/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Підключення унітазу

Для монтажу унітазу в санвузлі необхідно застосування безлічі додаткових елементів, крім основних труб. Кожна модель унітазу має свою схему установки, яка залежить від типу підведення води та розташування каналізації. Проте все одно у всіх випадках присутні основні елементи та етапи роботи.

Особливості підключення за допомогою гофри

Гофра — це перехідний елемент між самим унітазом та каналізацією. Виготовляють цю вигнуту трубу із сучасного термопластика, що забезпечує її міцність та довговічність. Довжина рукава знаходиться в межах від 23 до 50 см і залежить безпосередньо від зібраних стінок.

Переваги гофри для встановлення:

  • простий монтаж без особливих зусиль;
  • невисока вартість за рахунок використання недорогого матеріалу;
  • підходить для відкритого монтажу.

Якщо правильно встановити і розташувати гофру, можна уникнути потенційних механічних пошкоджень і засорів. Однак, це вважається бюджетним варіантом для підключення. Використовувати гофру потрібно у випадках, коли є невідповідність між отворами сучасного унітазу та старою каналізації.

Підключення з манжетою: зміщення убік

Манжета становить одну з великих категорій у сполучних елементах для сантехніки.

Різновиди манжети:

  • конусна — відрізняється еластичністю та можливістю підключення до отворів різного діаметра;
  • ексцентрикова або циліндрична — універсальна за рахунок легкої установки незалежно від нахилу та скосу.

Виготовляють або із пластику, або з гуми. Другий варіант відрізняється особливою гнучкістю і часто застосовується під час приєднання до чавунних труб.

Виділяють у підключенні косий, вертикальний та горизонтальний випуски. Завдяки своїй гнучкості та еластичності манжета легко забезпечує монтаж унітазу без проблем для всієї системи каналізації.

Додаткові деталі: що знадобиться?

Вибір способу підключення враховує матеріал унітазу та самих труб. Тому орієнтуватися тут потрібно на існуючу систему каналізації та роки побудови. Додатково під час встановлення унітазу слід використовувати такі елементи:

  • патрубок — невеликий відрізок труби, який потрібний для відведення каналізації;
  • коліно — ширший відрізок із вигином від 15 до 45°, отриманим при спеціальних заводських процедурах;
  • редукція — перехідний фітинг, який забезпечує простоту підключення труб різного діаметра.

Особливе місце також займає накладка. Вона є спеціальним декоративним обрамленням. Зазвичай відрізняється розміром труб, для яких призначена. Цей тип товару фіксується розтрубом та має переважно прямий нахил підключення.

Де купити комплектуючі для встановлення унітазу?

В інтернет-магазині Леруа Мерлен ви можете знайти всі потрібні товари для підключення унітазу за низькою ціною. Замовити труби та інші деталі можна через кошик на сайті. Потрібно лише ввести необхідну інформацію на замовлення та його отримання.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Які матеріали для підключення унітазу можна придбати?
Можна придбати комплектуючі для швидкого та якісного підключення унітазів усіх різновидів. До переліку цієї сантехнічної продукції входять такі вироби, як манжети, різні накладки та ексцентрики. Можна купити всілякі патрубки та редукції. Поряд із переліченими комплектуючими пропонується асортимент колін, що відрізняються різним кутом повороту, що підвищує зручність їх використання. Часто не можна обійтися без гофри, яка випускається різної довжини.
Якої фірми матеріали для підключення унітазу можна придбати?
На полицях магазинів широко представлені комплектуючі для встановлення сантехнічних приладів цього виду від кількох виробників із різних країн, включаючи Україну. Якщо враховувати такий критерій вибору, як оптимальність співвідношення вартості та якості товарів, то до найпопулярніших слід включити вироби від української торгової марки Waterstal. Ще можна порекомендувати якісні матеріали для встановлення унітазів від таких відомих італійських виробників, як Go-Plast та Sanit.
Де можна придбати матеріали для підключення унітазу?
Питання вибору постачальника не менш важливе, ніж вибір виробника комплектуючих для встановлення та підключення унітазів. Ми завжди дивимося на те, який асортимент пропонується магазином, а також скільки коштує та чи інша продукція. Не менш важлива і якість обслуговування. У Leroy Merlin пропонується великий асортимент матеріалів для встановлення приладів для санвузлів даного виду, а також низькі ціни. Ще однією перевагою магазинів Leroy Merlin є високий рівень обслуговування покупців.