/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Набори інструментів для фарбування

Тонування фарб

Тонування фарб

Тонування – це процес виготовлення фарби будь-якого кольору методом дозованого додавання барвників до фарби. Послуга комп’ютерного тонування дозволяє: - обрати бажаний відтінок з широкої палітри; - швидко отримати фарбу саме того кольору, який ви обрали; - у разі виникнення потреби, відтворити той самий відтінок повторно. <hr>Чекаємо на вас в наших магазинах за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-2_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А </a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Консультанти відділу Фарби нашого магазину нададуть якісну та професійну консультацію, щодо вибору бази під тонування, відтінку, вартості, відповідно до ваших потреб, що збереже ваш час та принесе задоволення від покупки. Ознайомившись з <strong><ins><a href="https://drive.google.com/file/d/1qKFrtrwEYfsmBQkdAJCJlQ28XTW0Sk7r/view" target="_blank">палітрою відтінків</a></ins></strong>, можете обрати колір, який вам довподоби. Також, наші консультанти підкажуть вам які <strong><ins><a href="https://www.leroymerlin.ua/f/Pigmenty_dlia_tonuvannia_farb_dlia_avtomatychnogo_tonuvannia.6424907e-f58f-4dff-9ff6-f8a21d8e9e47" target="_blank">пігменти</a></ins></strong> та їх об'єм необхідні щоб досягти бажаного вами відтінку. <hr><strong>Будь ласка, зверніть увагу на те, що клієнт несе відповідальність за обраний колір та усвідомлює, що кінцевий колір може трохи відрізнятися від обраного з палітри. Тонована фарба обміну та поверненню не підлягає.</strong><hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Набори інструментів для фарбування — це модельний ряд різних пензлів та валиків для ефективного нанесення фарби на будь-яку поверхню. Результат, витрати грошей і часу найчастіше залежать саме від вибраних матеріалів, оскільки кожен варіант пензлика або валика має свої особливості поглинання, відбитка.

Будівельні пензлі: як вибрати набір?

Такий інструмент для фарбування, як пензлик, відноситься до найпопулярніших. Його можуть використовувати для таких процесів:

 • обведення окремих деталей;
 • акуратне фарбування контурів;
 • нанесення візерунків та малюнків;
 • фарбування всієї поверхні.

Фарба найчастіше вбирається у ворс кисті. А після вже переноситься на поверхню, що обробляється. Тому для вибору виробу слід враховувати тип фарби та самого інструменту. Натуральні ворсинки краще взаємодіють із рідиною на основі олії. А синтетика найбільше підходить для роботи з водними розчинами. Лакофарбові суміші можна наносити всіма видами пензлів.

У наборі бажано мати вироби різних розмірів. Вибираючи ширину пензлика, слід орієнтуватися на такі особливості використання:

 • від 15 до 25 мм - обведення малюнків, дрібних деталей;
 • від 30 до 40 мм - обведення круглих предметів, контурів;
 • від 50 до 80 мм - фарбування основної частини поверхні, великих конструкцій.

Пензлі також можуть відрізнятися за формою. Круглі краще підходять для дрібних робіт, а плоскі для основної частини.

Особливості валиків

Валик використовується як інструмент для рівномірного нанесення фарби. Він досить ощадливий саме за рахунок правильного розподілу складу по поверхні. При цьому ефективність фарбування залежить від матеріалу м'якої частини виробу.

Найбільш поширені варіанти валиків:

 • нитяний - залишає багато плям, проте їм швидко працювати;
 • велюровий - рівномірно розподіляє засіб, що підходить для нанесення лаку або фарби;
 • поролоновий - схильний створювати бульбашки в рідині, тому з ним варто бути обережним;
 • хутряний з натуральних матеріалів - необхідний для рівномірного нанесення органічних складів.

Подібні інструменти для фарбування ефективні в роботі. Зазвичай вони мають трохи вигнуту форму для зручності утримання в руці. У наборі є кілька різних за величиною екземплярів. Це досить практично, якщо потрібно пофарбувати велику площу. Маленькі валики підходять для розподілу фарби на вузьких предметах, таких як дверні укоси, отвори біля вікон та інші невеликі за шириною зони. Основна частина поверхні покривається за допомогою широкого виробу.

Потрібен також набір з пензлем та валиком. Першим можна акуратно окреслити межі, а великою м'якою насадкою другого вже рівномірно розподіляти склад по основній частині зони, що фарбується. До того ж вартість комплекту вигідніша, ніж роздрібна покупка.

Де купити набір для фарбування?

В Україні ви можете замовити набір інструментів для фарбування в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Ціна у каталозі вказана до кожної позиції. Ми пропонуємо великий вибір товарів. Замовлення оформляється через кошик із зазначенням інформації про одержувача, оплати та доставки.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Як вибрати набір інструментів для фарбування?
При підборі комплекту пензликів необхідно врахувати, що ви збираєтеся фарбувати. Найбільш універсальними є набори, які містять кілька плоских пензлів різного чи однакового розміру (ширини). Для підфарбування підійде комплект тонких малярських інструментів. Якщо потрібно покрити фарбою значну площу, слід віддати перевагу набору фільончастих пензликів або макловиць. Також варто враховувати і те, скільки пензлів є у комплекті.
Якої фірми вибрати набір інструментів для фарбування?
Майже всі виробники малярських пензликів пропонують і їх комплекти. Дорогі кисті зазвичай служать значно довше, з них не висипається волосся, що важливо для якості малярських робіт. Набори з якісним вмістом пропонують такі бренди, як Dexter Pro, Painter та деякі інші фірми. Якщо вам більше подобається інструмент із середньої цінової групи, то купуйте малярські комплекти, наприклад, від торгової марки Dexter. Бюджетні вироби випускають компанія Favorit та багато інших.
Де можна придбати інструменти для фарбування?
Леруа Мерлен - це та компанія, яка пропонує один з найбільших асортиментів малярських пензликів із різних цінових ніш. Тому можна порадити наш інтернет-магазин. Якщо ви волієте робити покупки офлайн, то можна відвідати звичайні магазини Leroy Merlin у Києві та Одесі. Поряд з великим вибором інструменту для малярських робіт ми пропонуємо товари за низькою ціною, але пристойної якості, а також кілька способів оплати та швидку доставку замовлень по Україні.