/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Передпокій

Передпокій - це те приміщення, яке зустрічає власників і гостей, а також їх проводжає. Правильно організована передпокій допомагає зручно розподілити речі і взуття, привести себе в порядок перед виходом на вулицю. Визначальним фактором зручності виступає меблі для передпокою. Вона може складатися як з окремих елементів, так і бути комплексним рішенням. Готовий набір таких меблів також називається передпокої.

Що врахувати при облаштуванні передпокою?

В першу чергу потрібно враховувати розмір коридору. Від цього залежить які габарити меблів підійдуть і скільки після їх установки в коридорі залишиться вільного простору. Меблі не повинна обмежувати. Тому перш за все потрібно виміряти площа коридору. Ширина вільного простору не повинна становити менше 80 см. В іншому випадку перебувати в коридорі буде некомфортно.

Потім потрібно визначити найбільш важливі складові. Як правило, передпокій складається з:

  • шафи;
  • відкритої вішалки для верхнього одягу;
  • тумбочки;
  • місця для сидіння;
  • дзеркала;
  • ніш для зберігання взуття та головних уборів.

Готова передпокій виконується в єдиному стилі і являє собою або модульне рішення, або цілісний комплект. Її перевага в тому, що не потрібно підбирати підходящі за стилем елементи, а також компактність в порівнянні з окремо стоячих меблями. Найбільш поширеними матеріалами виготовлення виступають ДСП і МДФ, рідше натуральне дерево.

Основним елементом виступає шафа. У нього можуть бути як орні, так і розсувні двері, рідше двері відсутні. Двері-купе будуть більш практичні в разі установки шафи в тісному коридорі, але потрібно врахувати, що вони додають 5 см в глибину. Шафа в передпокій, як правило, має стандартною глибиною в 60-80 см. Для дуже тісних коридорів рекомендується встановлювати шафа відкритого типу виконаний у світлих тонах. Це візуально розширить приміщення. Якщо параметри коридору не дозволяють встановити шафу, то найчастіше меблевий комплект обмежується настінної вішалкою, нішею для взуття і дзеркалом. Саму вішалку і нішу для взуття оптимально розміщувати безпосередньо біля вхідних дверей, щоб відразу знімати верхній одяг. Дзеркало ж повинна розміщуватись в місці з гарним освітленням.

Вішак використовується для верхнього одягу, тому вона не повинна бути маркою. Зверніть увагу на матеріал гачків. Пластикові гачки підійдуть для легкого одягу і можуть зламатися, якщо розмістити на них важку зимову куртку. Рекомендується підбирати металеві гачки.

Ніша або тумба для взуття не повинні бути повністю закритими. Взуття вимагає вентиляції. Оптимальним варіантом стане напівзакрита ніша, яка частково приховує взуття і в той же час забезпечує якісну вентиляцію.

Як замовити меблі в передпокій в «Леруа Мерлен»?

У нашому интерне-магазині ви можете підібрати оптимальні меблі для коридору. Перш ніж передпокій купити, уважно вивчіть її опис на сайті Leroy Merlin, зіставте габарити з площею приміщення. Отримати замовлення в Києві і Одесі можна самовивозом. В інші міста можлива доставка за допомогою транспортної компанії.

Читати повністю