/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Петлі дверні

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ВИБРАТИ ДВЕРНІ ЗАВІСИ

ЯК ВИБРАТИ ДВЕРНІ ЗАВІСИ

- УНІВЕРСАЛЬНА: Підходить для правих та лівих дверей. Не потребує навичок при встановленні. Довговічна у використанні. - РОЗ’ЄМНА: Двері можуть легко зніматися. Зручна при встановленні – двері навішуються. - ВКРУЧУВАНА Для вікон і дверей з «європритвором» Підходить для лівих і правих дверей. - БАРНА Двері можуть відкриватися і «всередину», і «назовні».

ЯК ВСТАНОВИТИ МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

ЯК ВСТАНОВИТИ МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

1. Пилка 2. Ніж-різак 3. Монтажний клей, гіпс або монтажна піна 4. Рівень 5. Лінійка 6. Кельма 7. Метр 8. Зубило 9. Фіксуючі лапки 10. Гумовий молоток 11. Викрутка

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг

Дверна фурнітура складається з багатьох елементів. Дверні петлі — найважливіші з них, адже саме за допомогою цього елемента полотно кріпиться до рами. Петля дверна визначає якість роботи дверей, її довговічність. Великий вибір фурнітури пропонує інтернет-магазин Leroy Merlin. Тут представлена ​​продукція найкращих брендів сучасності.

З чого зроблена фурнітура цього типу?

Найчастіше навіси виготовлені зі сталі, латуні чи цинку. Сталеві вироби з цинковим покриттям краще захищені від корозії, ніж звичайна сталь. Сталь забезпечує високу механічну міцність, що дозволяє витримувати вагу найважчих дверей.

Міжкімнатні та меблеві двері – легкі конструкції, які не потребують такої міцної фурнітури. Тому тут використовуються вироби із латуні. Додатково покривають їх шаром хрому, що забезпечує блиск. Матеріал пластичніший, ніж сталь, тому швидше деформується.

Крім виконання дизайну з металевим блиском, у мережі магазинів Леруа Мерлен широко представлені й різнокольорові навіси. Можна вибрати практично будь-який колір деталей залежно від кольору інтер'єру. Вартість дверних петель залежить від матеріалу та виробника.

Основні види дверних петель

Залежно від характеристик та способу кріплення до рами та полотна розрізняють декілька видів навісів:

  • накладні;
  • врізні;
  • кутові;
  • вкручуються;
  • приховані;
  • маятникові;
  • двосторонні.

Кожен із видів слід розібрати окремо.

Накладні навіси дуже прості в установці, не вимагають спеціального інструменту та не потребують високої кваліфікації установника. Такий різновид також називається «метелик».

Врізний тип складніший, оскільки вимагає невеликого підрізання тонкого шару полотна і рами. У цей поглиблення і вставляється фурнітура. Такі вироби використовуються у міжкімнатних дверях.

Кутові моделі подібні до врізних, але менш помітних на загальному тлі.

Фурнітура, що вкручується, підходить для легких дверей. Сам виріб виглядає як циліндр із двома шурупами, один з яких вкручується в раму, а інший – у двері.

Потайні або приховані навіси використовуються в меблів та сучасному інтер'єрі. Фурнітура цього абсолютно непомітна.

Двосторонні навіси потрібні для дверей, які відчиняються в різні боки.

Маятникові петлі найчастіше використовуються у скляних дверях.

Ціни на дверні петлі можуть бути різними. Вони безпосередньо залежать від матеріалу, місця установки, виробника. Європейські бренди пропонують найякіснішу фурнітуру, готову до великих навантажень.

Купівля дверних навісів у будь-якому місті України

Купити дверні петлі в Україні найзручніше в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Каталог налічує десятки тисяч позицій, але знайти потрібний товар легко у відповідному розділі за допомогою зручних та зрозумілих фільтрів.

Доставка по Україні займає мінімум часу, так що вже через пару днів ви зможете приступити до ремонту або збирання меблів. На відвідувачів магазинів у Києві та Одесі чекає величезний вибір товарів, які вони зможуть забрати самостійно. Покупка в Леруа Мерлен - зручне та сучасне рішення при ремонті.

Читати повністю