/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Лінійні світильники

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - якщо Вам потрібна доставка, потрібно відразу вказати це в рахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 банківських днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Лінійні світильники мають внутрішню структуру звичайних LED-світильників. Але при цьому їх витягнута форма задає нову назву для лампи. Розробка саме такої структури обумовлена необхідністю використовувати лінійне освітлення. Які ж переваги має така форма і де її зручно використовувати?

Сфера використання

Основна причина створення лінійного світлодіодного світильника - додаткові можливості для дизайнерських рішень. Окремо використовуються такі конструкції для контурної підсвічування певних предметів. Кінцеві результати ми можемо одночасно називати строгими і вишуканими.

Крім отримання відмінного дизайну, переслідуються і інші цілі. Так лінійне освітлення часто використовується в таких місцях:

 • офіси і бізнес-центри;
 • ТРК і ТРЦ;
 • торгові зали;
 • магазини і супермаркети;
 • бари;
 • житлові будинки.

Потужність світлового потоку і температура дозволяють без втрат застосовувати такі прилади на вулиці і для освітлення приміщень.

Характеристики та особливості

Світильник лінійний має досить багато переваг в цих сферах використання. Серед найбільш вагомих:

 • універсальність забезпечується за рахунок використання різних розсіювачів світлового потоку;
 • варіативність монтажу;
 • економія електроспоживання - особливо важливо це для комерційних організацій, які виділяють менше фінансових ресурсів на оплату послуг;
 • термін служби від 40 тисяч годин;
 • немає пульсації освітлення, що позитивно впливає на зір людини.

Значущих недоліків практично немає. Іноді в якості мінуса можна відзначити спосіб монтажу, оскільки вибирається він індивідуально. Тому потрібно співвідносити тип кріплення світильника лінійного і можливість підлаштувати це під себе.

Усередині зазвичай використовується лампочка LED, більш відома як світлодіодна. Вона має відмінні технічні характеристики. Особливу популярність отримала за рахунок великого діапазону температури світла і потужності.

Відмінність за типом монтажу

Принцип установки ділить лінійні світильники на три категорії. Перша з них, яка присутня в каталозі «Леруа Мерлен», - накладні світильники. Монтувати їх легко, часто такі моделі використовуються в якості додаткового підсвічування - для кухні, книжкових полиць будинку або для вітрин в магазині.

Другий варіант кріплення - вбудований. Вбудовуються в заздалегідь підготовлені області в стінах або стелі. Зазвичай вбудовується в гіпсокартон. За допомогою таких світильників можна створювати незвичайний абстрактний дизайн.

І третій тип монтажу - підвісний. Використовувати підвісні лінійні світильники раціонально в приміщеннях з високими стелями. Кріпляться вони за допомогою металевих ланцюгів. Вони можуть розміщуватися незалежно один одного.

Купити будь-який тип лінійного світильника для приміщень і вулиці ви можете в магазині Leroy Merlin. У Києві та Одесі ви можете забрати замовлення самостійно, використовуючи один із адрес наших складів. Діє по всій Україні доставка транспортними компаніями - наприклад, сервісом «Нова пошта».

Читати повністю