/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Пістолети клейові

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - якщо Вам потрібна доставка, потрібно відразу вказати це в рахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 банківських днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Пункт перевірки техніки

Пункт перевірки техніки

У наших магазинах представлена тільки оригінальна сертифікована продукція, на яку надається гарантія. Якщо у Вас виникнуть проблеми з придбаними товарами, передбачені гарантією – ми допоможемо їх вирішити. Послуга надається безкоштовно. Перевірка техніки здійснюється самостійно клієнтами. <hr>Гарантійне обслуговування товарів, придбаних у магазинах Леруа Мерлен Україна, здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».<hr>

Більше послуг
Клейовий пістолет, або термопістолет - пристосування для нагріву і дозованої подачі розплавленого клею. Остигаючи клей щільно схоплює поверхні. За допомогою клейового пістолету надійно з'єднуються дерево, пластик, скло і метали. Жорстка фіксація дозволяє ремонтувати зламані речі, фіксувати предмети на поверхнях, закріплювати елементи декору. В асортименті Леруа Мерлен є клейові пістолети за привабливими цінами.

Принцип роботи і порядок використання клейового пістолета

Стрижень з клейового матеріалу подається в металеву нагрівальну камеру, де розплавляється. Натискання курка вивільняє порцію гарячого клею з камери. Нагрівання викликає термоелектричний елемент, що живиться від електромережі.
Просунуті моделі оснащені датчиками температури і декількома температурними режимами. У них доступні автоматичні опції, при яких клей виділяється назовні після досягнення потрібної температури, а термопістолет відключається через заданий час після включення. До вимкнення приладу клей міститься постійно підігрітим. Ряд простих рекомендацій допоможе ефективно використовувати клейовий пістолет:
 • перед склеюванням зачистити і знежирити вироби;
 • нанести клей на обидві поверхні і швидко їх з'єднати;
 • попередньо прогріти металеві предмети феном;
 • не застосовувати клей на поверхнях з полівінілхлориду та поліетилену;
 • не нагрівати в подальшому деталі, які потрібно склеєти.
Також варто уникати контакту склеєного виробу з маслами, бензином і розчинниками.

Вибір клейового пістолета

Термопістолети умовно поділяються на два види - побутові і професійні. Останні здатні витримати багато годин роботи. Для побутових потреб підійде найпростіший пістолет або клейова ручка з обмеженою кількістю використань. Існують низькотемпературні пістолети для роботи з термочутливими матеріалами. Найнадійніші моделі виготовлені відомими брендами. Вони мають корисні додаткові можливості:
 • кілька температурних режимів;
 • автоматичне включення і відключення нагріву;
 • сигналізація робочого стану;
 • змінні сопла різного діаметру;
 • підсвічування, що дозволяє працювати в темних місцях.
 • Стрижень клею зазвичай має циліндричний поперечний переріз із діаметром 6-12 мм. Деякі пристрої вимагають стрижня тільки певного діаметру або стрижня особливої форми. В інших моделях вхідний отвір камери оснащено еластичною муфтою, що дозволяє використовувати стрижні різного розміру.
  Витратні матеріали відрізняються кольором. Прозорі стрижні вважаються найбільш надійними і універсальними. Кольорові можуть слабкіше зчіплювати деталі, але їхній тон можна підібрати під колір деталей, що з'єднуються. Вони більше підійдуть для рукоділля, ніж для серйозних монтажних робіт.
  Корпус пістолета краще вибирати з оглядовим віконцем, завдяки якому просто контролювати хід стержня і стан ізолюючих прокладок. Набір насадок різного діаметру дозволить працювати акуратніше. У магазині Leroy Merlin можна купити клейовий пістолет з доставкою по регіонах України Новою Поштою або отримати за адресою в Києві і Одесі.
Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Який краще вибрати клейовий пістолет?
Перед покупкою продумайте, для яких потреб потрібен інструмент. Він буває двох видів: побутовий і професійний. У побутовому інструменті клей подається шляхом натискання на спеціальну кнопку. Його рекомендують використовувати не більше 30 хвилин, що значно уповільнює роботу. У дорогих професійних пристроях цей процес автоматизований, що дозволяє працювати на протязі тривалого часу без виключення і продовжує термін служби.
2. Що може клеїти клейовий пістолет?
Цим пристосуванням можна склеїти майже будь-які матеріали: гуму, дерево, скло, пластик, пінопласт, папір, картон, тканину, кераміку і метал, який для кращого зчеплення слід підігріти феном. Перед початком роботи врахуйте, що для різних матеріалів і поверхонь потрібні різні види стрижнів. Але найпопулярніший - прозорий стрижень, який може з'єднати між собою майже будь-які елементи.
3. Як міняти стрижні в клейовому пістолеті?
Прилад досить простий у використанні. На задній частині є спеціальний отвір, в який вставляються стержні. Коли попередній не буде видно зовні, пора замінити його на новий. Для цього просто вставте новий матеріал в отвір і продовжуйте роботу. Після завершення маніпуляцій стрижень можна не виймати. Тоді при наступному включенні в електромережу прилад моментально буде готовий до роботи.