/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Рівні будівельні

Рівні водяні та бульбашкові

Будь-який професійний будівельник знає, що без правильно підібраного будівельного рівня не варто навіть починати будівельні або ремонтні роботи. Без нього неможливо рівно встановити конструкції, перевірити рівність стін, покриття для підлоги або стелі, а також провести монтаж техніки і комунікацій. Вибір відповідного рівня істотно підвищить якість робіт і заощадить час.

Різновиди будівельних рівнів

Рівні будівельні мають різні конфігурації, тому їх поділяють на 5 основних видів:

 • бульбашкові;
 • гідравлічні;
 • електронні;
 • лазерні;
 • трубні.

Бульбашкові рівні є лідерами серед всіх моделей за частотою використання. Їх універсальність полягають в наявності повітряної бульбашки в ампулі, яка чутлива до будь-яких змін на поверхні. Такі прилади мають мізерне відхилення вимірювання, що становить близько 1 мм/м.

Корпусні складова бульбашкового будівельного рівня довжиною від 30 см виглядає у вигляді порожнистої коробчатой конструкції зі спеціальними ребрами жорсткості. Щоб прилад був легким, для його виготовлення вибирають алюмінієвий сплав. У його заснування наносять шкалу вимірювання для розмітки.

Для монтажу металоконструкцій підійде бульбашкова модель на магнітах. У прилад вбудовані магніти, за допомогою яких поверхневий інструмент кріпиться на металевих деталях. Електронні лінійні рівні відносяться до професійних вимірювальних приладів з цифровим дисплеєм.

Трубні моделі використовують для точного встановлення водопровідних, каналізаційних і газових труб. Їх використовують для робіт з балками та іншими круглими конструкціями. У них вбудовані кілька колб з рідиною, в яких плаває повітряний пухирець для виявлення відхилень.

Гідравлічний рівень необхідний для встановлення розмітки на віддалених один від одного об'єктах. Він включає в себе дві посудини, з'єднаних один з одним прозорою трубкою. До початку робіт його наповнюють рідиною без бульбашок повітря.

Лазерні вимірювальні прилади або нівеліри мають технічні можливості, що дозволяють працювати з вертикальними, горизонтальними і похилими поверхнями з високою точністю на великих відстанях. З їх допомогою встановлюють навісне обладнання, вирівнюють підлогу і стіни, монтують стелі, облицьовують поверхня плиткою і встановлюють перегородки.

Вибір будівельного рівня в Леруа Мерлен

Вибір надійного інструменту для перевірок і розмітки поверхонь - запорука якісних будівельних робіт. В інтернет-магазині Леруа Мерлен представлені різні види будівельних рівнів:

 • бульбашкові;
 • лінійні;
 • трапеції;
 • алюмінієві;
 • бульбашкові полегшені і посилені;
 • для плиточника.

До самим невибагливим відносяться бульбашкові рівні. З їх допомогою можна рівно встановити віконні рами, вбудовані меблі, двері, відкоси або покласти плитку. Рекомендується вибирати прилад довжиною від 60 до 80 см.

Для наших покупців є можливість забрати товар самостійно з Києва або Одеси. Також у нас є доставка з магазинів Leroy Merlin в усі регіони України транспортними службами.

Читати повністю