/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Пенали та шафи

Кредит

Кредит

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Останнім часом популярність набули практичних видів меблі, які при компактних розмірах дозволяють зберігати велику кількість предметів. Один із таких видів — шафа-пенал. Він може використовуватися у вітальні, ванній, дитячій, кухні та інших кімнатах.

Великий вибір шаф-пеналів представлений у каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin. Тут можна знайти практичні, стильні та недорогі меблі для будь-якої кімнати.

Особливості та переваги шаф-пеналів

Пінал для підлоги може мати одну або дві стулки, висувні ящики, штангу для одягу. Але поєднує всі види цих меблів одне - її висота набагато більша за ширину. Якщо раніше напівпенал у ванну чи іншу кімнату використовувався лише в малогабаритних квартирах, то зараз його переваги оцінили і мешканці просторого житла. Наприклад, для оформлення вітальні в мінімалістичному стилі достатньо тумби під ТБ та двох шаф такого типу.

При правильному виборі меблів вони приносять безліч переваг:

  • зручне зберігання речей навіть за мінімальних габаритів передпокою;
  • оптимальне рішення для зберігання різноманітних аксесуарів у санвузлі;
  • можна раціонально заповнити вузьку нішу або кут будь-якої кімнати;
  • простір у будинку не захаращується;
  • є можливість встановлення вбудованої техніки.

Існує класифікація пеналів залежно від способу встановлення. Найбільш популярні моделі для підлоги. Але варто зазначити, що надто високі вироби можуть бути нестійкими, тому вимагають обов'язкового кріплення до стіни.

Підвісний пенал (настінний) відрізняється невеликою вагою та компактними розмірами. Такий спосіб установки робить прибирання біля стінки зручнішим, ніж при використанні меблів на ніжках. Настінні конструкції дуже популярні у ванній кімнаті, на кухні та навіть у вітальні.

Для установки в кут існують спеціальні кутові моделі. Поперечний переріз таких меблів може бути найрізноманітнішим: від прямокутника до сектора кола. Такі вироби не дуже місткі, але можуть заповнити простір у кімнаті та використовуватися для зберігання речей.

Вбудовані моделі використовуються для заповнення ніш. При правильному виборі розміру можна купити пенал-шафу, яка буде місткою та стійкою.

Відмінюються меблі і за своїм призначенням. Відвідувачі Леруа Мерлен можуть вибрати моделі для зберігання:

  • речей (дрібна техніка, аксесуари, засоби гігієни);
  • одягу (в конструкції передбачені гачки, штанги, вішалки);
  • посуду;
  • техніки (НВЧ-піч, посудомийка тощо)

Таким чином у будь-якому будинку, офісі, квартирі шафа-пенал знайде своє місце.

Покупка якісних меблів в Україні

Купити шафу-пенал для будь-якої кімнати за найкращою ціною в Україні завжди можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Тут представлений великий вибір товарів будь-якого кольору, дизайну, розміру, матеріалу. Усього кілька хвилин потрібно, щоб знайти відповідну конструкцію в каталозі.

Жителі Одеси та Києва завжди можуть відвідати магазини у своєму місті. В інших регіонах діє доставка, яка займає мінімум часу. Вона здійснюється за 1-3 дні за допомогою найпопулярніших транспортних служб.

Читати повністю