/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Міні-інструмент

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг

Зменшені копії звичайних інструментів для роботи на землі зручні у використанні на грядках. Міні-інструменти для саду дозволяють швидко і просто обробляти невеликі ділянки землі, доглядати кімнатні рослини. У каталозі Леруа Мерлен представлені найважливіші знаряддя за низькою ціною.

Для роботи із землею: призначення та особливості

Такі інструменти, як правило, є прототипами звичних великих моделей. Вони повторюють форму, але завдяки своїй компактності та невеликій вазі зручніше використовуються для догляду за невеликими рослинами. Серед усього асортименту можна виділити такі інструменти:

  • грабельки — з їх допомогою можна позбавлятися від непотрібних твердих і м'яких грудок землі, розпушувати ґрунт і прибирати опале листя;
  • сапа або сапка — потрібна для розпушування ґрунту, видалення бур'янів та прополювання;
  • саджалка для насіння — дозволяє легко класти насіння в землю, не замазуючи при цьому руки;
  • культиватор ручний — допомагає підготувати ґрунт до майбутньої висадки рослин.

Залежно від цілей товари можна розділити безпосередньо за різновидами. Наприклад, граблі повністю копіюють великі моделі. Тому представлені зубчасті, віялові або універсальні — тут переважно все залежить від ваших уподобань.

Для роботи з рослинами: вибір інвентаря

Далі можна виділити категорію міні-інструментів для роботи з самими рослинами. Наприклад, садова лопатка використовується для посадки та пересадки квітів. А специфічна вилка для посадки потрібна як інструмент культивації чи допомоги у переміщенні рослини.

Можна купувати вже готові набори. У них будь-який міні інструмент має своє корисне значення для садівника. Переваги вибору готового набору:

  • зручна комплектація;
  • орієнтація на конкретне заняття;
  • універсальність та приваблива ціна.

Крім того, для роботи в саду можна купити секатори, садові ножиці, ємності для води, а також спеціальний одяг.

Поради щодо вибору садового інвентарю

Насамперед потрібно визначитися з обов'язковими інструментами, які стануть вам у нагоді. Ви можете набрати їх поштучно або знайти відповідний набір серед усього асортименту магазину.

Далі потрібно визначитися з розмірами. Для роботи на відкритому повітрі — клумбі або дачній ділянці інструменти досить великі. Близько 30-40 см завдовжки. А ось для роботи в будинку та догляду за кімнатними рослинами виготовлені спеціальні міні-інструменти. Вони легко розміщуються у горщиках і зручні у використанні на маленьких площах.

Як замовити інструменти для саду?

Ви можете сміливо вибирати інтернет-магазин Leroy Merlin для придбання потрібного обладнання для саду та будинку. Замовити та купити всі необхідні товари можна через кошик, при цьому потрібно заповнити основну інформацію про одержувача, оплату та доставку.

Ви можете також оформити бонусну картку. Тоді ви станете учасником програми лояльності та отримуватимете знижки. У Києві та Одесі можна вибрати самовивіз із місцевих магазинів, в інші міста є доставка. У разі виникнення запитань звертайтеся до консультантів магазину за телефоном.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Які види міні-інструментів для саду можна купити?
На ринку представлений широкий асортимент мініатюрних ручних інструментів для виконання різних видів садових та городніх робіт. З-поміж найбільш популярних пристроїв можна придбати лопатки різної форми, сапки, грабельки, всілякі моделі вилок, сажалки і розпушувачі. У багатьох випадках зручнішим варіантом є покупка садового інструменту цього різновиду у вигляді набору. Перевагою комплекту міні-інструментів для садових робіт вважається привабливіша ціна.
Якої фірми міні-інструменти краще купити?
Міні-пристосування для обробки землі в садах та городах пропонуються багатьма торговими марками. Ця продукція відрізняється рівнем якості та вартістю. До бюджетного цінового сегменту входить продукція від таких виробників, як «Грін Белт» та 1PX. Сільськогосподарські інструменти від компанії Progarden та Geolia можна умовно віднести до середньої цінової групи. Найдорожчими та найкращими якістю є пристосування для саду та городу від таких виробників, як Sturm, Gardena та CellFast.
Де можна придбати міні-інструменти для саду?
Питання вибору торгового закладу, де можна придбати мініатюрні садові інструменти, вирішується досить просто. Слід купувати потрібну продукцію саме там, де її вартість найменша, а якість — найкраща. Також велике значення мають рівень культури обслуговування, можливість оплатити замовлення відповідним способом та отримати товар у найкоротші терміни. Саме такі умови придбання компактних інструментів для садових робіт пропонують інтернет-магазин Leroy Merlin.