Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Паяльники

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ВИКОНАТИ ЕЛЕКТРИЧНЕ ПАЯННЯ ПРОСТИМ СПОСОБОМ

ЯК ВИКОНАТИ ЕЛЕКТРИЧНЕ ПАЯННЯ ПРОСТИМ СПОСОБОМ

1. Паяльник з відкритим нагрівачем (швидкої дії) 2. Стрижневий паяльник (повільної дії) 3. Обмотка для розпаювання 4. Припій 5. Аміачний камінь 6. Стрижні лещата СТРИЖНІ Паяльники оснащені змінними стрижнями, пристосованими для певних видів паяння (чим тонший кінець стрижня, тим вища точність паяння): - Прямий стрижень використовується для звичайного паяння електричних з’єднань і для бляшаних робіт, зігнутий стрижень - для паяння електричних з’єднань, радіодеталей і телеапаратури, - Тонкий зігнутий стрижень - для паяння електронних плат. ПРИПІЙ Найчастіше припій складається з олова та іншого металу. Для паяння електричних з’єднань рекомендується використовувати припій, що містить 40% олова. Для бляшаних робіт (водостоки, кухонне начиння) використовуйте 60-відсоткову суміш олова. ОБМОТКА ДЛЯ РОЗПАЮВАННЯ Обмотка для розпаювання дозволяє видалити старий припій. АМІАЧНИЙ КАМІНЬ Дозволяє очистити стрижень електропаяльника і збільшити термін його служби. ПАЯЛЬНИК Стрижньові паяльники - звичайні, вони нагріваються за декілька хвилин. Потужність, що використовується частіше за все, складає від З0 до 70 Вт. Паяльники з відкритим нагрівачем розігріваються за декілька секунд і дозволяють уникнути перегрівання електронних елементів. Найбільш поширені паяльники з потужністю 100 Вт ВИДИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ПАЯННЯ Електричне паяння дозволяє з’єднувати металеві деталі, які не піддаються сильним навантаженням. Воно використовується в наступних галузях: електроніка, радіо, виробництво звукової апаратури, пірогравюра, виготовлення макетів. Електропаяльник - це нагрівальний елемент, кінець якого розігрівається до температури, здатної плавити деякі метали.

Більше порад

Паяльник - один з найважливіших інструментів, який застосовується для пайки (з'єднання) металевих і пластикових частин. Він використовується електриками, майстрами і виробниками електричних приладів, а також широко застосовується в побуті. Вибір інструмента безпосередньо залежить від цільового призначення та сфери експлуатації. В інтернет-магазині Леруа Мерлен ви знайдете широкий вибір паяльників різних типів, які зможете придбати за доступною ціною.

Особливості паяльників

Паяльник характеризується досить простим принципом дії. При його включенні в мережу, якщо мова йде про електричну нихромовой моделі, ток направляє напругу по спіралі, яка починає виділяти тепло, нагріваючи стрижень або жало. Зазвичай жала виготовляються з міді, яка нагрівається до температури понад 300 ° за Цельсієм. Стрижень плавить припій, дозволяючи здійснити пайку двох елементів. Крім ніхромових, виділяють такі типи інструментів:

 • керамічні - оснащуються керамічним жалом, яке також нагрівається при подачі електричного струму, і характеризуються тривалим терміном служби;
 • індукційні - нагрівачем стрижня виступає індукційна котушка, а головною перевагою таких паяльників називають можливість підтримки певної температури;
 • імпульсні - оснащуються трансформатором і частотним перетворювачем і діляться на пістолетні і стрижневі моделі.

Також паяльники можна розділити на види за типом живлення:

 • паяльник електричний - нагрівається за допомогою електричного струму, що надходить по спіралі до стрижня;
 • бензиновий і газовий паяльники - заправляються паливом і відрізняються мобільністю, що дозволяє використовувати їх в місцях, де немає можливості підключитися до електромережі.

Електричні моделі набагато компактніше, однак поступаються бензиновим і газовим при необхідності використання на відкритій місцевості з відсутністю електрики.

На що звертати увагу при виборі паяльника?

Перш ніж купити паяльник, варто визначитися з кількома нюансами:

 • сфера використання і матеріал пайки;
 • потужність інструменту;
 • тип нагрівача;
 • показники температури нагріву.

Головним критерієм вибору буде саме вид деталей, які ви будете з'єднувати. Саме від цього буде залежати необхідна потужність і вид паяльного інструменту. Також варто звертати увагу на якість збірки і комплектуючих елементів пристрою. Перед покупкою бажано почитати відгуки про модель того чи іншого виробництва. Для домашнього використання краще всього підійде спіральний варіант, який відрізняється простотою конструкції і невибагливістю в процесі роботи.

Переваги інтернет-магазину Leroy Merlin

У нашому магазині ви знайдете широкий вибір паяльників різних типів, які зможете замовити за вигідною ціною. Серед наших переваг:

 • швидка доставка в будь-який регіон України;
 • можливість самовивозу з Києва та Одеси;
 • різні форми оплати;
 • зручний сайт з системою фільтрів для швидкого пошуку товару.

Купити товар можна не тільки на сайті, але і відвідавши один з стаціонарних магазинів Леруа Мерлен. Ми пропонуємо тільки високоякісні інструменти від перевірених виробників. Зробіть замовлення і переконайтеся в цьому самі!

Читати повністю