/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Профілі, трубки, стержні алюмінієві

У будівництві профілі та трубки стають одними з провідних елементів для захисту та фіксації. Їх використовують як компоненти готових металевих конструкцій, застосовують при створенні дверних та віконних отворів, торгового інвентарю, ролетів, проведенні світлодіодних стрічок.

Різновиди та форми: що вибрати?

Алюміній у будівництві виявляє себе як добрий і міцний метал. Головними його перевагами є надійність, міцність та невелика маса. У сплаві з алюмінієм для профілів використовують магній для міцності та кремній для підвищення характеристик лиття.

Поширені варіанти алюмінієвих елементів для будівництва:

  • профілі - залежно від форми, можуть бути захисними, зміцнюючими;
  • трубочки - застосовуються в легких, але міцних конструкціях при створенні меблів, білбордів;
  • алюмінієві стрижні - найпопулярніший вид прокату, використовується як основний елемент металевої конструкції.

Всі ці варіанти відмінно підходять для створення міцного та надійного каркасу. Це забезпечується насамперед хорошими властивостями самого матеріалу.

Алюмінієві трубочки та профілі: основні варіанти

Саме алюмінієві профілі мають велику кількість різновидів за зовнішніми характеристиками. Разом з цим змінюється і ціль застосування виробів у будівництві. Можна виділити два основні види:

  • П-подібний або швелер - знаходить основне застосування у спорудженні скляних перегородок, має естетичний зовнішній вигляд;
  • кутовий або L-подібний - використовується для армування та кріплення, тому частіше застосовується як кріплення на меблях або фасадах.

Профіль також використовують для світлодіодних стрічок у навісних стелях. Застосовують його як локальне джерело для підсвічування картини, і як багатофункціональний елемент для всієї кімнати.

У свою чергу алюмінієва трубка буває трьох різновидів: кругла, прямокутна та квадратна. Вона представляє частину профілю з порожниною всередині. Використовуватися може як захисний або утримуючий елемент у всіх будівельних конструкціях.

Переваги та недоліки алюмінію

Причинами, з яких алюміній так часто використовується в будівництві, є легкість, простота роботи з матеріалом і порівняно невелика вартість Також виділяють такі властивості:

  • стійкість до агресивного середовища;
  • відсутність корозії;
  • зручність в обробці.

При цьому іржа може з'являтися не на самій трубі, а на зовнішньому шарі, якщо алюміній додатково чимось покривається.

До недоліків можна віднести деформацію під впливом низьких температур. Якщо ви робите конструкцію для вулиці або використання в потенційно холодних умовах, слід подбати про правильну інженерну комунікацію.

Купити алюмінієві вироби для каркасу можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Асортимент дозволяє зробити правильний вибір та замовити потрібні товари з доставкою по Україні. Ціна на усі позиції вказана на сайті. Тут же ви зможете знайти додаткові матеріали для будівництва та готові вироби для дому.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Навіщо потрібний алюмінієвий профіль?
Завдяки хорошим фізико-хімічним властивостям профіль із алюмінію знайшов широке застосування у різних сферах. Наприклад, ці металеві вироби задіяні при виробництві меблів як силові, а також декоративні елементи. Також ця продукція використовується в будівельній індустрії, авіабудуванні та автомобільній промисловості. Різноманітність пропонованих виробниками видів цих виробів дозволяє їх використовувати для ремонту та декорування інтер'єру житлових та офісних приміщень.
Які види алюмінієвих трубок та профілів можна купити?
Профілі та трубки, виготовлені з алюмінію, поділяються на види за формою поперечного перерізу. У продажу є такі різновиди трубок, як вироби з круглим та квадратним перетином різного діаметра та поперечного розміру. Більш різноманітна профільна продукція, яка представлена ​​виробами в розрізі, що нагадують наступні літери: С, F, H, h, L, T, U, Z, Д, П, Ш. Крім перерахованих вище різновидів, в інтернет-магазині Leroy Merlin можна придбати плоскі стрижні з алюмінію різного розміру.
Де можна купити алюмінієві профілі, трубки та стрижні алюмінієві?
Найбільший асортимент трубок, стрижнів та інших товарів, виготовлених з алюмінію пропонується інтернет-магазином Leroy Merlin. Тут можна придбати перераховану продукцію з різним поперечним розміром та в потрібній кількості. До переліку наших переваг також слід включити виважену цінову політику, що дозволяє покупцям заощадити свої гроші. Крім цього, можна відзначити високу культуру обслуговування покупців у Leroy Merlin та можливість сплатити замовлення найбільш зручним способом.