/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Підвіконня

Різка дерева

Різка дерева

У відділі «Вироби з дерева» ви маєте  можливість порізати <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/u/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank"; text-decoration:none">дерево</a></ins>, <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%96_%D0%9F%D0%92%D0%A5.e23a8813-5dd3-428d-8d38-d970603496f8" target="_blank"; text-decoration:none">ПВХ</a></ins> та зробити тюнінг <ins><a href=" http://www.leroymerlin.ua/f/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96_%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96.055d5eef-8cae-4499-b7f6-0017c80812c6" target="_blank"; text-decoration:none">дверей</a></ins> у відповідності до ваших замірів.  Усі роботи виконуються з високою точністю на сучасному обладнанні. Порізка дерева здійснюється під кутом 90 градусів. <hr>Щоб скористатися послугою, необхідно оплатити обраний матеріал на касі та звернутися до спеціаліста відділу порізки. З ним ви зможете обговорити строки виконання замовлення та інші деталі.   <hr>В залежності від матеріалу та обсягу роботи, виконання замовлення може тривати від одного до кількох днів. Готовий матеріал ви можете забрати у відділі «Вироби з дерева». Зверніть увагу, що порізці підлягає тільки той товар, що був придбаний у Леруа Мерлен Україна.   До 10 порізів одного артикулу послуга безкоштовна. Вартість кожного наступного порізу, починаючи з 11-го, складає 3 грн. <strong>У відділі "Вироби з дерева" ви також можете скористатися наступними послугами:</strong> <strong><font color=#77BC1F>1. Врізка кухонної мийки під стільницю. 2. Кромкування ДСП: </font></strong> Ви можете обрати декор кромки із представленого в магазині широкого вибору кольорів. Перегляньте асортимент кромок на нашому сайті за посиланням <ins><strong><a href="/f/Stvorennia_dekoratyvnykh_mebliv.365ee537-67f1-4a5b-b2e5-fc1c4616b763" target="_blank" style="color:#61AE10; text-decoration:none"> Кромки</a></strong></ins>. Кромкований та порізаний товар поверненню не підлягає. <hr>Послуги доступні <strong>щодня з 08:00 до 20:00 </strong> в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - якщо Вам потрібна доставка, потрібно відразу вказати це в рахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 банківських днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Більше послуг

Пластикове підвіконня є одним з найважливіших елементів віконної системи. Він виконує не тільки практичну функцію, але також ідеально вписується в інтер'єр, доповнюючи зовнішній вигляд приміщення. До того ж підвіконня пластикове може використовуватися в якості столу для розміщення книг, побутових приладів, аксесуарів або домашніх рослин. Замовити підвіконня з пластику можна на сайті будівельного магазину Leroy Merlin, вибравши з безлічі запропонованих варіантів.

Особливості та переваги підвіконь пластикових

З появою ПВХ-підвіконь обробка вікон стала набагато простіше і приємніше. Основне завдання полягає у виборі вироба, який може відрізнятися такими параметрами:

 • колір;
 • габарити.

Крім стандартної білого забарвлення, величезним попитом користуються підвіконня коричневого забарвлення, які додають інтер'єру тепла з деревним акцентом. Що стосується габаритів, то тут все залежить від ширини вікна, а глибина залежить від товщини стін і посадки віконної рами. Також варто звертати увагу на товщину самого підвіконня, яка впливає на міцність і довговічність виробу.

Якщо говорити про переваги підвіконня з пластикового матеріалу, то варто відзначити такі моменти:

 • відмінні експлуатаційні характеристики;
 • тривалий термін служби;
 • збереження «товарного» вигляду при мінімальних вимогах по догляду;
 • стійкість до механічних впливів;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • простота установки.

При цьому головною перевагою підвіконь із пластику варто назвати саме зносостійкість. Вироби не піддаються руйнуванню унаслідок контакту не тільки з водою, але і з миючими засобами, до складу яких входять агресивні хімічні речовини. ПВХ-матеріал не розтріскується з часом і обходиться без сколів і тріщин при ударах і механічному тиску, чого не можна сказати про дерев'яних варіантах. Також пластик не вигорає на сонці і чудово переносить температурні коливання і зміни показників вологості.

Незважаючи на простоту установки, її здійсненням повинні займатися професійні майстри, які не тільки виконають коректний монтаж, але і виконають операції зі зміцнення та захисту вироби.

Купівля в інтернет-магазині Леруа Мерлен

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити ПВХ-підвіконня високої якості, а також інші товари для дому та будівельні матеріали, вибравши з широкого асортименту продукції. Наші переваги:

 • ми пропонуємо товари високої якості від перевірених виробників;
 • у нас конкурентні ціни на всі види продукції;
 • швидка доставка в будь-який регіон України, що здійснюється транспортними компаніями;
 • можливість самовивозу з Одеси і Києва;
 • різні форми оплати товару;
 • ви можете як замовити виріб віддалено, так і придбати його в одному з стаціонарних магазинів Leroy Merlin;
 • у нас швидкий сайт зі зрозумілим інтерфейсом і системою фільтрів для швидкого замовлення.

Купуючи в Леруа Мерлен, ви віддаєте перевагу надійним товарам високої якості з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зробіть замовлення на нашому сайті, і ви не пошкодуєте!

Читати повністю