/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Полотна для електролобзика

Електролобзик - зручний у використанні інструмент. Він буде корисний на дачі, у прибудинковому господарстві. Обладнання допомагає виключити ручну працю та повністю замінює пилку. Таким чином можна швидко та ефективно пиляти дошки, пластик, металопрофіль.

Звичайно, для функціонування будь-якого подібного обладнання важливими є комплектуючі. Тому необхідно купити полотно для електролобзика. Це ріжучий виріб, що виконує основне завдання і потребує заміни у разі затуплення, появи поганих характеристик роботи.

Що таке полотно на електролобзик?

Щоб пиляти дерево, скло та метал, потрібна особлива міцність ріжучого компонента. Полотно на електролобзик реалізується за доступною ціною, але при цьому виконується із сталі високої якості, що забезпечує його надійну роботу. Така пилка прослужить довгий час і покаже ефективність у виконанні поставлених завдань.

За зовнішніми ознаками полотно - довга смужка металу, що має з одного боку гострі зубці для різання матеріалу. З одного кінця пилки є хвостовик. Він відрізняється від аналогів та підходить під певний тип лобзика. Під час роботи інструменту лезо починає робити поступально-обертаючі рухи, розрізати заготовку. Під час такого процесу утворюється рівний зріз.

Коли потрібно замовити пилку для певних завдань або замінити виріб, що затупився, варто звернути увагу, що леза для електролобзика мають різну довжину і товщину. Також є відмінності у різновиді зубів та вигляді кромки, що відповідає за різання. Тому потрібно серйозно підходити до вибору полотна.

Як вибрати лезо на електролобзик?

Вибір оснащення для електроінструменту повинен проводитись за певними правилами. Варто враховувати цілі, тип оброблюваного матеріалу. Зуби полотна можуть бути різного розміру: від 1.4 до 4.2 мм.

Важливо звернути увагу, що виділяються різновиди по типу матеріалу, з яким буде робота:

  • метал — у цьому випадку варто вибрати полотно з особливої ​​міцності сталі, яка має здатність розрізати різні за щільністю метали;
  • дерево — для пилки, здатної добре різати дерево, використовується сталь, що має у своєму складі більшу частину вуглецю;
  • скло — лезо з особливих поєднань карбонового та вольфрамового матеріалів є ідеальним для роботи зі склом та керамікою.

Експерти стверджують, що пилка зі сталі - це універсальний варіант. Він широко застосовується для великої кількості лобзиків і показує добрий результат. При виборі оснастки для електроінструменту варто зупинити свою увагу на різних за призначенням варіантах або наборі з пилками. Це дозволить мати під рукою потрібне лезо і застосовувати його при необхідності.

Коли полотно для електроінструменту тільки куплено, необхідно вставити його у пристрій, перевірити якість закріплення та провести тестування на невеликій ділянці заготовки. Після успішного розпилу можна переходити до основного етапу роботи.

Купити необхідні витратні матеріали для електричного лобзика за доступною вартістю можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. Потрібно просто вибрати товар, перейти до корзини та оформити замовлення. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.

Читати повністю

Відео:
Питання, які часто задають
Для якого матеріалу можна купити полотна для електролобзика?
Полотна для лобзиків виготовляються з різних матеріалів, що визначає сферу їх застосування. Так, для роботи з м'якими матеріалами підійде пилка із вуглецевої сталі. А ось полотно із загартованої сталі використовується для різання алюмінію та алюмінієвих сплавів, кольорових металів, а також твердих матеріалів. В останньому випадку краще вибрати полотно з розведеними зубцями та фрезерним заточенням.
Якої фірми купити полотна для електролобзика?

Полотна для електролобзика - витратний матеріал, який швидко виходить із ладу. Тому є сенс купувати якісну продукцію. Світові бренди Stanley, Bosch зарекомендували себе як надійні виробники не лише електроінструменту, а й розхідників. Однак і ціна на їхню продукцію відповідна.

Dexter — бюджетніший бренд, при цьому якість його продукції також знаходиться на найвищому рівні. А ось якщо потрібні полотна для разового застосування, то можна розглянути і товар китайського бренду MTX.
Де придбати полотна для електролобзика?
Купити полотна для електролобзика можна на сайті Leroy Merlin. Ми маємо тільки якісний товар світових брендів. Наш асортимент постійно поповнюється актуальними новинками, а зручний каталог дозволить швидко знайти потрібний виріб. Ми ретельно підбираємо співробітників, тому наші менеджери обов'язково дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати як сам електроінструмент, так і розхідники. А доставка по всій країні робить покупку доступною для кожного.