/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Пральні порошки

Щоб підтримувати речі чистими і щоб вони зберігали зовнішній вигляд після прання, необхідно вибрати правильний пральний порошок. Його склад впливає не лише на те, як засіб справлятиметься із забрудненнями, а й на збереження та цілісність тканини. Неправильно підібраний засіб може її пошкодити. Придбати якісну продукцію для прання ви зможете у Leroy Merlin.

Як вибрати порошок для прання?

Перший пункт вибору залежить від того, як ви пратимете. Руками чи в машинці? Відповідно до цього і купуйте порошок. На лицьовій стороні пачки є напис: ручне прання або автомат. Порошки відрізняються складом. Кошти для ручного прання дбайливо ставляться до шкіри, а для пральної машини містять більш концентровані активні речовини.

Також вони мають різне піноутворення: порошок для ручного прання дуже добре піниться, щоб полегшити процес затирання, а для машинки – навпаки, дає мало піни. Коли піни занадто багато, вона заповнює барабан і дає речам осісти на дно. Це значно погіршує якість прання. Надлишок може виходити через кювету, люк чи сполучні елементи. Все це легко може призвести до поломки.

Не можна використовувати пральний порошок за призначенням, яке вказав виробник. Якщо прати руками засобом для пральних машин, можна витратити надто багато зусиль і отримати результат гірше, ніж від більш відповідного порошку.

Види пральних порошків за типами тканин та забруднень

Вибравши тип порошку на вигляд прання, потрібно визначитися, які тканини ви пратимете і з яким ступенем забруднення. За цими показниками вони бувають:

  • Універсальні. Для середніх і легких забруднень, бюджетна ціна, підходять для щоденного прання і якщо ви хочете «освіжити» одяг.
  • Для білих тканин. Відрізняються наявністю спеціальних відбілювачів: хлорних, оптичних, кисневих і т. д. Вони не лише борються з плямами, а й зберігають білизну.
  • Для кольорової білизни Містять багато компонентів, які утримують колір і запобігають вимиванню барвників із волокон. Зберігають насиченість кольорів після великої кількості циклів прання.
  • З засобами для виведення плям. Справляються зі стійкими, старими важковивідними плямами, з більш агресивною формулою. Ними можна запрати ділянки одягу.
  • Для тонких тканин. Якщо всі попередні склади ідеальні для синтетики, бавовняних та змішаних тканин, то для шовку, вовняних речей або ситцю потрібні спеціальні порошки.

Види пральних порошків в залежності від складу

Пральні порошки бувають різні за складом не тільки через їх здатність до відмивання:

  • синтетичні порошки містять ПАР - поверхнево активні речовини, які пом'якшують тканину і розчиняють жир у воді;
  • натуральні, або еко — для їх створення застосовуються натуральні компоненти: олії, ферменти, іноді навіть мікроорганізми, коштують вони істотно дорожче за звичайні порошки;
  • гіпоалергенні - кількість потенційних алергенів у формулі зведена до мінімуму, такі ж за складом дитячі порошки.

Усім, хто хоче купити пральний порошок за доступною ціною, найкраще замовити в Леруа Мерлен. Інтернет-магазин пропонує великий вибір побутової хімії та товарів для дому. Залишається тільки вибрати продукцію та оформити покупку на сайті. Мешканці Одеси та Києва можуть відвідати магазини у своєму місті у зручний час та самостійно забрати товар.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Скільки порошку потрібно для пральної машини?
При кількісному розрахунку порошку для прання слід скористатися такою пропорцією: 25 г (візуально ложка з гіркою) на кілограм речей. Тобто для пральної машинки середнього об'єму в наповненому вигляді вистачить 100-120 г. У моделей із передбаченим більшим завантаженням (6-8-10 кг) вага порошку збільшується пропорційно.
У чому можна зберігати пральний порошок?
Зберігати порошок можна і в заводській упаковці, але якщо поблизу є діти або тварини, краще пересипати його в пластикову ємність, що надійно закривається. Підійдуть будь-які банки для сипких речовин. Якщо необхідно органічно поєднувати ємність з дизайном санвузла, існують спеціальні ящики і кошики, виконані в різних колірних і стильових рішеннях.
Де можна придбати пральний порошок?
Leroy Merlin реалізує порошки популярних брендів для ручного та машинного прання, для білих та кольорових тканин, для дитячих речей. Великі економічні упаковки або маленька розфасовка на кілька разів. Підбирайте оптимальний товар та замовляйте засоби для прання за найкращою ціною в нашому магазині.