, але для максимальної безпеки в розетці заземлення має бути. Особливо якщо йдеться про вологі приміщення. Крім того, у ванній буде необхідно ПЗВ для аварійного відключення.

Для сучасної міської квартири чи будинку потрібно буде купити розетки:

  • вологозахищені (для ванної кімнати);
  • спеціальні на кухню (для плити та духовки);
  • звичайні (для електроприладів у будинку);
  • із шторками (для захисту від дітей);
  • спеціальні (для телефону, комп'ютера, телевізора).

Існує велика кількість виробників, які пропонують розетки та вимикачі для дому. Серед них компанії з України, так і із зарубіжних країн (Німеччина, Угорщина, Туреччина, Китай). Краще віддати перевагу товарам виробників, які пропонують великий вибір виробів. Не проблема буде знайти якісні пристрої потрібного кольору, які швидко монтуються. Існують навіть бренди, які випускають преміальні електротовари.

Основний матеріал корпусу – пластик. Він не повинен видавати неприємний запах, мати вади на поверхні, бути надто легким. Те саме стосується й якості контактів: якщо вони приховані, то звертають увагу на заземлення. Через хороші контакти електрика проходить краще, немає витоків.

Іноді доводиться встановлювати вимикачі або розетки на балконі або в іншому приміщенні, що не опалюється. Варто переконатися, що вибраний виріб підходить для таких умов, а низькі або високі температури не вплинуть на працездатність та безпеку пристроїв.

Купівля електротоварів в Україні

Купити розетки та вимикачі з оперативною доставкою по всій Україні можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Жителі Києва та Одеси мають чудову можливість відвідати магазини у своєму місті, щоб придбати найкращі товари для дому. В інші регіони країни здійснюється доставка, яка займає трохи більше 3-х днів. Вже за кілька днів після замовлення можна приступати до ремонту будинку.

Читати повністю