/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Прокладки сантехнічні

Монтаж водопровідних, опалювальних систем та іншого оснащення повинно виконуватися з використанням герметизуючих засобів. До найбільш простих і універсальних відносяться сантехнічні прокладки. Без них практично неможливо добитися коректної роботи як в побутовому, так і в промисловому обладнанні.

Завдяки прокладкам також вдається усунути сантехнічні несправності, причина яких найчастіше прямо пов'язана з зносом. Перед вибором потрібно обов'язково ознайомитися з їх характеристиками.

Що собою являють прокладки сантехнічні?

Дані товари представлені переважно у вигляді герметизуючих кілець з різних синтетичних матеріалів. Вони монтуються разом з сантехнічними конструкціями і найчастіше використовуються для:

  • герметизації труб водопостачання;
  • створення поливальних систем;
  • збірки радіаторів опалення;
  • ущільнення кранів, змішувачів, насосів та ін.

Правильно підібрана і встановлена ​​сантехнічна прокладка запобігає витоку рідини. При виборі важливо враховувати розмір, тип матеріалу, температурний режим і призначення (наприклад, для гарячого або холодного водопостачання).

Види сантехнічних прокладок

Вироби поділяються головним чином за типом матеріалів на:

  • гумові;
  • силіконові;
  • каучукові;
  • паронітові;
  • ПВХ.

Гумові прокладки купити найпростіше: вони найбільш доступні, ціна нижче, ніж на інші типи, а також більш поширені на ринку. У той же час їх рідко встановлюють в системи з тиском понад 10-25 бар. Також гума має обмеження по температурі (як правило, максимум 100 градусів Цельсія), тому враховуйте це під час монтажу системи опалення.

Гумові прокладки ущільнювачів є довговічними, стійкі до стирання і не проводять електрику. Термін служби - 3-5 років.

Силіконові ущільнювачі універсальніщі, вони еластичні і розраховані на застосування з великим діапазоном температур. На відміну від гумових, силіконові дорожче, мають специфічний запах, в складі відсутня сірка. Їх можна використовувати в системах з температурою до 280 градусів Цельсія.

Для трубопроводів і обладнання з високим тиском задіюються паронітові ущільнювачі. Вони здатні витримувати тиск від 40 до 60 бар і температуру до 450 градусів Цельсія.

Ущільнювачі з ПВХ частіше використовуються для систем холодного водопостачання і агресивних середовищ. Вони відрізняються невисокою вартістю. Каучукові та ПВХ можуть стати компромісним варіантом, але завжди потрібно враховувати їх параметри.

У той же час показники максимального тиску і температури слід перевіряти в характеристиках до товару, так як існує різне призначення прокладок. Термін служби залежить від матеріалу, умов експлуатації та коректності виконання монтажу.

Оформлення замовлення в Leroy Merlin

Ви можете обрати товар і оформити покупку із зазначенням адреси доставки і кращий спосіб оплати. Існує також можливість самовивозу з Леруа Мерлен в Києві та Одесі. Доставка здійснюється по всій території України.

Читати повністю