/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Освітлення для ванної (плафон)

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua<hr>

Більше послуг

Ванна кімната здебільшого не має вікон. Тому завжди потрібні додаткові джерела світла. Важливо враховувати специфічні умови у самій кімнаті: високу вологість та велику кількість пари. Через таку дію освітлювальні прилади можуть стати непридатними. Тільки спеціальний плафон для ванної кімнати здатний витримати такий вплив.

Не менш важливий фактор безпеки: коли йдеться про електрифікацію приміщень з підвищеною вологістю, потрібні лише спеціальні вологозахищені моделі світильників. Великий вибір таких товарів пропонує Leroy Merlin. Тут можна знайти матеріали та обладнання для ремонту та будинку.

Особливості конструкції плафона

Хороший стельовий плафон для ванної кімнати протягом усього терміну експлуатації зберігає свій первинний зовнішній вигляд і захищає від ураження електричним струмом. Зовні такі прилади освітлення практично не відрізняються від пристроїв інших кімнат, але є ряд відмінностей.

По-перше, використовується особливий вид пластику. При постукуванні він видає глухий звук, що свідчить про збільшену товщину матеріалу. По-друге, сам виріб має матовий колір. Тобто воно є добрим джерелом світла, але при цьому не сліпять очі. По-третє, обов'язково використовуються ущільнювачі на стиках. Вони не дають воді проникнути до лампи.

Сучасні моделі плафонів захищені не лише від вологи, а й від пилу. Зовнішнє покриття створене зі спеціальних матеріалів, які відштовхують дрібні частинки пилу. Через це світильники тривалий час залишаються чистими.

У ванній кімнаті лампи встановлюються не тільки на стелю, а й на стіни або на підлогу. Для всіх цих місць є власні види плафонів. Є кілька рекомендацій щодо встановлення світильників:

  • у самій кімнаті (далі 60 см від джерела води) потрібні пристрої зі ступенем безпеки IP24;
  • при близькій відстані до джерела води потрібні освітлювальні прилади 2-го ступеня захищеності;
  • у зоні підвищеної вологості використовуються низьковольтні пристрої;
  • всі елементи, що нагріваються, повинні надійно захищатися плафонами.

Сучасні плафони забезпечують рівне світло по всій площі кімнати. Рекомендується вибирати такий тип плафонів, який даватиме тепле біле світло. Якщо він буде холодним, то шкіра набуде синюватого відтінку, що може заважати нанесенню макіяжу.

У більшості випадків для виготовлення використовується пластик, але є моделі зі скла. За своїми експлуатаційними характеристиками вони нічим не поступаються пластиковим моделям, а іноді і перевершують їх.

Купівля плафонів для ванної в Україні

Купити плафон для ванної за найкращою ціною в Україні допоможе інтернет-магазин Леруа Мерлен. У каталозі представлений солідний вибір товарів, які допоможуть організувати освітлення у будь-якій кімнаті. Незалежно від стилістики приміщення, тут можна знайти всі необхідні типи матеріалів.

У Києві та Одесі представлені магазини торгової мережі. Тому мешканці та гості цих міст завжди можуть вигідно купити тут численні товари для дому.

Читати повністю