Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Пили торцеві

Торцювальна пила - інструмент, що дозволяє виконувати розпил дерев'яних заготовок по прямій лінії або під кутом. При необхідності торцювання може застосовуватися для різних матеріалів. Вона використовується при роботах по дереву, металу, пластику, але частіше за все інструментом працюють при укладанні підлоги і виробництві заготовок для рам.

Конструктивні особливості торцювальних пилок

Пила складається з:
  • робочого блоку, що включає редуктор з двигуном;
  • пилкового диска;
  • рукоятки з кнопкою запуску.
Залежно від моделі можуть використовуватися двигуни колекторного або асинхронного типу. Конструкція першого варіанту двигуна виділяється високим крутним моментом, але потребує проведення частого огляду і заміни колекторних щіток. Моделі з асинхронним двигуном не оснащені щітками, що продовжує термін роботи інструменту і сприяє меншому шуму.
Необхідно враховувати розташування мотора. У деяких випадках він зміщений вправо від диска, але в такому положенні огляд при застосуванні верстата буде трохи неповним. Рекомендується вибирати інструменти з двигуном, переміщеним назад. В такому випадку огляд при роботі на столі не буде закриватися, особливо якщо поворотна конструкція дозволяє виконувати розворот диска в обидві сторони.

Як вибрати торцювальну пилу?

При виборі торцювальної пили необхідно в першу чергу звернути увагу на те, з яким матеріалом належить працювати. Наприклад, для роботи з металом використовуються дрібнозубі диски. Але в деяких випадках можливе проведення різних маніпуляцій одним інструментом (такі пилки вважаються мультифункціональними).
Не меншу роль відіграє діаметр пилки. Для виконання професійних завдань застосовуються диски з великим діаметром, вони забезпечують більший розпил. Професійні пилки роблять розпили по 3 метра в ширину. Також є моделі з протяжкою, які підходять для збільшення стандартної ширини пропилу.
При виборі треба також врахувати кут повороту пили. Незважаючи на те, що розпил під кутом входить в комплектацію за замовчуванням, найчастіше кут повороту змінюється на 45, 30 або 15 градусів. Розворот і фіксація диска можливі за рахунок спеціальних пазів, що запобігають зміну кута в процесі роботи.

Торцювальні пилки на Леруа Мерлен

Купити торцеву пилу в нашому інтернет-магазині просто: досить вибрати відповідну модель і оформити замовлення. На весь товар надається гарантія. Ціна залежить від виробника і технічних параметрів пристрою. Якщо ви не впевнені у виборі і хочете отримати рекомендацію, зверніться за телефоном, вказаним на сайті. У Києві та Одесі діють точки самовивозу і доступна адресна доставка. В інші міста України доставимо товар за допомогою Нової пошти.
Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Що можна пиляти торцевої пилкою?
Кожен вид торцевої пили призначений для розпилу різних матеріалів. Окремі моделі дозволяють з легкістю розпиляти м'яке або тверде дерево, інші працюють тільки по пластику. Більш мультифункціональні інструменти взаємодіють з алюмінієвим профілем, ДСП, ламінатом та іншими матеріалами. А в комплекті з деякими інструментами поставляється диск для різання металу.
2. Який фірми вибрати торцеву пилу?
Перед покупкою і вибором виробника треба визначитеся, для роботи з яким матеріалом знадобиться інструмент. В інтернет-магазині Леруа Мерлен представлені товари найвищої якості від німецької торгової марки Metabo (лідера на ринку пил), тайванського бренду Dewalt, а також пристрої більш дешевого сегмента, які не поступаються за якістю іншим.
3. Як поміняти диск на торцевій пилі?
Для заміни диска знеструмте прилад, відключивши його від електромережі. Для підняття ріжучої головки натисніть на неї і відкрутіть ручку фіксатора. Потім, озброївшись хрестовою викруткою, відкрутіть болти, які утримують тягу і кожух. Зігніть фіксатор і витягніть пильний диск. Замінивши його на новий, повторіть всі дії у зворотній послідовності.