Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Пили дискові та циркулярні

Дискова пила - це незамінний інструмент при проведенні столярних робіт. Вона ще називається циркулярною. Інструмент був винайдений в кінці 18 століття і з тих пір принцип його роботи не сильно змінився. У той же час змінилися технологія, розміри і якість таких апаратів. Це зручний, високопродуктивний ручний електроінструмент.

Особливості використання дискових пилок

Пристрій використовується переважно для розпилу деревини та похідних від неї матеріалів, але здатнbq працювати з великим переліком іншого сировини. Використання циркулярної пилки дозволяє робити поздовжні і поперечні розрізи дерева на різну глибину. Єдине обмеження такого апарату - неможливість різати по кривій. Розпил проводиться строго по прямій лінії. При цьому деякі моделі дозволяють робити розпил під кутом в 45 і 90 градусів.
Використовуючи спеціальний диск по металу, вдасться розпилювати алюміній і навіть, при необхідності, сталь. Використовується пристрій і для розпилу бетону, ламінату, пластику, цегли і т.д. Слід зауважити, що для роботи з матеріалами, що відрізняються від дерева, застосовуються спеціалізовані типи дискових пилок, які розраховані на такі навантаження і режим роботи. Тому обов'язково детально вивчіть характеристики пристрою і інструкцію по його експлуатації.

На що звернути увагу при виборі?

Важливий параметр, на який потрібно звернути увагу при виборі електроінструменту, це максимальна гибина розпилу. Існує чотири основних типи пилок в залежності від значення даного параметра, а саме:
- малі - 40-46 мм; - середні - 50-55 мм; - великі - 65-70 мм; - професійного рівня - 65 мм і вище.
Також дискові пилки поділяються залежно від конструктивних особливостей на такі типи:
- ручні; - стаціонарні; - заглибні; - настільні.
Ручні пили найбільш універсальні, мобільні і, щодо інших, компактні.
Відрізняються пристрої і за типом живлення. Існують моделі електричних пилок, які живляться виключно від мережі. Інші ж можуть працювати від акумулятора або в комбінованому режимі. Акумуляторні апарати здатні працювати в середньому близько однієї години, після чого акумулятор необхідно заряджати.
При виборі важливо визначити необхідну потужність пристрою. Від цього параметра залежить вироби якої товщини і щільності зможе розрізати пила. Для нечастих робіт вдома досить побутового апарату потужністю 1-1,5 кВт.
Також важливим параметром є швидкість обертання диска. Чим більше кількість оборотів, які здатний видавати двигун апарату, тим швидше буде відбуватися процес розпилу. Високе число обертів також знижує ризик заклинювання диска.
Деякі моделі крім свого основного функціоналу пропонують і додаткові опції. Додаткові можливості дозволяють виконувати роботи з великим комфортом і точністю. Наприклад, апарат може оснащуватися лазерної міткою. Це дозволить точно окреслити траєкторію руху диска за матеріалом і отримати рівний зріз. Популярною функцією є і збір деревної тирси. Витяг тирси та іншого сміття безпосередньо в процесі роботи дозволяє краще контролювати процес.

Замовлення дискової пилки на Leroy Merlin

Ви можете вибрати відповідний інструмент і оформити замовлення на нашому сайті. Якщо виникли складнощі при виборі і вам потрібна допомога, то просто зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Наші менеджери проконсультують вас з будь-яких питань і допоможуть оформити замовлення.
Виберіть зручний спосіб оплати замовлення і варіант доставки. Територією України доставляємо товар послугами транспортних компаній. Якщо ви перебуваєте в Одесі чи Києві, то можете самостійно відвідати точку видачі замовлень Леруа Мерлен, щоб забрати покупку вже через дві години після оформлення на сайті.
Читати повністю