/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Ножівки і стусла

Під час роботи з деревом часто потрібно розпиляти брус для надання йому потрібного розміру та форми. У цьому випадку необхідно купити ножівку та стусла, які допоможуть вирішити завдання. Перш ніж переходити до вибору інструменту, потрібно розглянути його характеристики та особливості застосування.

Призначення та принцип дії стусла

Зазвичай для точного розпилювання прямих заготовок під кутами використовується стусло. Бувають моделі, які можуть проводити розпил лише під певним кутом, і універсальні модифікації, що мають властивості розпилювати у різних напрямках.

Такий пристрій застосовують для наступних робіт:

  • формування у плінтуса стикувальних кутів;
  • розрізання багетів, дверної лиштви;
  • розпил дерев'яних або пластикових рейок.

Також стусло може застосовуватися для формування зовнішнього та внутрішнього кута елементів, що з'єднуються. Відрізняється інструмент за розмірами та властивостями, які можна застосувати на виробництві або в домашніх умовах.

Як вибрати ножівку по дереву?

Ножівка по дереву незамінна на дачі або на території приватного володіння. Це простий по конструкції предмет, який зможе допомогти при будівництві або ремонті. Також без ножівки не обійтися при комплексному догляді саду.

Випускають різні види інструментів. Вони відрізняються за ціною, розмірами та типом застосування. Від полотна може залежати комфорт розпилювання заготовки із дерев'яного матеріалу.

При виборі ножівки варто звернути увагу на такі моменти:

  • довжина та марка сталі полотна;
  • величина та форма зубів, відстань між ними;
  • вид рукоятки.

Такі характеристики допоможуть вибрати пилку, яка буде оптимальною за вартістю та виробничими параметрами.

Основні характеристики ножівки

Довжина полотна може бути різною. При виборі варто враховувати потреби та цілі використання. Якщо потрібно розпилювати невеликі дошки або спилювати гілки з дерев, тоді краще підібрати полотно близько 300 мм.

Для будівництва, дрібних ремонтних робіт та використання в саду необхідно вибирати довші варіанти – до 500 мм. Експерти радять враховувати таке правило: довжина полотна має бути вдвічі більшою, ніж заготівля, яку необхідно розпиляти.

При виборі варто звертати увагу на розмір зубів. Інструмент з великими зубцями буде необхідний для початкових робіт з деревиною, що виготовляються на будівництві, або для розпилювання товстих стволів.

Полотна з дрібними зубами забезпечують більш рівний та точний спил. Тому їх використовують для не дуже товстих дерев'яних заготовок. Коли зуби сточуються, можна купити окремо полотно та замінити ним старий варіант.

Рукоятка забезпечить безпеку при розпилюванні. Вони бувають різних форм, можуть виготовлятися із металу, пластику або дерева. Тут варто спиратися на зручність використання інструменту.

Замовити ножівку та стусла для розпилювання бруса та інших деталей завжди можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Менеджери допоможуть у виборі відповідного інструменту та оформленні замовлення. Доставка товарів можлива у будь-яке місто України.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Де можна використовувати ножівки та стусла?
Ножівка - популярний слюсарно-столярний інструмент, який використовується для розпилювання різних металів. Але не завжди виходить зробити ідеальний різ, особливо якщо він має бути під кутом. І в цьому випадку врятує стусло. Цей інструмент дозволяє виконати розпилювання під кутами 45, 60 та 90 градусів. Ці напрявляючі використовуються для формування внутрішніх і зовнішніх кутів елементів, що з'єднуються, наприклад, при стиковці плінтуса, виготовленні рамок і різних елементів декору, а також розпилювання заготовок з різних матеріалів.
Який фірми можна купити ножівки та стусла?
Багато відомих фірм випускають, поряд зі складними інструментами, і такі «короби» для розпилювання. Серед них – французький бренд Dexter. Продукція цього виробника відрізняється ідеальним співвідношенням ціни і якості, завдяки чому користується популярністю не тільки у фахівців-початківців, але і досвідчених майстрів. Інструменти Dexter характеризуються точністю, надійністю, довговічністю та з гідністю перенесуть активну експлуатацію.
Де купити ножівки та стусла?
Правильно обраний магазин - запорука вдалої покупки. У Leroy Merlin точно знайдуть що запропонувати. Величезний асортимент сертифікованого товару, уважні менеджери, які вміють слухати і обов'язково дадуть відповідь на всі питання, а також адекватні ціни залишать найприємніші враження від покупки. Якщо ви знаходитесь в Одесі чи Києві, то забрати продукцію зможете і самостійно, а для мешканців інших регіонів у нас є доставка по всій країні.