/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Ніжки для ванни

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг

Асортимент сучасних ванн вражає своєю різноманітністю. Причому мова йде як про матеріал, так і про дизайн ванни. Сьогодні ви можете підібрати модель під кімнату будь-якої площі і інтер'єру. Одним з найважливіших складових елементів виробу варто назвати ніжки, якими комплектується практично кожна ванна. У деяких випадках вони можуть йти в комплекті з основним товаром, в інших продаються окремо.

Ніжки для ванни: особливості виробів

Перш ніж замовляти ніжки під ванну, варто визначитися з їх різновидами та відзнаками. В першу чергу, вони поділяються за типом використання. Виділяють такі варіанти:

 • додаткові;
 • основні або опорні;
 • декоративні.

Допоміжні додають стійкості ванні, але не є головним інсталяційний елементом. Найчастіше вони кріпляться в крайніх точках по боках ємності, не допускаючи її перекидання.

Основні ніжки для ванної є її фундаментом. Вони кріпляться на сам виріб, приймаючи навантаження ємності, заповненої водою, і одного або декількох осіб. До таких виробів пред'являються найвищі вимоги по міцності і зносостійкості.

Декоративні моделі призначені для прикраси ванни, не виконуючи завдання по утриманню або поліпшення балансу.

Основними матеріалами для виготовлення опорних елементів служать чавун, а також інші метали із застосуванням різних сплавів. Перший тип відрізняється підвищеною міцністю і використовується для важких ванн з великим об'ємом. Металеві вироби підходять для полегшених моделей, при цьому також відрізняються зносостійкістю.

На що звертати увагу при виборі ніжок для ванної?

Перш ніж купити ніжки для ванни, визначитеся з наступними моментами:

 • тип ванни: для чавунної ванною будуть потрібні відповідні ніжки, які витримають вагу вироби; для акрилової моделі вибір може виявитися складніше, так як вони комплектуються як опорними виробами, так і каркасними упорами; сталеві ванни ідеально стикуються з універсальними ніжками;
 • матеріал ніжок: вибір напряму залежить від основного виробу і його матеріалу;
 • особливості кріплення;
 • забарвлення;
 • фірма виробник.

Важливо розуміти, що установка ванни і регулювання висоти її ніжок процес досить копіткий, тому для його здійснення краще запросити професійних майстрів. Вони не тільки виконають роботу по монтажу, але також підключать слив до ємності.

Переваги інтернет-магазину Леруа Мерлен

На сайті Leroy Merlin ви зможете знайти широкий асортимент ніжок для ванн різного типу. Ми пропонуємо:

 • товари високої якості за конкурентною ціною;
 • самовивіз зі складу в Одесі і Києві, а також швидку доставку в будь-який регіон країни;
 • вигідні умови повернення товару;
 • консультації кваліфікованих фахівців в режимі онлайн з питань вибору і замовлення товару;
 • зрозумілий інтерфейс офіційного сайту компанії;
 • систему фільтрів для прискорення пошуку необхідного вироби.

Робіть покупки в Леруа Мерлен ви гарантовано опинитеся задоволені результатом. Чекаємо ваших замовлень!

Читати повністю