Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 8:00 до 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Оргскло

Оргскло було винайдено в 20-х роках минулого століття. Спочатку воно використовувалося тільки в авіабудуванні. Зараз цей матеріал повсюдно застосовується в будівництві, виготовленні зовнішньої реклами та оформленні інтер'єру. Існують і інші його назви: плексиглас, акрил, полікарбонат.
Широке поширення акрил отримав в машинобудуванні (встановлення скла у кузовах авто), архітектурі і будівництві (монтаж скла у будівлях), виготовленні домашніх меблів (душові кабіни). Використовують його також у торгівельному обладнанні (вітрини), в рекламі, медицині (виробництво інструментів, контактних лінз) й інших сферах.

Головні переваги оргскла

Популярність скла безпосередньо пов'язана з його характеристиками - прозорий матеріал використовують повсюдно. Серед головних переваг акрилу варто відзначити такі:
 • Міцність до ударів. Матеріал надзвичайно міцний, тому з нього виготовляють вироби, які раніше виготовлялися із звичайного скла. Це дозволяє використовувати предмети в рази довше.
 • Простота обробки. Ця характеристика надзвичайно важлива, так як без особливих проблем можна створити виріб потрібної форми.
 • Мінімальна вага. Лист матеріалу важить легше, ніж аналогічний лист звичайного скла. Це забезпечує простоту транспортування, полегшує кріплення полікарбонату.
 • Висока прозорість. Листи плексигласу мають прозорість до 93-95% (в залежності від виду і фактури), тому вони можуть використовуватися для встановлення скла у будівлях, виготовлення душових кабін і т. д.
 • Стійкість до вологи і хімічних впливів. Оргскло не псується при перепадах температур, не страждає від високої або низької вологості. Тому його повсюдно використовують у виготовленні кухонних меблів, меблів для ванних кімнат.
 • Доступна ціна. Вартість оргскла залишається доступною всім, а, з огляду на всі перераховані вище переваги, такий вибір вважається оптимальним.
Не варто протирати оргскло ацетоном або миючими засобами на основі спирту: це може вплинути на прозорість матеріалу, залишити подряпини на поверхні.

Оргскло в асортименті Leroy Merlin

Інтернет-магазин «Леруа Мерлен» пропонує великий вибір оргскла різних видів. Це не тільки прозорі панелі, але і різнокольорові вироби, листи, що мають певну фактуру. Серед них:
 • прозорі шестикутники;
 • прозора кора;
 • рифлене скло;
 • димний корал;
 • димні і прозорі діаманти та інші моделі.
Завдяки такій різноманітності пропозицій ви завжди зможете вибрати підходящий варіант. Залежно від вимог до міцності можна вибрати полікарбонатне скло різної товщини (від 2,5 до 4 мм). Всі листи скла мають стандартні розміри, що забезпечує зручність транспортування і монтажу. Ширина панелі становить 64 см, а довжина - 1,2 метра.
Купити оргскло високої якості за доступними цінами ви завжди можете в інтернет-магазині Leroy Merlin. Жителі Києва і Одеси можуть самостійно забрати замовлену продукцію в найближчому для себе складі. Жителі інших регіонів можуть скористатися транспортними службами для отримання продукції. Доставка по країні займає мінімум часу.
Читати повністю