/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Москітні сітки

У літні дні дуже хочеться залишити на ніч відкритими вікна або двері на балкон, щоб хоч трохи отримати доступ свіжого повітря. Але численні літаючі комахи так і хочуть потрапити в квартиру.

Оптимальним рішенням для захисту від комарів і мух стане москітна сітка. Її осередки настільки дрібні, що не пропускають комах. При цьому забезпечується стабільний доступ повітря. Антимоскітна сітка широко представлена ​​в каталозі інтернет-магазину Леруа Мерлен, де купити її зможе кожен охочий.

Види москітних сіток

Існують наступні види виробів:

  • рамкова;
  • ролетна;
  • розсувна;
  • рулонниа;
  • «Антикішка»;
  • москітна сітка на магнітах.

Рамкова конструкція вважається однією з найпопулярніших. Така модель виготовлена ​​на основі пластикової або алюмінієвої рамки. Рекомендується знімати на зиму такий захист, щоб продовжити термін служби.

Ролетні конструкції також складаються з алюмінієвого короба з профілем, який кріпиться до віконного отвору. Усередині такого короба знаходиться рулонна сітчаста штора. Ролетних москітна сітка на двері також вельми популярна.

Розсувні моделі застосовуються не тільки в квартирах, але і в приватних будинках, офісах. Полотно такого захисту просто відсувається в сторону, коли це необхідно.

Рулонні сітки встановлюються в тому випадку, якщо не планується часто використовувати віконний отвір.

«Антикішка» - москітна сітка на вікно або дверний проріз, здатна витримувати навіть пустощі домашніх тварин. Нитки виготовлені з міцних ПВХ-матеріалів і поліестеру. Такий захист може вберегти домашнього вихованця від падіння з висоти, так як кріпиться дуже надійно.

Москітні сітки на магнітах дуже зручні у використанні. Вони легко встановлюються самостійно. Головне - правильно провести заміри віконного отвору. Для проведення вимірів не потрібно викликати фахівця. Немає нічого складного в вимірі висоти і ширини отвору, в який буде встановлена ​​конструкція.

Види кріплень москітних сіток

Існує кілька основних способів кріплення, за допомогою яких захист від комарів утримується на місці. Найпростіший спосіб - пластикові куточки. Вони розташовані з зовнішньої частини вікна і не заважають закриття і відкриття стулки.

Плунжерні кріплення оснащено особливою пружиною, яка забезпечує високу міцність кріплення і захищає саму сітку від різких поривів вітру.

Кріплення «прапорець» - одне з найпростіших, але не найнадійніше. На вікні конструкція утримується за рахунок невеликих гачків.

Найнадійніший спосіб - кріплення z-образними елементами. Використовується відразу кілька кріплень (4-8), а також додаткова фіксація зсередини.

Монтаж конструкції кожного типу не складає особливих труднощів. Але вкрай важливо бути дуже акуратним, особливо якщо мова йде про встановлення на верхніх поверхах.

Купівля якісних антимоскітних сіток в Україні

Купити антимоскітні сітки на вікна і двері в Україні завжди можна в Leroy Merlin. Жителі Києва і Одеси мають можливість забрати товари, скориставшись самовивозом. В інші регіони України здійснюється оперативна доставка, що займає всього 1-3 дня.

Читати повністю