/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Насоси циркуляційні

Якщо в невеликій квартирі цілком достатньо природної циркуляції теплоносія, то для опалення приватного будинку з великою площею потрібен циркуляційний насос для опалення. Таке обладнання забезпечує примусовий рух води в трубах.

Циркуляційний насос без труднощів забезпечить рух до радіаторів на другому поверсі або в межах великого за площею приміщення. Якщо не використовувати такий водяний насос, прогріватися будуть тільки найближчі до опалювального котла батареї. Купити насос для опалення в будинку завжди можна в інтернет-магазині Leroy Merlin.

Внутрішня будова циркуляційних насосів

Більшість побутових помп для системи опалення в будинках виглядають приблизно однаково. Але в той же час їх ціна істотно відрізняється. Це пов'язано з виробником пристроїв: європейські марки завжди дорожче азіатських. Проте, китайські прилади працюють в простих системах опалення дуже добре, створюючи необхідний напір для руху теплоносія.

Кожен насос опалення має на корпусі букви і цифри, які говорять про його параметри потужності і продуктивності. Наприклад, UP означає, що прилад одношвидкісний, UPE - використовується електронне регулювання, а UPS - пристрій має три швидкості.

В обов'язковому порядку виробник вказує діаметр трубопроводів, з яким можлива робота циркуляційного насоса. У більшості випадків цей параметр становить 25-40 мм. Трубопроводи більшого діаметра в приватних системах опалення практично не використовуються, а якщо і застосовуються, то встановлюються насоси промислової серії.

Виконання позначається наступним чином:

  • A - є воздухоотделітель в корпусі;
  • B - корпус виготовлений з бронзи;
  • N - корпус з нержавіючої сталі.

Для покупця важливо знати діаметр підключаються трубопроводів, максимальний напір в дм (40 дециметрів досить для двоповерхової будівлі), монтажну довжину (зазвичай це 180 мм для побутових моделей).

Циркуляційний насос для системи опалення відноситься до обладнання з мокрим ротором. Це означає, що рідина в системі циркулює і всередині двигуна. Тобто вода виступає і як мастило, і як охолоджуюча рідина. Конструкція практично не створює шуму при роботі. Термін служби якісної моделі становить 7-15 років.

Головний недолік устаткування - порівняно невисокий ККД, який становить всього 60%. Але з огляду на низьке енергоспоживання і тривалий термін служби, цей незначний недолік можна пробачити. Такий невисокий ККД характерний для насосів на опалення і європейських, і азіатських виробників. Найбільш надійним вважається італійське обладнання.

Купівля циркуляційного насосу в Україні

Купити все необхідне для системи опалення мешканці будь-якого міста України завжди зможуть в інтернет-магазині Леруа Мерлен. У каталозі представлено найкраще обладнання від відомих марок сучасності.

Жителі столиці і Одеси мають можливість відвідати магазин в своєму місті. Для оперативної доставки в інші регіони країни можна скористатися послугами популярних транспортних служб.

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Для чого потрібен циркуляційний насос?
Ключовим елементом теплоопалювальної системи є циркуляційний гідронасос, який швидко качає гарячу воду в трубах і забезпечує її циркуляцію в теплоносії. В результаті цього батареї рівномірно прогріваються, починаючи від джерела тепла і закінчуючи найдальшої кімнатою. Без гідронасоса тепло тільки в першій кімнаті, а в інших приміщеннях, в міру їхнього видалення від котла, буде холодніше.
2. Як вибрати циркуляційний насос для системи опалення?
Щоб не помилитися з вибором і вибрати гідронасос для теплоопалювальної системи, потрібно володіти такими даними і цифрами: площа опалювального приміщення, діаметр труб, висота, на якій буде монтуватися помпа, продуктивність і висота подачі. Коли будуть відомі всі перераховані вище значення, вибрати помпу для циркуляції, з огляду на технічні характеристики, не складе труднощів.
3. Як вибрати потужність циркуляційного насоса?
Розрахунок потужності - ключовий параметр при підборі насоса. Питання краще довірити професіоналу, якщо у вас встановлена ​​складна опалювальна система. Для примітивного варіанта коефіцієнт 0,86 множимо на теплову потужність приміщення і ділимо на різницю температур на подачі і виході. Розрахунок дозволить підібрати прилад з максимальною пропускною здатністю.
4. Як підключити циркуляційний насос?
Існують такі варіанти під'єднання: з установкою клапана кульового типу або з перекриваючим вентилем. Попередньо потрібно спустошити теплоносій і при необхідності провести ревізію труб. Далі монтуються байпас, діаметр якого повинен бути менше основного трубопроводу, фільтр грубої очистки, вал, кульовий клапан або запірні вентилі. Після завершення установки необхідно заповнити систему водою і стравити повітря.