/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Розчинники

Тонування фарб

Тонування фарб

Тонування – це процес виготовлення фарби будь-якого кольору методом дозованого додавання барвників до фарби. Послуга комп’ютерного тонування дозволяє: - обрати бажаний відтінок з широкої палітри; - швидко отримати фарбу саме того кольору, який ви обрали; - у разі виникнення потреби, відтворити той самий відтінок повторно. <hr>Чекаємо на вас в нашому магазині за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-2_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Консультанти відділу Фарби нашого магазину нададуть якісну та професійну консультацію, щодо вибору бази під тонування, відтінку, вартості, відповідно до ваших потреб, що збереже ваш час та принесе задоволення від покупки. Ознайомившись з <strong><ins><a href="https://drive.google.com/file/d/1qKFrtrwEYfsmBQkdAJCJlQ28XTW0Sk7r/view" target="_blank">палітрою відтінків</a></ins></strong>, можете обрати колір, який вам довподоби. Також, наші консультанти підкажуть вам які <strong><ins><a href="https://www.leroymerlin.ua/f/Pigmenty_dlia_tonuvannia_farb_dlia_avtomatychnogo_tonuvannia.6424907e-f58f-4dff-9ff6-f8a21d8e9e47" target="_blank">пігменти</a></ins></strong> та їх об'єм необхідні щоб досягти бажаного вами відтінку. <hr><strong>Будь ласка, зверніть увагу на те, що клієнт несе відповідальність за обраний колір та усвідомлює, що кінцевий колір може трохи відрізнятися від обраного з палітри. Тонована фарба обміну та поверненню не підлягає.</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг

Багато лакофарбових матеріалів можуть використовуватися в нерозведеному вигляді відразу після відкриття банки. Однак більшість фарб, лаків і емалей має занадто густу консистенцією, тому перед нанесенням на поверхню потрібно зробити ЛФМ рідшими. Для цих та інших цілей застосовуються розчинники для фарби, які ви можете замовити в нашому інтернет-магазині Леруа Мерлен.

Розчинник: властивості і особливості використання

Розчинники для фарби - це рідина органічного або неорганічного складу, що використовуються для розведення лакофарбових матеріалів з метою надання фарбованому засобу необхідної консистенції. Найбільш популярні органічні рідини, до складу яких входять:

 • вода;
 • солі;
 • аміак і речовини схожої дії;
 • розчини фосфору;
 • продукти переробки амінових речовин.

Говорячи про властивості даної продукції, варто відзначити:

 • розрідження лакофарбових матеріалів;
 • розчинення застиглих лаків, фарб і емалей;
 • утворення однорідної суміші з ЛФМ;
 • швидке випаровування.

Саме короткий термін випаровування розчинника є ключовою особливістю. Після змішування з барвником і нанесення на поверхню рідина моментально випаровується, що забезпечує не тільки зникнення неприємного запаху, але і застигання фарби (перестає липнути).

Розчинники для фарби також можуть застосовуватися для очищення ємностей, в яких знаходяться залишки загуслої фарби і лаку. Крім того, рідина дозволить очистити інструменти для нанесення ЛФМ, такі як пензлики і валики. Також розчинник допоможе очистити одяг, рукавички та руки.

Різновиди розчинників для ЛКМ

Перед тим як купити розчинники, варто визначитися з їх видами. Вони можуть поділятися за:

 • призначенням;
 • фізичними властивостями.

Обидва параметра взаємопов'язані, так як від властивостей рідини залежить її призначення. Продукт може використовуватися для змішування зі звичайними, олійними та нітроемалями, лаками, а також акриловими фарбами. Якщо говорити про фізичні властивості, розчинники поділяються на:

 • легколітучі;
 • средньолітучі;
 • труднолітучі.

Перший тип включає уайт-спірит, бензин, сольвент і підходить для емалей, акрилу, масляних фарб і лаків. Средньолітучі розчинники виготовляють на гасової основі, вони підходять для розведення акрилових і масляних фарб, а також лаків. До труднолетучіх речовин відносять скипидар, який характеризується мінімальною рухливістю і різким запахом.

Де купити розчинник для фарб?

Серед переваг замовлення в інтернет-магазині Leroy Merlin варто відзначити:

 • широкий вибір будівельних матеріалів і товарів для будинку;
 • наявність продукції відомих виробників, що реалізується за розумною ціною;
 • швидку доставку в будь-який регіон України, а також можливість самовивозу зі складів в Києві і Одесі;
 • віддалене співробітництво і продаж товарів у стаціонарних магазинах;
 • регулярне поповнення асортименту новими позиціями;
 • сайт з зрозумілим інтерфейсом і системою фільтрів для прискорення пошуку.

В обличчі нашої компанії ви знайдете надійного постачальника якісних товарів для будинку.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Скільки потрібно розчинника для фарби?
Пропорції залежить від кількох чинників. Спочатку визначте ступінь насиченості барвника. Чим вона вища, тим більше можна розбавляти фарбу розчинником. Процес фарбування високонаповненим матеріалом простіше та значно економніше. Потім зверніть увагу на вид барвника: саме від цього залежить, яку речовину і в яких пропорціях можна застосовувати.
Як підібрати розчинник для фарби?
Для масляних компонентів, в основі яких є оліфа, емалевих з додаванням лаку та алкідних підійдуть найдоступніші засоби: уайт-спірит, сольвент та Р-646 (ксилол). Для силікатних фарбуючих складів достатньо буде силікатної ґрунтовки, а для клейових та водоемульсійних можна використовувати гас або бензин.
Який розчинник найсильніший?
Щоб зрозуміти, яка речовина сильніша, потрібно знати, для яких цілей вона використовуватиметься. Завдяки своєму складу Р-5 набув найширшого поширення. Він чудово справляється з лакофарбовими матеріалами, у складі яких є смоли ПСХ-ЛП та ПСХ-ЛС, а також взаємодіє з поліакриловими, каучуковими та епоксидними компонентами.