/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Подовжувачі

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Більше послуг

У кожному будинку або офісі використовується величезна кількість приладів. Розеток часто не вистачає, адже навіть для того, щоб підключити звичайний ПК в мережу, буде потрібно не менше трьох (системний блок, монітор, принтер, сканер і т. д.).

З цієї причини для підключення повсюдно використовують мережеві подовжувачі. Вони дозволяють підключити електроніку, що знаходиться далеко від розетки. Великий асортимент мережевих фільтрів ви знайдете в каталозі інтернет-магазину Леруа Мерлен.

Типи мережевих фільтрів

Для вибору однієї з моделей мережевого фільтра слід знати, що є кілька типів пристроїв:

  • звичайні подовжувачі;
  • фільтри-подовжувачі;
  • фільтри на котушці.

Перші дозволяють підключати електроприлади, що знаходяться на великій відстані від розетки. Мережеві фільтри-подовжувачі часто використовують для підключення комп'ютерної техніки. У них передбачені пристрої, що пригнічують високочастотні перешкоди і вирівнюють скачки напруги. Варто пам'ятати, що ці моделі не замінять стабілізатора напруги, оскільки діють лише при невеликих перепадах. Для професійної роботи з електрообладнанням використовують подовжувачі на котушках. Довжина кабелю в них досягає декількох десятків метрів.

Ключові параметри вибору пристрою

Розрізняють три види пристроїв, виходячи зі сфери застосування: побутові, офісні і професійні. Неважко здогадатися, для яких завдань вони застосовуються. Для будинку цілком вистачає побутових подовжувачів.

Практично всі мережеві фільтри оснащені вимикачем, оскільки такий спосіб відключення безпечніше для контактів, ніж вилучення з розетки. Вимикач може бути загальним (повністю відключає всі підключені пристрої), індивідуальним (для кожного приладу), дистанційним.

Довжина кабелю - один з ключових критеріїв вибору. Краще вибирати подовжувач з невеликим запасом (1-2 метри).

Кількість розеток знаходиться в межах 1-8 штук. Важливо враховувати і максимальну потужність всіх пристроїв, що підключаються і брати подовжувач з запасом потужності 20-30%. Тобто, якщо загальна потужність приладів дорівнює 2000 Вт, то буде потрібно фільтр на 2200 Вт і більше.

Всі сучасні фільтри-подовжувачі можуть мати один з таких трьох рівнів захисту:

  • базовий (для бюджетних приладів);
  • просунутий (захист приладів за допомогою запобіжника);
  • професійний (для максимального захисту електроніки від замикань).

Сучасні пристрої захистять електроприлади в будинку від стрибків напруги при грозі, при замиканнях в проводці, при перегріванні (в конструкції передбачений температурний датчик). Природно, на таке здатна тільки якісна електротехніка, яку завжди можна купити в Leroy Merlin.

Високоякісні фільтри за доступною ціною

Щоб підключити всю електроніку в будинку до джерела живлення, Leroy Merlin пропонує широкий асортимент подовжувачів. Це вироби відомих світових виробників, які гарантують відмінну якість і надійність роботи.

У Києві та Одесі є офлайн-магазини, так що жителі цих міст зможуть забрати замовлені раніше товари. Жителі інших регіонів України завжди можуть скористатися транспортними службами для доставки товарів.

Читати повністю
Питання, що часто задають
1. Що таке подовжувач?
Це пристрій, в який можна підключити іншу техніку, якщо довжини дроту не вистачає, щоб з'єднатися з розеткою. Подовжувачі бувають стаціонарними і переносними. Стаціонарні призначені для кріплення і використання в одному і тому ж місці, наприклад, на виробництві. Їх вага може досягати 15 кг. Переносні пристрої більш універсальні, їх легко можна перенести в інше місце. Вони найчастіше застосовуються в побутових потребах.
2. Як вибрати хороший подовжувач?
Щоб вибір припав на правильний подовжувач, врахуйте основні параметри. Продумайте, скільки розеткових гнізд знадобиться, - це дасть можливість підключити одночасно до семи приладів. При цьому не забувайте, що сумарна потужність не повинна перевищувати максимально допустиме навантаження подовжувача. Наявність контакту заземлення захистить користувача від можливого удару електрикою, а захисний автомат вбереже від раптового стрибка напруги. Останній важливий пункт - довжина самого кабелю, але цей параметр суто індивідуальний для кожного покупця.
3. З чого складається подовжувач?
Кожен пристрій складається з електричного кабелю, на одному кінці якого є вилка для включення в розетку, а на іншому - кілька гнізд для підключення електроприладів. Додатково подовжувачі можуть складатися з світлових індикаторів, які сигналізують про подачу напруги, термовимикачі, захисних автоматів, кріплень. Корпус найчастіше зроблений з вогнетривкого пластику, а довжина шнура варіюється в межах 2-10 метрів.
4. Який кабель потрібен для подовжувача?
Подовжувач - найпопулярніший електротехнічний прилад, без якого не обходиться жоден будинок або офіс. Для пристрою необхідний трижильний кабель, фахівці рекомендують купувати дроти ПВС або КГ. ПВС - найпоширеніший варіант. Провід виготовлений з гнучких мідних багатодротяних жил, які ізольовані вінілової оболонкою. Він витримує здавлювання, розрив і найкраще підходить для використання в приміщенні. КГ-дроти, навпаки, хороші для вуличних майданчиків. Внутрішня частина є тотожним ПВС-проводам, а зовнішня ізоляція виконана з якісної гуми.