/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Піддони та панелі для піддонів

Послуги монтажу

Послуги монтажу

Надання послуги монтажу призупинено. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. <b>Звертаємо Вашу увагу, що, згідно законодавства України, гарантію на кондиціонери та лічильники води буде втрачено, якщо інсталяцію проводила несертифікована організація!</b>

Клуб Леруа Мерлен

Клуб Леруа Мерлен

<b>"Клуб Леруа Мерлен" - це бонусна програма лояльності для постійних клієнтів.</b> Переваги для учасників "Клубу Леруа Мерлен": 1. Можливість обміняти бонуси на доставку. 2. Повернення товару протягом 365 днів без чеку. 3. +2 роки гарантії на товари власних торгових марок. 4. Знижка 10% на все меню в кафе наших магазинів.<hr> <b>Як стати учасником "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Заповнити <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://drive.google.com/file/d/1bbT9_xGZDmE57FiLpDT-513YmW1MRnIN/view" target="_blank">анкету</a>. 2. Обміняти анкету на картку в <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/Magazyny.5a315aec-25bf-4986-8676-75a18b8943da" target="_blank">нашому магазині</a>.<hr> <b>Як збирати бонуси на карту "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Пред'явіть картку при покупці на касі. 2. Отримуйте 3% від суми покупки. 3. Бонуси доступні для використання з кожного наступного дня після покупки протягом року. <br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Невикористані <b>бонуси згорають через 365 днів</b> після нарахування.<hr> <b>Як обміняти бонуси?</b> 1. Учасники "Клубу Леруа Мерлен" можуть використовувати бонуси для оплати послуги доставки товару. З бонусного рахунку списується кількість бонусів, яка відповідає вартості за послугу доставки товару в еквіваленті <b>1 бонус = 1 грн</b>. Наприклад, якщо вартість послуги доставки товару 50 грн, то з рахунку учасника клубу буде списано 50 бонусів. Послуга доставки товару оплачується бонусами в повному обсязі (часткова оплата бонусами за послугу не передбачена). 2. При наявності на бонусному рахунку <b>600 бонусів</b> можливе продовження на <b>2 роки гарантії</b> на товари <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/e/i/VLASNI_TORGOVI_MARKY.c537166a-a306-4a95-b315-4f6983904000" target="_blank">власних торгових марок</a> Леруа Мерлен.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - якщо Вам потрібна доставка, потрібно відразу вказати це в рахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 банківських днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг

Піддон для душа вибирати потрібно вже після того, як ви зробите виміри у ванній кімнаті. Перевага в порівнянні з ваннами і величезними душовими боксів - можливість вмістити конструкцію в маленькому приміщенні. Додатково душовий піддон дозволяє встановлювати душ в такому положенні, яке вам зручно.

Різновиди форм

Підібрати піддон за розміром не складає труднощів - в магазині «Леруа Мерлен» запропонований досить великий вибір моделей з різними фізичними характеристиками. За формою вони відрізняються так:

 • квадратні;
 • прямокутні;
 • овальні;
 • багатокутні;
 • круглі.

Можна встановлювати разом з окремою душовою кабінкою, а можна створити інші перегородки і залишити тільки сам душовий піддон. У такій системі немає додаткових функцій і можливостей, але це допомагає значно економити простір.

Варто враховувати, що під конструкцією повинен знаходитися сифон, для установки якого потрібно близько 15-20 см. Тому низькі моделі мають на увазі наявність додаткового поглиблення в підлозі для установки сифона. Досить зручні глибокі варіанти, де висота бортика знаходиться в діапазоні від 20 до 40 см.

Матеріали

Душові піддони найчастіше виготовляються зі сталі або акрилу. Розглянемо їх особливості. Сталеві моделі відрізняються високою міцністю і довговічністю. При цьому їх практично неможливо пошкодити механічними діями, що дозволяє самостійно монтувати їх. Вважаються бюджетним варіантом за рахунок низької ціни. З недоліків - холодну підлогу.

Акриловий піддон для ванної кімнати - покращений аналог. Такі моделі відрізняються міцністю, стійкі до механічних навантажень і хімічних засобів. Але при цьому варто бути обережніше з подряпинами - якщо вчасно не покрити лаком, то вони будуть виділятися. Глянець не тьмяніє з часом. На внутрішній стороні зазвичай робиться протиковзке покриття.

Особливості та переваги

Піддони в ванну виконують ряд корисних функцій, що виділяє їх серед схожого обладнання в сантехніці. Завдання, які вони виконують:

 • захист сифона від пошкоджень;
 • захист приміщення від попадання вологи і води;
 • можливість використовувати глибокі моделі в якості ванни.

Бажано вибирати глибокий піддон в ванну кімнату - тоді список можливостей значно розширюється. Такі моделі краще тримають тепло, зберігаючи його всередині закритої кабіни.

Основні переваги:

 • компактність;
 • багатофункціональність;
 • економія витрат води;
 • герметичність;
 • естетика.
 • Можна окремо придбати панелі для піддонів. Так ви купуєте душову кабіну або багатофункціональний бокс, замовивши панелі окремо для обшивки. Це дозволяє приховати ніжки, зайву сантехніку і поліпшити естетичний вигляд.

  При виборі враховуйте ваші власні потреби, площа кімнати і матеріал. Коли ви визначитеся з бажаннями і перевагами, знайти підходящу модель буде простіше.

  Купити піддон в ванну кімнату ви можете на сайті магазина Leroy Merlin. В каталозі запропоновано багато варіантів, які відрізняються за розміром, формою і дизайном. Доставка здійснюється за допомогою сервісу «Нова пошта». Самовивезення доступне в Києві та Одесі.

Читати повністю