/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Пилососи садові

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг
Призначення садових пилососів - вуличне прибирання, звільнення проходів і інших ділянок від опалого листя. Результат досягається двома способами - всмоктуванням, як в звичайному пилососі, і переміщенням листя потоком повітря на видув. Цими функціями можуть мати два різних апарата або один комбінований пристрій. Пилососи для саду розрізняються функціональністю, потужністю і швидкістю всмоктування, джерелом живлення. В асортименті Леруа Мерлен представлені ефективні пилососи для листя.

Як вибрати садовий пилосос?

Перед покупкою пилососа або повітродувки потрібно оцінити передбачуваний фронт робіт. Складність конструкції залежить від розміру ділянки і кількості опалого листя у сезон. Великі простори вимагають більшої автономності, а великі купи листя потоком швидше переміщуються потужним. Важливі умови експлуатації - занадто галасливий агрегат завадить відпочинку людей на заміському, садовому або дачній ділянці, в парку або на осінньому міському проспекті. Від особливостей роботи безпосередньо залежить переважний тип пилососа:
  • всмоктуючий пилосос - збирає листя в прикріплений мішок, забезпечує акуратне прибирання, але вимагає періодичного спорожнення;
  • повітредув - спрямованим потоком переміщує листя і збирає її в купи, які потім можуть бути вивезені.
Інший важливий параметр - джерело енергії для мотора. Він впливає на швидкість виконання роботи, автономію, зручність. Прибираючи листя на великій площі, добре мати максимально автономний пилосос, однак це позначається на потужності і зусиллях для перенесення. Існують три варіанти двигунів:
  • бензинові - дають хорошу автономію, проте велика потужність вимагає місткого бака і збільшує вагу;
  • електричні - з живленням від мережі, потребують стаціонарного підключення або переносному бензиновому генераторі, що не дуже зручно;
  • акумуляторні - мають низький рівень шуму в поєднанні з автономністю, яка обмежується 15-20 хвилинами в недорогих моделях.
Ідеальної комбінації параметрів немає, вибирати потрібно з урахуванням доцільності. У великих господарствах використовуються бензинові моделі (на значній відстані нікого не дратує шум), для середнього ділянки підійдуть моделі з акумулятором, а маленькі території може бути доцільно прибирати, підключившись до розетки. Для більшої зручності роботи садові пилососи випускаються в таких форм-факторах:
  • ручних - важать не більше 5 кг, з ними впорається будь-який користувач, цей формат найбільш популярний;
  • ранцевих - важать більше приблизно в два рази, носяться за спиною і забезпечують більшу потужність або автономність;
  • важких - встановлюються на колеса для зручного переміщення.
У магазині Leroy Merlin можна купити за розумною ціною легкі і потужні ручні пилососи для листя, що забезпечують якісне прибирання. Їх доставляють за вказаною адресою в межах Києва або Одеси, а також відправляють замовнику Новою Поштою по території України.
Читати повністю

Відео:
Питання, які часто задають
1. Для чого потрібен садовий пилосос?
Воздуходув замінює на присадибній ділянці звичайні мітли та граблі. Подібні прилади допомагають швидко і легко очистити територію саду від висохлої трави, листя і дрібних гілок. Більш вдосконалені моделі працюють не тільки на видув, а й додатково оснащені режимом всмоктування сміття, який осідає в спеціальному контейнері або мішку.
2. Як працює садовий пилосос?
Випускаються дві модифікації інструментів. Одні працюють від електромережі, інші заправляються бензином. Електричний варіант менш мобільний і потребує постійного джерела електроенергії. Бензинові пристрої більш автономні, проте бак з горючою рідиною значно збільшує вагу. Звичайний воздуходув потужним потоком повітря переміщує і збирає в купу непотрібне сміття, а всмоктуючий інструмент забезпечує ретельне акуратне прибирання, збираючи листя в спеціальний контейнер.
3. Який садовий пилосос краще купити?
Вибір пилососа залежить від основного фронту робіт на ділянці. Великий сад вимагає більшого догляду, отже, автономність і потужність пристрою повинні бути вище. Звертайте увагу на продуктивність, яка характеризується двома показниками: обсягом потоку повітря і швидкістю обдування. Саме від них залежить, наскільки швидко буде прибрана ділянка. А такі додаткові функції, як наявність подрібнювача, спростять роботу і позбавлять від необхідності переробки дрібного сміття.