/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Мозаїка та вогнетривка плитка

Кредит

Кредит

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Мозаїка і вогнетривка плитка - одні з найпоширеніших оздоблювальних матеріалів, які використовуються на протязі століть. Перший тип в основному застосовується для облицювання ванних кімнат і басейнів і відмінно витримує вплив вологи. Другий, навпаки, призначений для використання при облицюванні печі і камінів, оскільки не руйнується під впливом високих температур.

Особливості плитки мозаїки

Перш ніж плитку мозаїку купити, варто дізнатися про різновиди і особливості цього оздоблювального матеріалу. Вона може відрізнятися формою і колірним наповненням, але основним критерієм вибору буде сировина, з якої роблять мозаїку. Найчастіше вона виготовляється з:

 • скла;
 • кераміки;
 • керамограніта.

Скло володіє різними показниками прозорості, а також випускається в різних відтінках, що дозволяє використовувати скляну мозаїку як у внутрішньому, так і в зовнішньому оформленні будинку. Серед переваг скла варто відзначити такі:

 • несприйнятливість до впливу вологи;
 • стійкість до високих температур (витримує до 145 градусів, тому часто використовується для оформлення робочої стіни на кухні);
 • не руйнується через температурні перепади;
 • добре витримує контакт з агресивними миючими засобами.

Керамічна або кахельна мозаїка відрізняється універсальністю використання і високою зносостійкістю. Вона може мати матове або глянсове покриття, а також випускатися в комбінованому варіанті або з фактурними тріщинами. Кахель підходить для облицювання як ванних кімнат, так і робочих поверхонь на кухні.

Мозаїка з керамограніту вважається зовнішнім оздоблювальним матеріалом, який застосовують для облицювання стін, доріжок або території навколо басейну. Така плитка славиться своєю міцністю, а також не вигоряє на сонці.

Особливості вогнетривкої плитки

Вогнетривка плитка найчастіше виготовляється з:

 • керамограніту;
 • клінкеру.

Перший матеріал володіє високими вогнетривкими показниками, які запобігають розтріскуванню під дією високих температур. Він також славиться своєю екологічністю і не руйнується внаслідок температурних перепадів. При цьому процес укладання плитки з керамограніта досить простий і не вимагає професійних знань.

Дрібнопориста структура клінкеру запобігає забрудненню матеріалу, а також його деформації через попадання вологи. Це дозволяє використовувати оздоблювальні матеріали з клінкеру в облицюванні як внутрішніх, так і зовнішніх камінів.

Серед переваг вогнетривкої плитки виділяють:

 • вологостійкість;
 • стійкість до впливу високих і низьких температур;
 • висока тепловіддача;
 • несхильність до руйнування через контакт з хімічними миючими засобами;
 • зносостійкість.

Переваги Леруа Мерлен

Вогнетривку плитку і мозаїку купити можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. Наш магазин має наступні переваги:

 • широкий вибір оздоблювальних матеріалів від кращих виробників;
 • доступні ціни;
 • швидка доставка в будь-який регіон України;
 • можливість самовивозу в Києві та Одесі;
 • швидкий сайт з системою фільтрів і зрозумілим інтерфейсом;
 • різні форми оплати;
 • онлайн-консультації від кваліфікованих фахівців.

Робіть замовлення в Леруа Мерлен - і отримаєте якісний товар за розумною ціною!

Читати повністю
Питання, які часто задають
Де використовується мозаїка?

Мозаїка — гарний матеріал, за допомогою якого можна прикрасити практично будь-яке приміщення. Але найчастіше такий варіант застосовується у ванних кімнатах, саунах та басейнах. Стійкість до підвищеної вологи – основна перевага цього матеріалу. Зовнішній вигляд мозаїки не змінюється навіть за кілька років при регулярному впливі пари.

Завдяки унікальним експлуатаційним характеристикам оздоблювальний матеріал можна встановити також і на кухні поруч із варильною поверхнею.
Де використовується вогнетривка плитка?

Стійкість до високих температур – основна перевага вогнетривкої плитки. Такий варіант широко застосовують для облицювання печей та камінів. Оздоблювальний матеріал виготовляють із клінкеру або керамограніту. Плитка не псується навіть за тривалого впливу вогню, зовнішній вигляд залишається привабливим. Цей матеріал також не піддається впливу вологи та хімічних миючих засобів.

Перевагою є простота укладання такого матеріалу. Впоратися із завданням можна без особливих будівельних навичок.
Що краще: плитка-мозаїка чи вогнетривка плитка?

Вибір слід робити з поставлених завдань. Якщо потрібно виконати облицювання приміщення з підвищеною вологістю, перевагу варто віддавати все ж таки мозаїці. Такий матеріал буде виглядати привабливіше, за його допомогою можна створити оригінальний інтер'єр у ванній кімнаті чи сауні.

Для обробки камінів та печей мозаїка не підійде. У цьому випадку найкращим рішенням стане саме вогнетривка плитка. Матеріал відрізняється високою зносостійкістю та зможе прослужити протягом довгих років.