/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Проточні водонагрівачі електричні

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг

З підвищенням цін на газ все більшу популярність завойовує проточний водонагрівач води. Він дозволяє моментально нагріти воду в крані, при цьому відрізняється компактністю в порівнянні з накопичувальними бойлерами, які займають значний простір у ванній кімнаті або на кухні. Сучасні моделі електричних проточних водонагрівачів також характеризуються високим ККД при розумній вартості пристрою.

Проточний водонагрівач для душа: принцип дії і різновиди

Бойлер проточний здійснює підігрів рідини за єдиним принципом: в процесі проходження води через пристрій, вона нагрівається за допомогою ТЕНа, виходячи з крана в нагрітому стані. Таким чином, на відміну від накопичувальних бойлерів, ви отримуєте можливість моментального отримання теплої води, без необхідності очікування її нагрівання.

Проточні бойлери можна розділити на два типи:

 • напірні;
 • безнапірні.

Напірні моделі можуть підключатися до різних змішувачів, при цьому вони характеризуються високою потужністю, що досягає 36 кВт. Така потужність вимагає посиленої проводки з мережею в 380В. Перевагою напірних нагрівачів є можливість підключення відразу до декількох кранів. Розміщення приладу здійснюється нижче змішувача, припускаючи постійне перебування проточного нагрівача під тиском.

Безнапірний нагрівач проточної води виконує нагрівання рідини тільки в одній точці (умивальник, ванна, мийка на кухні). Такий апарат встановлюється вище змішувача, оснащуючись власним краном або комплектом (кран + лійка душа). Безнапірні моделі мають меншу потужність, при цьому для їх підключення не вимагається виконання ряду умов по зміцненню проводки.

Переваги використання проточного бойлера

Даний тип нагрівачів має наступні переваги:

 • компактний розмір, вигідно відрізняє їх від накопичувальних бойлерів;
 • може моментально нагрівати воду;
 • відсутнє обмеження в кількості води (накопичувальні моделі обмежені обсягом бака);
 • техобслуговування не вимагає великих витрат;
 • доступна вартість.

Серед недоліків варто відзначити необхідність наявності силового кабелю в приміщенні, а також вплив погодних умов на вулиці на температуру води (взимку малопотужні нагрівачі можуть прогрівати воду недостатньо сильно). Також мінусом є можливість нагріву рідини тільки в одній точці, однак він вирішується установкою системних пристроїв.

Де купити водонагрівачі проточні для душа?

Заказать проточний бойлер високої якості можна на сайті LEROYMERLIN.UA або купити його в стаціонарному магазині в Києві і Одесі. Ми пропонуємо:

 • широкий вибір моделей з різним функціоналом від надійних виробників;
 • розумні ціни на продукцію високої якості;
 • швидку доставку в будь-який регіон України, а також самовивіз зі складів «Леруа Мерлен» в Києві та Одесі;
 • допомога консультантів в режимі онлайн;
 • зручний сайт з системою фільтрів;
 • можливість оформлення кредиту на вигідних умовах.

Зробіть замовлення проточного нагрівача води в нашому інтернет-магазині, і результат вас не розчарує.

Читати повністю