/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Розбризкувачі

Кредит

Кредит

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Без захисту рослин від можливих шкідників неможливо отримати гарний врожай, доглянутий сад чи охайну клумбу. Для цього використовуються всі можливі хімічні і, рідше, органічні засоби. Боротьба із збудниками інфекцій та шкідниками забирає багато часу та сил. Успіх та ефективність залежить не тільки від хімічних засобів, а також від інструментів. Найбільш зручним для цієї роботи вважається обприскувач садовий. Робота с ним виконується швидше, але дуже важливо підібрати правильну модель.

Обприскувач: типи та особливості

Даний інструмент застосовується не тільки для боротьби із шкідниками, але і для нанесення добрив. Деякі типи рослин потребують нанесення рідини тільки поверхню листя. У деяких випадках обприскувач використовується для точкового поливу чи обприскування бур'янів з ціллю їх знищення.

Існує декілька видів пристроїв. Розбризкувачі використовуються для:

  • дому - для обприскування кімнатних рослин;
  • на присадибній ділянці - обробка клумб, газонів;
  • в саду - обприскування дерев, чагарників та інших рослин;
  • на дачі - пристрій використовується для догляду за городом і іншою рослинністю;
  • ферми - застосовується для обробки врожаю.

Підбирається та чи інша модель в залежності від сценарію використання. Так, виділяють такі типи:

  • ручні;
  • акумуляторні;
  • бензинові.

Кожен варіант має свою специфіку, переваги і недоліки.

Ручні варіанти розбризкувачів поділяються на:

  • побутові;
  • професійні.

Побутові, як правило, представлені найбільш простими моделями без можливості підкачувати повітря і нагнітати тиск. Вони підходять для домашнього використання, догляду за квітами. Об’єм рідко перевищує 2 літри.

Професійний обприскувач ручний обладнаний насосом. З його допомогою створюється необхідний тиск. Такі пристрої оснащені шлангом і трубкою. Інтенсивність подачі рідини можна регулювати. Переважно мають обсягом від 3 до 5 літрів. Зустрічаються моделі і на 10 літрів рюкзачного типу з винесеним вперед важелем підкачки повітря.

До недоліків ручних обприскувачів відносяться швидкий знос і необхідність вручну нагнітати тиск. Це знижує швидкість обробки і забирає більше сил.

Акумуляторний обприскувач - це найбільш досконалий варіант. Електрообприскувач оснащений насосом, мотором і акумулятором. Завдяки цьому створюється подача рідини по трубці. Ніяких додаткових фізичних дій здійснювати не потрібно, обприскування відбувається при натисканні на кнопку. Обприскувач акумуляторний підходить для великого обсягу робіт в саду і на фермі. Він мобільний, тихий і простий в експлуатації. Також до переваг відноситься безпеку: немає ризику розриву ємності.

Такі пристрої, як правило, доступні об'ємом від 10 до 15 літрів. Деякі моделі оснащуються функцією регулювання сили натиску.

Бензинові садові розбризкувачі підходять для великих масштабів робіт. Переважно використовуються на фермерських господарствах. Мають найбільшу продуктивнісь. До недоліків відносяться вага, рівень шуму і не можливість працювати в закритих приміщеннях, наприклад, в теплицях.

Замовити обприскувач в Leroy Merlin

На сайті інтернет-магазину Леруа Мерлен ви можете оформити замовлення з доставкою в будь-яке місто України за допомогою транспортної компанії. Для жителів Києва і Одеси є можливість самостійно забрати товар в точках видачі.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Як працює садовий обприскувач?
Садовий обприскувач призначений для розпилення різних речовин на рослини: це можуть бути засоби для боротьби зі шкідниками, захист від хвороб, склади від бур'янів і т.д. Принцип роботи простий: у резервуар заливають розчин, а потім нагнітають повітря за допомогою важеля або ручного насоса та розпорошують речовину у повітря.
Як вибрати садовий обприскувач?
При виборі розбризкувача для саду визначтеся, які площі потрібно обробляти - від цього залежить, який виріб знадобиться. Також важливо вирішити, чи потрібна функція поливу, чи буде достатньо простого пульверизатора. Після цього можна сміливо приступати до оформлення замовлення у Leroy Merlin.
Які об'єми обприскувачів доступні у Leroy Merlin?
В інтернет-магазині Leroy Merlin ви знайдете садові обприскувачі від компактних об'ємом до 1 л до габаритних моделей, що вміщають понад 10 літрів води або розчину. Великі пристрої, як правило, оснащені ручним насосом і ременем на плечі — це полегшує роботу і транспортування виробу по садовій ділянці.