/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Пральні машини

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг

Вибір пральної машини може викликати істотні труднощі у недосвідченого покупця. Сьогодні ринок пропонує велику кількість марок та моделей таких пристроїв. Пральні машини обладнуються безліччю різноманітних технологій. Визначити необхідність тієї чи іншої функції буває досить складно. Тому перед покупкою техніки краще проконсультуватися із фахівцями. Відповідний досвід мають консультанти інтернет-магазину Леруа Мерлен.

Розміри та варіанти виконання пральних машинок

Така техніка буває вбудовуваною та стаціонарною. Перший різновид через компактні габарити допоможе заощадити площу приміщення. Окремі моделі більш універсальні і прості в ремонті, обслуговуванні. Також стаціонарні пристрої відзначаються демократичною ціною.

Габарити пральних машин

Подібна техніка часто має висоту до 85 см. Аналогічний параметр малорозмірних варіантів досягає 65-70 см. Вбудовувані моделі обладнуються регульованими ніжками. Вони дозволяють підлаштувати висоту машинки під габарити кухонних модулів.

Глибина машинки впливає на максимальну кількість білизни, яку можна помістити всередину барабана:

  • 30-40 см - поміститься 3-5 кг речей;
  • до 50 см - не більше 6-7 кг білизни;
  • близько 60 см - 8-10 кг речей.

Ширина підбирається залежно від вільного простору. Повнорозмірний варіант варто вибрати у велику ванну чи кухню. Звужена модель підійде для сумісного санвузла негабаритної квартири.

Тип відкриття дверцят

Пральні машинки бувають з горизонтальним (фронтальним) та вертикальним завантаженням. Останні приваблюють відсутністю необхідності нахилятися під час закладання речей. У більшості моделей передбачено опцію дозавантаження білизни після запуску прання. Але такі машини вимагають наявності простору зверху (щоб відкривати дверцята).

Моделі з горизонтальним завантаженням виділяються місткими барабанами. Верхня площина такої машинки може бути полицею. Пристрію із фронтальним типом завантаження також потрібний вільний простір для відкриття дверцят, але попереду.

Які техпараметри враховувати при підборі пральної машинки?

Спочатку варто звернути увагу на тип двигуна. Колекторними двигунами оснащується більшість машинок. Інверторні двигуни відносно нові, вирізняються енергоефективністю. Якщо ж споживач замовив пральну машину з асинхронним мотором, він вибрав невибагливий в обслуговуванні пристрій з невисокою вартістю. Також варто враховувати такі характеристики:

  • Клас віджимання та прання. Краще купувати машинки, які стирають речі згідно з критеріями категорій A, A+ та вище. Класи віджиму позначаються літерами A-G. Пристрої першої категорії сушать нижню білизну, залишаючи рівень вологості 45% і нижче. Прилади класу G залишають понад 90% вологи.
  • Рівень енергоспоживання. Рекомендується вибирати моделі класів A (споживають близько 0,19 кВт-год/кг), A+ (витрачають до 0,17 кВт-год/кг) та вище.
  • Кількість режимів. Серед основних опцій виділяють ручне та швидке прання, полоскання, сушіння, кип'ятіння, чищення різних тканин. Також випускають моделі із інтелектуальним управлінням. Пристрій зважує завантажені речі, визначає рівень їх забрудненості та самостійно підбирає програму.
  • Наявність захисту від протікання. Така опція допомагає запобігти підтоплюванню приміщення при розгерметизації барабана або шлангів.

Купити пральну машину від відомих виробників з доставкою по Україні можна на leroymerlin.ua.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Коли потрібно міняти пральну машину?

На те, що пральну машину настав час замінити, вказуватимуть деякі ознаки. Задуматися про покупку нової техніки потрібно, якщо:

- прилад почав використовувати надто багато води;

- білизна не віджимається належним чином;

- під час роботи з'являються гучні звуки;

- в процесі прання використовується занадто багато засобу для чищення;

- раптово зросли комунальні платежі (за електрику та воду);

- після прання одяг залишається брудним.

Будь-яка з цих ознак може вказувати на несправність.
Як вибрати пральну машину?

Вибір слід робити виходячи з особливостей приміщення, де буде розташована техніка, а також потреб сім'ї. Якщо прати потрібно багато і часто, варто віддавати перевагу моделям із завантаженням понад 6 кг.

Має значення та тип завантаження. Для малогабаритних приміщень більше підійдуть вертикальні пральні машини, які часто є вужчими та легко встануть навіть у невеликій ванній кімнаті. Якщо простір дозволяє, можна придбати пристрій із фронтальним завантаженням. Слід вибирати відомих виробників, які існують на ринку понад 5 років.
Як обслуговувати пральну машину?

Щоб продовжити термін служби техніки, після кожного прання варто витирати барабан і манжети. Це допоможе захистити машину від іржі та грибка. Регулярно слід використовувати засоби для пом'якшення жорсткості води. Завдяки цьому вдасться знизити можливість утворення накипу.

Періодично рекомендується проводити очищення зливного насоса та фільтрів наливного шланга. Як це зробити правильно, буде вказано у посібнику з експлуатації. Не можна забувати і про періодичне чищення контейнера для порошку.