Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Мийки

 -  22 Результати
× Ідеально для
× Ідеально для
× Ідеально для
× Ідеально для
× Ідеально для
× Час від часу
× Систематично
× Інтенсивно
 • Призначення
  • Ідеально для
   Ідеально для
   Велосипедів, мотоциклів та садового інвентарю
  • Ідеально для
   Ідеально для
   Легкових автомобілів
  • Ідеально для
   Ідеально для
   Басейнів та автомобілів
  • Ідеально для
   Ідеально для
   Великих та малих авто
  • Ідеально для
   Ідеально для
   Будь-яких робіт
 • Інтенсивність використання
  оберіть мийку за частотою використання
  • Час від часу
   Час від часу
   Ідеально підходить для асистематичного використання
  • Систематично
   Систематично
   Ідеально підходить для систематичного використання
  • Інтенсивно
   Інтенсивно
   Ідеально підходить для професійного використання
Уточніть свій пошук
Призначення
Інтенсивність використання
Доступність
Торгова марка
Тиск, Бар
Матеріал помпи
Гарантія (міс.)
Мийка високого тиску

Як конкретно мийка високого тиску полегшить наше життя? Із її допомогою можна вимити все що завгодно, починаючи з килимів, підсобного приміщення, гаражу або автомобіля, закінчуючи двором і присадибною ділянкою, а деякі навіть пристосовують апарат для проведення садових робіт. Купити мийку високого тиску потрібно хоча б тому, що вона допоможе заощадити на прибиранні, автомийці і т.п.

Якими бувають мийки?

Будь-який парат відрізняється своїми характеристиками, розкрученістю виробника та призначенням. Визначившись з метою такого придбання і виходячи зі своїх фінансових можливостей і майбутніх завдань, можна вибрати яке обладнання ідеально підходить для вас.

Мийки високого тиску поділяються на:

Побутові. Їх робочий день триває 2-3 години, вода підводиться з водопроводу або резервуара. В середньому витрата води становить 600 літрів, а тиск досягає 20-150 бар. В основному виготовлені з пластику. Побутові міні-мийки оснащені насадками, які дозволять розширити їх сферу застосування.

Професійні. Виготовлені з легованої сталі, латуні, бронзи. Їх ресурс набагато вище, максимальний тиск - 1500 бар, тому якщо потрібна автомобільна мийка, то варто придбати саме таку.

Також мийки бувають з підігрівом води та без підігріву. Останні використовуються для чищення різних поверхонь, а перші - для ефективного очищення від жирових, масляних забруднень, для дезінфекції обладнання в харчопромі та сільському господарстві. Наявність термовузла, що підігріває воду, збільшує вагу і розмір апарата.

Мобільні мийки високого тиску зручні в побуті і для щоденного використання. Їх легко переміщати до важкодоступних місць, а великі колеса дають гарантію високої прохідності. На відміну від стаціонарних моделей, мобільні найбільш популярні і широко поширені в Україні.

Як вибрати мийку?

Від того, який тип пристрою вам потрібен, буде залежати вартість і моторесурс. Професійні моделі коштують набагато дорожче побутових, але працюють вони в три рази довше. Враховуйте:

Продуктивність насоса. Від цього залежить витрата води, час на чистку, температура води та робочий тиск. Якісна модель забезпечує близько 600 літрів води.

Тиск. Це головний критерій ефективності апарату.

Ресурс і клас моделі. Наприклад, мийки Karcher в залежності від серії миють певну кількість автомобілів на добу (3 серія - 1 авто, 7 серія - 7 авто) протягом 4-5 років.

Помпа. Буває пластикова або металева. Поломка нерозбірної пластикової помпи буде вимагати витрат на ремонт у розмірі 70% від вартості мийки. Розбірна конструкція ремонтується.

Спосіб подачі хімзасобів. Через спеціальний бачок або підкачуванням через трубку з резервуара? Зручно на пістолет встановити зовнішній піноутворювач, тож уточніть, чи є така можливість.

Де купити мийку високого тиску в Києві?

На нашому сайті Leroymerlin представлений каталог із широким асортиментом моделей від різних виробників. Інтернет-магазин пропонує тільки сертифіковані мийки високого тиску, тому тут ви підробку не знайдете. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт нашої країни.

Під час планування покупки більше орієнтуйтеся не на ціну або бренд, а на те, для яких цілей ви плануєте використовувати мийку. Наприклад, для періодичного використання в домашніх умовах, ідеальним вибором будуть мийки високого тиску від бренду STERWINS. Вони доступні за ціною і виконані з високоякісних матеріалів.
Детальніше