/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Лопати для снігу

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг
Лопата для снігу - незамінний інструмент, який потрібен кожному жителю приватного сектора і власнику автомобіля. Вирішувати проблеми при рясному снігопаді доводиться виключно вручну: на швидку допомогу комунальних служб сподіватися не варто. Тому снігова лопата повинна бути у кожного.

Різноманітність моделей

Всі лопати для прибирання снігу можна розділити в залежності від матеріалу, з якого вона виготовлена. Найчастіше для виготовлення застосовують дерево, пластик, алюміній, комбінацію матеріалів. Дерев'яні вироби зустрічаються все рідше, так як матеріал не відрізняється особливою практичністю. З дерева зазвичай виготовлена тільки ручка, так як матеріал зручний для рук.
Пластик і метал - найпопулярніші варіанти. Такі вироби надзвичайно легкі, не займають багато місця при зберіганні. Леруа Мерлен пропонує велику кількість моделей, які відрізняються розмірами, формою, матеріалами. З таким помічником можна легко звільнити двір від снігу або машину, яка застрягла в заметі. Головне, вибрати правильне виріб.

Тонкощі вибору лопати для снігу

При правильному виборі на роботу піде мінімум часу і зусиль. Увагу варто приділити таким моментам:
  • Площа, яку потрібно очистити - оренда снігоприбиральної техніки на колесах - задоволення недешеве. Крім того, в рясні снігопади знайти такі пропозиції досить проблематично. Але якщо вибрати широку лопату, то впоратися можна і вручну. Чим більше площа, тим більше повинна бути ширина.
  • Розмір - іноді важлива не продуктивність роботи, а гранична компактність. Наприклад, такий інструмент в машині не повинен забирати багато місця в багажнику. Автомобільні моделі найчастіше виготовлені з легкого пластика, є навіть складні варіанти.
  • Покриття - в одних випадках цілком припустимо використовувати металевий скребок для снігу, але в інших це неприпустимо: алюмінієва або сталева модель може зіпсувати дороге покриття. Для таких ситуацій використовуються пластикові моделі або металеві зі спеціальними накладками.

Де купити лопату для чистки снігу?

Якщо правильно вибрати і купити лопату для чистки, то роботи будуть не тільки ефективними, але і простими. Фізичні вправи не будуть віднімати всі сили, якщо правильно підібрана форма рукоятки і самої робочої частини. Сучасні вироби досить різноманітні: вигнута форма робочої частини забезпечує зручність. Якщо потрібен інструмент в машину, то краще віддати перевагу компактному варіанту.
Великий вибір гідних моделей пропонує інтернет-магазин Leroy Merlin. З кількох десятків варіантів є що вибрати і власнику автомобіля, і господареві приватного будинку.
Часто в очищенні території потребують власники магазинів. І для власників таких об'єктів є спеціальні скребки для снігу. Вони відрізняються збільшеною шириною і дозволяють швидко очистити площу перед магазином. Це дуже важливо, тому що покупці виберуть саме ту торгову точку, до якої буде зручним проїзд і прохід.
Жителі Києва і Одеси зможуть забрати замовлені товари за допомогою самовивозу, а жителі інших регіонів країни зможуть отримати їх за допомогою транспортних служб.
Читати повністю