/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Побутові вентилятори

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Побутові вентилятори забезпечують переміщення повітря в приміщенні і допомагають створити комфортні умови життя. У літню пору пристрій дозволяє впоратися зі спекою в будинку і квартирі, а також позбутися від забрудненого повітря.

Різновиди вентиляторів

Побутові вентилятори класифікують за кількома критеріями:

  • місця установки;
  • типу робочого механізму;
  • типу управління;
  • типу конструкції;
  • додатковими функціональними можливостями.

За типом робочого механізму вентилятори діляться на осьові і радіальні. Осьова конструкція - найпростіша і знайома всім. Це колесо з лопатями, закріплене на спеціальній осі. Мотор обертає його, а лопаті забезпечують горизонтальний потік повітря. Найчастіше пластмасові лопаті закриті металевою сіткою з метою безпеки. Багато моделей додатково оснащені поворотним механізмом, що дозволяє змінювати напрямок повітряного потоку.

Радіальні моделі - це більш сучасні конструкції, які забезпечують рух повітря в різні боки. Вентилятор складається з циліндра з вигнутими лопатями, на які надходить повітря. Він виштовхується назовні в різних напрямках. В основному це підлогові моделі.

Види вентиляторів за місцем установки

За місцем установки побутові вентилятори бувають:

  • підлоговими;
  • настільними;
  • вбудовуваними.

Вбудовувані використовуються для вентиляції в кухні, ванній, коридорі. Вони встановлюються в отвір центральної вентиляції і допомагають усунути забруднені маси повітря з квартири. Настільні моделі відрізняються невеликими габаритами і можливістю установки на поверхню меблів. Вони компактні, мобільні і досить потужні, щоб забезпечити комфорт в кімнаті. Як правило, пристрої мають кілька режимів роботи і оснащені поворотним механізмом.

Підлоговий вентилятор - найбільший і багатофункціональний прилад. Він може бути на стійці або коліщатках для комфортного переміщення по квартирі. Такі моделі мають максимум додаткових функцій, в тому числі охолодження повітря. Це потужні пристрої зі зручним управлінням і високою продуктивністю.

Управління та функції вентилятора

Характеристики та додаткові функції мають важливе значення для побутових приладів. Управління може бути механічним і електричним. У найпростіших моделях воно здійснюється механічно, за допомогою кнопок на корпусі. У більш сучасних і дорогих пристроях є спеціальна панель, також змінювати налаштування можна за допомогою пульта. Крім цього, виділяють моделі, якими можна керувати за допомогою програми на смартфоні.

Серед додаткових функцій можуть бути зволоження, ароматизація і навіть обігрів повітря. Багато моделей оснащені підсвічуванням і звуковими сигналами.

Де купити побутовий вентилятор за розумною ціною?

Купити побутовий вентилятор високої якості можна в торговельній мережі Леруа Мерлен. У нас ви знайдете широкий асортимент приладів різної конструкції за доступною ціною. Будь-яку модель можна замовити з доставкою по Україні, а в Києві та Одесі діє самовивіз замовлень з наших магазинів. Вибирайте якісну і функціональну техніку в Leroy Merlin.

Читати повністю