Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Лічильники води

Лічильник на воду - це прилад, який увійшов в наше життя відносно недавно. Він допомагає розрахувати точну кількість спожитої води в квартирі, щоб ви не переплачували за те, що не використали. Щоб замовити відповідний водомір, варто дізнатися про його видах і робочих характеристиках. В інтернет-магазині Леруа Мерлен ви зможете купити водяний лічильник як на гарячу, так і на холодну воду.

Лічильник для води: особливості та моделі

Водоміри можуть відрізнятися за кількома параметрами:

 • принцип роботи;
 • внутрішній пристрій;
 • температурний режим;
 • тип підключення до труби.

Відразу варто відзначити, що практично всі відмінності впливають на сферу використання лічильника води, визначаючи його установку. Це може бути промисловий варіант або квартирний.

За принципом роботи поділяють механічні та електронні варіанти. Другий краще для використання в будинку або квартирі, так як він краще пропускає забруднену воду, однак механічні моделі користуються не меншим попитом.

За внутрішньою будовою виділяють крильчасті і турбінні водоміри. Другий варіант використовується на виробництві, тоді як крильчасті моделі підходять для побутової експлуатації. Коли вода проходить через лічильник крильчатка обертається, визначаючи обсяг спожитої рідини. Такі моделі відрізняються високою чутливістю і точністю.

За температурним режимом відбувається поділ на лічильник гарячої води і лічильник холодної води. Перші підходять для використання з водою, чия температура не перевищує + 30 ° Цельсія, тоді як другі мають більш широкий температурний діапазон - до + 130 °.

Що стосується підключення, то бувають муфтові і фланцеві варіанти. Перші використовуються в квартирах, другі підходять для використання з магістральними трубопроводами.

Як вибрати водомір?

Перш ніж купити лічильник на воду, варто визначитися з такими нюансами:

 • діапазон температур і максимальний показник, при якому буде використовуватися виріб;
 • пропускна здатність приладу;
 • показник номінального тиску в системі водопроводу;
 • якість збірки і комплектуючих матеріалів;
 • захисні показники від механічних впливів;
 • мінімальний показник напору;
 • фірма виробник.

При покупці бажано керуватися не вартістю водоміра, а відгуками на моделі певного виробника. Дешеві агрегати досить швидко виходять з ладу або працюють зі збоями, накручуючи зайві «куби» води. Таким чином, заощадивши один раз, ви значно переплатите на дистанції.

Переваги покупки в Леруа Мерлен

В інтернет-магазині Leroy Merlin ви зможете замовити лічильники для гарячої і холодної води за конкурентною ціною. Ми пропонуємо:

 • широкий асортимент товарів для дому від надійних виробників;
 • доступні ціни на всі види товарів;
 • швидку доставку в будь-який регіон країни транспортними компаніями;
 • самовивіз з Києва та Одеси;
 • різні форми оплати;
 • зручний сайт з зрозумілим інтерфейсом і системою фільтрів.

Ви можете як замовити товар на сайті, так і зробити покупку в одному з стаціонарних магазинів нашої компанії. Ми дорожимо своєю репутацією, тому робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені покупкою. Будемо раді допомогти!

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Які лічильники для води краще поставити?
Для побутового використання найчастіше застосовуються електромагнітні і тахометричні водоміри. Електромагнітні фіксують швидкість потоку води, задіюючи здатність магнітного поля. Тахометричні водоміри мають примітивне пристрій. Потік води проходить через прилад і обертає лопаті крильчатки, коліщатко якої пов'язане з рахунковим механізмом. Такі моделі відрізняються тривалим терміном експлуатації і стоять зовсім недорого.
2. Як встановити лічильник для води?
Перед установкою водоміра потрібно встановити спеціальний фільтр для грубої очистки. Він буде захищати прилад від окалин і крупного сміття, які скорочують термін експлуатації. Крім фільтра, монтується зворотний клапан: він захищає лічильник від відмотування показань. Його наявність обов'язкова, в іншому випадку інспектор водоканалу не прийме прилад в експлуатацію. У комплекті до водоміра повинні поставлятися гайки, які дозволять демонтувати прилад без пошкодження труб.
3. Як вибрати магніт для лічильника води?
Єдиний прилад, який можна задіяти, - тахометричний. Тільки в ньому є крильчатка з металу, яка реагує на магніт. Другий важливий аспект - виробник водоміра. Кожен з них, виготовляючи лічильник, застосовує різні матеріали.
4. Для чого потрібна повірка лічильників води?
Регулярна перевірка приладу обліку потрібна для того, щоб упевнитися в працездатності і точності фіксуювання показань. Метрологічна діагностика дозволяє вчасно виявити несправність. Проходження перевірки дає право власнику і надалі проводити розрахунки згідно з показаннями водоміра. В іншому випадку сума в платіжці може значно збільшитися, адже оплата буде нараховуватися за встановленими нормативами.