/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Полиці дерев'яні

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК СКЛАСТИ МЕБЛІ

ЯК СКЛАСТИ МЕБЛІ

1) Кутові і хрестові з’єднання забезпечують міцне кріплення несучих частин меблів. Вони можуть бути жорстко зафіксованими або розбірними, а також видимими або прихованими. 2) Торцеве з’єднання дозволяє скріпити декілька частин, розташованих в одній площині. Цей спосіб можна використовувати для виготовлення обіднього або робочого столу. 3) Підвісні меблі зазвичай використовуються, наприклад, на кухні або у ванній кімнаті.

Більше порад
Різка дерева

Різка дерева

У відділі «Вироби з дерева» ви маєте  можливість порізати <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/u/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank"; text-decoration:none">дерево</a></ins>, <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%96_%D0%9F%D0%92%D0%A5.e23a8813-5dd3-428d-8d38-d970603496f8" target="_blank"; text-decoration:none">ПВХ</a></ins> та зробити тюнінг <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96_%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96.055d5eef-8cae-4499-b7f6-0017c80812c6" target="_blank"; text-decoration:none">дверей</a></ins> у відповідності до ваших замірів.  Усі роботи виконуються з високою точністю на сучасному обладнанні. Порізка дерева здійснюється під кутом 90 градусів. <hr>Щоб скористатися послугою, необхідно оплатити обраний матеріал на касі та звернутися до спеціаліста відділу порізки. З ним ви зможете обговорити строки виконання замовлення та інші деталі.   <hr>В залежності від матеріалу та обсягу роботи, виконання замовлення може тривати від одного до кількох днів. Готовий матеріал ви можете забрати у відділі «Вироби з дерева». Зверніть увагу, що порізці підлягає тільки той товар, що був придбаний у Леруа Мерлен Україна.   До 10 порізів одного артикулу послуга безкоштовна. Вартість кожного наступного порізу, починаючи з 11-го, складає 3 грн. <strong>У відділі "Вироби з дерева" ви також можете скористатися наступними послугами:</strong> <strong><font color=#77BC1F>1. Врізка кухонної мийки під стільницю. 2. Кромкування ДСП: </font></strong> Ви можете обрати декор кромки із представленого в магазині широкого вибору кольорів. Перегляньте асортимент кромок на нашому сайті за посиланням <ins><strong><a href="/f/Stvorennia_dekoratyvnykh_mebliv.365ee537-67f1-4a5b-b2e5-fc1c4616b763" target="_blank" style="color:#61AE10; text-decoration:none"> Кромки</a></strong></ins>. Кромкований та порізаний товар поверненню не підлягає. <hr>Послуги доступні <strong>щодня з 08:00 до 20:00 </strong> в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Дерев'яні полиці на стіну - оригінальний предмет меблів, в якому відсутні передні та задні стіни. Такий елемент призначений для зберігання найрізноманітніших речей. На відміну від шаф і комодів, полиці на дерев'яну стіну займають мінімум місця, коштують недорого і відмінно вписуються в будь-який інтер'єр. Купити вироби з натурального матеріалу можна в Leroy Merlin. Тут на вас чекають доступні ціни та величезний асортимент якісних товарів для дому.

Види настінних полиць та особливості кріплення

Існують дерев'яні полиці різних типів, але їх можна об'єднати в такі групи:

  • класичні - різноманітна форма та простота установки;
  • кутові - для монтажу на дві сумісні стіни;
  • підвісні - із кріпленням до стелі;
  • підлогові - з підлоговою основою.

Незалежно від типу, полиці з дерева можуть кріпитися на стіну у різний спосіб. Традиційне кріплення складається з цвяхів і скоб. З такою фіксацією виріб витримує навантаження відповідно до заявлених характеристик. Недолік полягає лише у незручності демонтажу.

Знімна фіксація характеризується використанням спеціальних скоб та гаків. Таке кріплення відоме своєю надійністю та довговічністю, а при демонтажі не виникає жодних проблем.

Рухливе кріплення передбачає те, що нижня частина самої полиці є основою установки верхньої частини. Така конструкція дозволяє раціонально розподіляти простір для зберігання предметів.

Тонкощі вибору полиць

Найчастіше дерев'яні полиці відмінно поєднуються з класичним та етнічним стилями, а також стилем кантрі. Головне при виборі - відповідність колірній гамі кімнати та основній стилістиці.

Класичні варіанти мають правильну форму, часто оздоблюються різьбленням або іншими декоративними елементами. Нерідко поверхня покрита фарбою: від відтінків дерева до сріблястих або золотих. Для кантрі характерне штучне старіння матеріалу. В етнічному стилі використовують екзотичні види деревини.

Саме вироби з дерева мають максимальну несучу здатність, тому вони без проблем витримують заявлені навантаження. Скляні чи металеві стелажі підходять лише для зберігання сувенірів.

Для дитячої кімнати краще вибирати полиці, які мають заокруглені кути. Це дозволить уникнути травм під час ігор.

При виборі дуже важливо звернути увагу на якість кріплень та заявлене виробником навантаження. У жодному разі не можна перевантажувати меблі, щоб вони не впали і не завдали шкоди здоров'ю та майну.

Купівля дерев'яних полиць в Україні

Купити дерев'яні полиці за найкращою ціною в Україні можна у Леруа Мерлен. В інтернет магазині представлений великий вибір товарів, здатних підкреслити інтер'єр кожної кімнати.

В Одесі та Києві розташовано відразу кілька магазинів мережі. Тому мешканці цих міст завжди можуть забрати замовлення самостійно за найбільш підходящою адресою. До інших регіонів країни здійснюється доставка товарів. Вона проводиться за допомогою популярних транспортних компаній та займає мінімум часу (1-3 дні).

Читати повністю