/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Паспарту

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг

Паспарту - поле між рамою і зображенням. Такий простий елемент дозволяє привернути увагу до картини, фотографії, гравюри або будь-якого іншого зображення. Рамка-паспарту найчастіше виготовлена ​​з картону, тому ціна виробу незначна. Картон може мати абсолютно будь-які кольори, розміри і фактуру. Великий вибір паспарту для фото завжди можна знайти в каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin.

Секрети вибору паспарту

Цей важливий елемент вкрай необхідний в оформленні кожного зображення. Він дозволяє виділити картинку, підкреслити її глибину, акцентувати увагу на деталях. Головне в паспарту для картини - правильний вибір.

Універсального правила щодо вибору такого поля для фото або картин не існує. Важливо не тільки оформлення самого настінного зображення, але і загальна гармонія з іншим інтер'єром. Крім виділення нюансів, картонна рамка дозволяє усунути недоліки, відводячи увагу від певних елементів картини.

Але все ж деякі маленькі секрети вибору існують. В першу чергу колір вибирається залежно від колірної гами самого зображення. Споріднені відтінки із загальною колірною гамою витвору дозволяють візуально збільшити картину або фотографію.

Контрастна концепція дає можливість виділити головні акценти твору. Але використовуючи контраст, слід бути гранично акуратним, так як навколишнє поле не повинно відтягувати всю увагу на себе.

Класичний вибір - кремові тони. Вони відмінно поєднуються як з кольоровими, так і з чорно-білими творами. Щоб додати глибину і контрастність старими фотографіями, використовують білі поля. Вершкові тони більше підійдуть до чорно-білих фотографій.

З чорним кольором потрібно бути гранично акуратним: він може створювати деяку напруженість, що не завжди доречно. У деяких випадках на одному зображенні використовується відразу кілька паспарту для картини різного кольору.

Крім вибору кольору, важливий розмір обрамляючого поля:

  • для творів з великою кількістю дрібних елементів вибирають широкі поля (до 15 см);
  • ширина рамки навколо великого і середнього зображення зазвичай знаходиться в межах 1/3 вузької сторони картинки;
  • нижнє поле, як правило, трохи ширше бічного і верхнього;
  • для вертикальних картинок ширина поля складає 1/3 від вузької сторони, а висота - 1/5 від загальної висоти твори.

Ці популярні і дуже прості правила дозволять кожному вибрати паспарту для сімейного фото, портретів улюблених людей або різноманітних творів сучасного мистецтва.

Купівля паспарту в Україні

Якщо потрібно виділити зображення, пам'ятні фото, різноманітні дипломи або інші документи, рекомендуємо замовити паспарту в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Тут є товари різного виду, розміру, кольору. Весь асортимент залишається за дуже доступним цінами.

Паспарту купити може кожен житель України, а жителі Києва та Одеси також мають можливість відвідати один з магазинів в своєму місті. Доставка по території країни здійснюється в найкоротші терміни. Великий асортимент і доступна вартість товарів приємно здивують кожного покупця.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Як вибрати розмір паспарту?
Скористайтеся золотим правилом: паспарту має бути трохи менше рамки і в той же час трохи більше за саму картину. Таке оптимальне співвідношення дозволить легко виділити картину чи фотографію, встановивши ідеальний баланс та посиливши естетичне сприйняття.
Якого кольору буває паспарту?
Паспарту бувають різних відтінків: білого, бежевого, кремового, чорного, сірого, коричневого, блакитного і так далі. Вибирайте тони, близькі за кольором до самого знімку, не створюючи великого контрасту. У деяких випадках краще вдатися до нейтральних кольорів: вони утворюють стриманий фон і наголошують на яскравих деталях картини. Це ідеальний інструмент для досягнення гармонії між знімком та рамкою.
Де купити паспарту?
Товар, який підкреслить оригінальність вашої роботи, ви зможете придбати у нашому інтернет-магазині Leroy Merlin. Ми гарантуємо високу якість за вигідними цінами. Тут є можливість вибрати вироби різних кольорів та фактур, а різноманітність розмірів приємно здивує.