/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Пляжні та садові парасолі

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг

З настанням літа особливого значення набуває відпочинок на свіжому повітрі, будь то прибудинкова територія, дача, пляж у водойми або відпочинок в кафе. У той же час прямі сонячні промені становлять серйозну загрозу для здоров'я і погіршують самопочуття. Щоб не отримати сонячний удар чи опіки, необхідно захиститися від яскравого сонця. Для цих цілей використовуються садові та пляжні парасолі. Завдяки їм створюється тінь, що і дозволяє з комфортом перебувати на відкритому повітрі. А ще вони захищають від дощу.

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ПАРАСОЛЮ?

В першу чергу, вибираючи зручну парасолю, необхідно визначитися зі сценарієм використання. Потрібен пляжний варіант або плануєте розмістити її в саду? Ці два типи парасолі відрізняються між собою по:

 • конструкції;
 • параметрам;
 • мобільності.

Парасоля пляжна, як правило, має діаметр від 1,2 м до 2 м. Вона може поглиблюватися загостреним стрижнем в пісок або встановлюватися на спеціальну підставку. Також існують моделі, обладнані струбциной, яка кріпиться до лежака або будь-якої іншої підходящої поверхні. Обирати даний аксесуар варто виходячи із числа осіб, які будуть під ним ховатися.

Парасолька садова, яка також використовується для кафе і інших громадських місць, має великий діаметр. Так, діаметр таких парасольок починається від 2-х метрів. Найбільш поширеними діаметрами вважаються:

 • 2,5 м;
 • 2,6 м;
 • 2,9 м;
 • 3 м;
 • 4 м.

Вони бувають квадратними і прямокутними.

За рахунок своєї масивності садові моделі встановлюються в спеціальну підставку, яку, для надійної фіксації, зміцнюють бетонними плитами. Також існує варіант установки на поглиблену в землю основу з подальшим кріпленням гвинтами.

У першому випадку парасольку досить просто перемістити в інше місце, а в другому - для цього буде потрібен спеціальний інструмент, такий як болгарка. Тому важливо заздалегідь продумати місце для установки стаціонарним способом.

Розмір парасолі повинен бути таким, щоб вона повністю закривала садові меблі. Бажано зробити запас мінімум в 0,5 м.

НА ЩО ЩЕ ЗВЕРНУТИ УВАНУ ПРИ ВИБОРІ ПАРАСОЛІ?

Важливо ознайомитися з такими параметрами:

 • матеріал і товщина стержня;
 • матеріал купола;
 • кількість спиць.

Найчастіше в якості матеріалу для стержня використовується алюміній. Він легкий, не схильний до корозії і має високу міцність. Рідше застосовується сталь, пластик або дерево. Діаметр стрижня впливає на міцність виробу. Для підвищення міцності в підлоговому стержні можуть розміщуватися ребра жорсткості.

Для купола використовуються переважно поліестер і акрил. Важливо звернути увагу на щільність матеріалу, яка виражається в грамах на квадратний метр. Від цього параметра залежить вітростійкість купола.

Також важливий параметр захисту від УФ-випромінювання. Він позначається як SPF. Необхідне значення SPF розраховується виходячи з кольору шкіри і часу, проведеного на відкритому повітрі. Оптимальним значенням є SPF 30-50 +.

Зверніть увагу на можливість регулювання кута нахилу. Завдяки такій опції вдасться змінювати положення парасолі слідом за сонцем.

ЗАМОВИТИ ПАРАСОЛЮ НА LEROY MERLIN

Ви можете купити пляжну парасолю в інтернет-магазині Леруа Мерлен з доставкою поштою по всій території України. Самовивіз доступний в точках Leroy Merlin, розташованих в Києві і Одесі.

Читати повністю