/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Мішура та намиста новорічні

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг

Зовсім скоро Новий рік, а святкову атмосферу в повному обсязі може створити тільки прикрашена мішурою, гірляндою і іграшками ялинка. Мішура на ялинку або новорічний дощик - невід'ємний атрибут свята. Правильно обрані прикраси допоможуть приховати недоліки новорічної сосни, зробити її більш красивою.

Новорічний дощик на ялинку - аксесуар, відомий всім з дитинства. Він зберігався в ящиках весь рік, а перед прикрасою дерева його доводилося досить довго розплутувати. Крім того, дощиком доповнювали святкові маски або костюми. Сучасний варіант аксесуара істотно змінився. В Леруа Мерлен можна знайти мішуру різної довжини, форми, кольору.

Особливості прикрашання ялинки за допомогою мішури, бус

Один з варіантів святкового аксесуара - намиста на ялинку. Вони легкі, сучасні, дозволяють додати об'єм, пишність.

Мішура - одне з найстаріших прикрас, пов'язаних зі святкуванням Нового року. Історія говорить про те, що воно з'явилося ще в 17 столітті в Німеччині. У ті роки аксесуар могли дозволити собі лише заможні родини, адже для виготовлення використовувалися срібні нитки. Термін служби прообразу дощику також був порівняно невеликим, так як кіптява від свічок покривала поверхню, що відбиває. Частка була вкрай проблематичним заняттям через складність форми.

Перші види мішури у простих людей були досить важкими, так як їх виробляли з олова або міді. На території нашої країни мішура вперше з'явилася ще в 18 столітті: тоді це була олов'яна дріт, згорнута в спіраль. Сучасні види бус, дощику і мішури дуже різноманітні. В Leroy Merlin можна купити дощик на ялинку за найдоступнішою ціною.

Щоб прикрасити святковий дерево, потрібно знати кілька простих секретів:

  • слід використовувати не більше 2-3 основних кольорів, в іншому випадку святкове дерево буде виглядати безглуздо;
  • оптимальним варіантом розміщення мішури на ялинці стануть довгі вертикальні смуги;
  • можна використовувати дощик, згорнутий на гілках по спіралі;
  • намиста розміщуються горизонтально на кожній гілці.

Класичним варіантом кольору є сріблястий, золотистий і червоний. Такі кольори відмінно поєднуються з великою кількістю новорічних іграшок, ефектно відображають колір гірлянди.

Сучасна новорічна мішура і інші прикраси схожого типу практично нічого не важать, тому розміщувати їх на дереві досить зручно. Дощик або намисто - фінальний акорд в оформленні, їх використовують в самому кінці (після іграшок і гірлянди).

Купівля новорічної атрибутики в Леруа Мерлен

Купити намиста на ялинку або інші аксесуари до Нового року найкраще в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Тут представлені товари від кращих виробників - святкові аксесуари прослужать багато років.

Жителі Києва і Одеси завжди зможуть забрати замовлені раніше товари, скориставшись послугою самовивозу, а для мешканців інших регіонів використовуються популярні транспортні служби. Мішура і дощик прикрасять не тільки ялинку: вони потрібні для створення святкової атмосфери в будинку, офісі, магазині.

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Який колір мішури вибрати?
Сріблястий і золотистий вважаються універсальними.
2. Коли використовувати прикраса?
У самому кінці, поверх гірлянди і іграшок.
3. Скільки кольорів використовувати?
Рекомендується прикрашати дерево, використовуючи не більше двох-трьох кольорів.