/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Пластифікатори для бетону

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ПРАВИЛЬНО ПРИГОТУВАТИ БУДІВЕЛЬНИЙ РОЗЧИН АБО БЕТОН

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРИГОТУВАТИ БУДІВЕЛЬНИЙ РОЗЧИН АБО БЕТОН

1. Кельма 2. Тачка 3. Відро 4. Лопата 5. Бетонозмішувач 6. Ночви

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Кредит

Кредит

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Сервіс Kabanchik.ua є офіційним партнером Леруа Мерлен по замовленню послуг. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua <hr><i>Дізнайтесь більше за телефоном контакт-центру 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Більше послуг

Добавки для бетону потрібні, щоб поліпшити якість будівельного розчину. Популярність таких речовин обумовлена ​​тим, що будівництво в сучасних умовах стає все більш складним, відповідно, і вимоги до будівельних матеріалів тепер вище.

Навіщо потрібні добавки для бетону?

Існує величезний вибір товарів. Всі вони так чи інакше використовуються для поліпшення якості будівництва і дозволяють досягати таких цілей:

 • зниження собівартості будівництва завдяки корисних характеристик;
 • збільшення міцності побудованих будівель і, як наслідок, підвищення термінів експлуатації;
 • економії коштів на зовнішню ізоляцію конструкцій;
 • захисту від негативного впливу погодних або кліматичних умов (наприклад, є спеціальні речовини, які захищають від вологи або низьких температур).

Тому подібні речовини широко застосовуються в будівництві будь-якої складності.

Види і класифікація добавок для бетону

Добавки в бетон можна розділити на кілька видів. Розглянемо кожен з них детальніше:

 • Добавка для гідроізоляції - основним призначенням даної суміші є захист будови від впливів вологи. Найчастіше такі добавки застосовуються для будівництва тих ділянок будівель, які більше схильні до впливу вологи (або ж будь-яких будівель, що знаходяться у вологому кліматі). До таких можна віднести басейни, цокольні поверхи або підвали.
 • Сповільнювачі або прискорювачі - завдяки своїм властивостям використовуються для уповільнення або прискорення затвердіння бетону.
 • Пластифікатори - застосування виправдане, коли необхідно збільшити еластичність цементного розчину в готовому вигляді.
 • Інгібітори - такі добавки до бетону використовуються, щоб мінімізувати іржавіння арматурних стержнів в будівельних бетонних конструкціях.
 • Армуючі добавки - якщо раніше для підвищення міцності бетону застосовувалися переважно арматурні стержні, то зараз їх можна замінити армуючими речовинами, так як вони самі по собі відмінно справляються з цим завданням. Також дані речовини дозволяють уникнути деформації.
 • Противоморозні добавки - покликані захищати конструкцію від негативного впливу низьких температур, що особливо корисно при будівництві будівель в морозну погоду. Також дані речовини запобігають замерзання води в розчині.

Перш ніж придбати продукцію, обов'язково звертайте увагу на вид і призначення.

Де краще купити добавки до бетону?

У нашому магазині Leroy Merlin ви знайдете безліч різних добавок до бетону, які стануть незамінними помічниками в процесі будівництва. Ви також отримаєте:

 • доставку в будь-яке місто України за допомогою Нова пошта;
 • вигідні ціни, акції та знижки;
 • можливість взяти товар у кредит;
 • безготівковий розрахунок при оформленні рахунку-фактури;
 • гарантію протягом 90 днів.

Зателефонуйте в нашу службу підтримки, якщо маєте потребу в додатковій консультації, або створіть заявку на зворотний дзвінок. Ми передзвонимо і відповімо на всі ваші запитання.

Читати повністю