/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Мінеральна вата

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК УТЕПЛИТИ МАНСАРДУ

ЯК УТЕПЛИТИ МАНСАРДУ

Для вибору найбільш відповідного варіанта утеплення рекомендовано перед початком роботи враховувати наступні фактори: А. Призначення приміщення Б. Вибір утеплювача залежно від клімату Кожний утеплювач має певний коефіцієнт теплопередачі залежно від складу і щільності. Зверніться до наших продавців-консультантів, щоб дізнатися, якими є нормативи для вашого регіону. В. Вибір утеплювача відповідно до типу стропил Вибір ізоляційного матеріалу і способу його кріплення залежить від відстані між стропилами, їх товщини та розташування. Г. Економія місця завдяки тонким утеплювачам Використовуючи більш тонкі ізоляційні матеріали, ніж традиційні, можна отримати додатковий простір. Д. Внутрішня або зовнішня ізоляція Під час ремонту приміщення, як правило, ізоляцію розташовують класичним способом, закріплюючи ізоляційні матеріали під схилами даху. При будівництві будинку можливе розташування ізоляційних панелей безпосередньо на елементах конструкції, на які кладуть прокладки для кріплення даху (черепиці, шиферу і тощо). УВАГА! Асортимент ізоляційних матеріалів не обмежується згаданими в даному буклеті. Існують інші, менш відомі утеплювачі, призначені для особливих випадків.

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Сервіс Kabanchik.ua є офіційним партнером Леруа Мерлен по замовленню послуг. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua <hr><i>Дізнайтесь більше за телефоном контакт-центру 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг
Мінеральна вата - група теплоізоляційних волокнистих матеріалів на основі розплавів мінеральних речовин. Використовується для ізоляції джерел тепла і його збереження. Мінвата стійка до нагрівання, хімічної активності, має звукоізоляційні властивості. Завдяки різній структурі (шаруватої, гофрованої, просторової) і товщині (в мм) матеріал придатний для багатьох робіт. Магазин Леруа Мерлен пропонує безліч марок мінеральної вати для теплоізоляції при будівництві і ремонті.

Види і переваги мінеральної вати

У промисловості і будівництві мінеральною ватою утеплюють і звукоізоляційні приміщення, її використовують для збереження температури середовища в трубопроводах і посудинах. На основі матеріалу виробляються такі види:
 • скловата - формується з розплаву скла, для її виготовлення застосовують сировину і відходи виробництва скла, скляний бій;
 • шлаковая вата - сировиною служать шлаки, що відкладаються в доменних печах;
 • базальтова вата - виготовляється з розплавлених гірських порід.
 • Мінвата набула поширення завдяки поєднанню цілого ряду цікавих властивостей і можливості випуску в різній структурі. До її особливостей належать:
  • низька теплопровідність, хороша теплоізоляція;
  • висока температура плавлення, пожежостійкість;
  • стійкість до перепадів температур;
  • хімічна інертність, стійкість до лужних і кислотних середовищ;
  • механічна міцність, стійкість до пошкоджень;
  • довговічність, стійкість форми, відсутність усадки з часом;
  • дихаюча структура, відповідна для утеплення дерев'яних стін;
  • мінімальне утворення конденсату пара;
  • збереження ізоляційних властивостей при високій вологості;
  • стійкість до грибків та іншої небажаної органіки;
  • створення перешкоди для проникнення гризунів;
  • простота транспортування, різання і монтажу.
  Будучи стійкою до впливу пара, мінвата втрачає властивості при намоканні. При її застосуванні важливо забезпечувати хорошу гідроізоляцію. Загальна міцність структури поєднується з крихкістю окремих волокон (не для всіх сортів). Частинки скловатного волокна проникають в шкіру при дотику і відламуються, також потрапляють в повітря і легкі. Працювати з мінеральною ватою слід в спецодязі, рукавичках, респіраторі і захисних окулярах.

  Використання мінеральної вати в ремонті

  Магазин Leroy Merlin пропонує купити мінвату виробництва України, Білорусі, Казахстану, Угорщини та інших країн за розумною ціною. Широкий вибір дозволяє підібрати оптимальну ізоляцію для безлічі конструкцій, серед яких:
  • внутрішні і зовнішні стіни будинку;
  • підлога і стеля;
  • бетонні конструкції;
  • багатошарові панелі;
  • дах і горище;
  • лазні й сауни.
  Мінеральна вата випускається у вигляді безперервних рулонів і плит. Утеплювач в рулонах призначений для обмотування труб і інших подібних поверхонь, а листові варіанти - для утеплення стін. Спеціальні звукоізолюючі сорти дозволять створити безшумне приміщення або захистити від гучних звуків оточуючих. Відправлення теплоізоляції та інших будівельно-ремонтних матеріалів замовнику проводиться шляхом адресної доставки по Одесі і Києву, а також за допомогою Нової Пошти по всій Україні.
Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Як порахувати обсяг мінеральної вати?
Для правильного підрахунку необхідно знати точну площу об'єкта, який потрібно утеплити. Отриману цифру краще збільшити на 5%, щоб мати невеликий запас матеріалу. Далі обираємо утеплювач потрібної товщини в формі плити або рулону, який найбільше відповідає площі приміщення, що утеплюється. Потім шляхом простих обчислень ділимо площу приміщення на площу утеплювача і отримуємо потрібний обсяг.
2. Яку температуру витримує мінеральна вата?
Різні види мінеральної вати володіють різними показниками стійкості до температур. Скловата, яка набула найширшого розповсюдження, витримує до 500 ᵒС, але виробники рекомендують не піддавати її нагріванню, що перевищує 450 ᵒС. Кам'яна вата краще всіх видів стійка до високих температур і зберігає свої властивості при нагріванні до 1000 ᵒС, а базальтова вважається негорючим матеріалом: вона здатна зупинити відкритий вогонь. Точка її плавлення вище 1100 ᵒС.
3. Де використовується мінеральна вата?
Цей багатофункціональний матеріал активно застосовується в будівництві для утеплення підлогового покриття, вентканалов, димоходів, промислових приміщень, лазень і саун, зовнішніх і внутрішніх стін. Мінвата володіє відмінними звуко- і теплоізоляційними властивостями і здатна накопичувати в собі тепло. Нею вкривають магістральні трубопроводи і комунікації.