/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Лебідки та домкрати

Лебідки та домкрати – це особливі різновиди підйомних механізмів. Вони використовуються в будівництві, ремонті та автомобільній справі. Найчастіше їх застосовують у процесі монтажу або демонтажу специфічного обладнання: опалення, котелень та інших систем у будинках.

Домкрати: основні види та особливості

Автомобільні та будівельні пристрої досить відрізняються, оскільки вага та навантаження несхожі один на одного в цих галузях. До того ж, пристрій виконує не тільки функцію підйому, але й може фіксувати на висоті певні предмети.

Основні різновиди домкрата:

  • гвинтовий має вантажопідйомність близько 15 т, але висота підйому не перевищує 5°;
  • механічний — використовується в основному для ремонту машин, оскільки піднімає на відстань до півметра невеликі вантажі;
  • гідравлічний піднімає до 200 т, при цьому висота становить близько 20 см.

Купити домкрат рекомендується тільки після ретельного вивчення всіх факторів: що саме буде підніматися, яка висота для цього потрібна і як часто доведеться користуватися інструментом. Вантаж та гранична вага підйому у всіх механізмів відрізняються.

Лебідка: основи вибору

Лебідка — пристрій для підняття важких вантажів. Вибір його починається з визначення задач. Залежно від того, що саме потрібно підняти і для яких цілей, може змінюватись і тип механізму.

Поширені такі варіанти лебідок:

  • ручні барабанні – необхідні для переміщення невеликого вантажу (катер, легкий автомобіль);
  • ручні черв'ячні – вимагають більше зусиль від людини, щоб перемістити вантаж;
  • важільні – досить повільні в роботі, хоча їх можна додатково використовувати як тягу.

Також існують гідравлічні, електричні лебідки. Вони вже належать до автоматизованих механізмів, швидкість їхньої роботи значно збільшена. Тому з ними простіше справлятися на великих будовах та об'єктах.

Різновидом лебідки вважається таль. Це ланцюговий механізм, який професіонали називають "монстром" у піднятті вантажів. Може також працювати на ручному, гідравлічному та електричному приводах. Тому купити лебідку теж краще після вивчення її особливостей та здібностей у роботі.

Поради щодо вибору інструментів

Розрізняються між собою подібні інструменти та пристрої за декількома принципами. Орієнтуватися слід на такі показники:

  • вантажопідйомність — позначте мінімальну та максимальну вагу;
  • можливість підняття — варто оцінювати висоту та кут нахилу важких предметів;
  • вартість — часто вона стає одним із вирішальних факторів;
  • розміри та місце застосування, якщо це є принциповим.

І домкрати, і лебідки можна використовувати в різних випадках на будівельних майданчиках, під час ремонту та монтажу окремих систем.

Ціна всіх вантажопідйомних механізмів вказана в каталозі магазину Леруа Мерлен. Ви можете оформити безкоштовну доставку по Україні та замовити усі потрібні товари онлайн. При оформленні картки в магазині можна накопичувати бонуси, брати участь у спеціальних програмах та отримувати знижки.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Які види монтажних механізмів можна придбати?

Лебідки та домкрати – популярні види монтажних механізмів. Перші є пристрої, що діють за рахунок підтягування каната. Вони використовуються під час підйому вантажу, його буксирування. Саме за рахунок лебідки піднімається ліфт, витягується якір.

Види лебідок:

- ручні;

- механічні;

- електричні;

- гідравлічні;

- важільні;

- шахтні;

- якірні;

- тельфер чи таль.

Домкрат є спеціальним підйомним механізмом, за допомогою якого можна піднімати на невелику висоту різні об'єкти. Він широко використовується в автомайстернях, а також під час слюсарно-ремонтних та монтажних робіт. За принципом дії домкрати діляться на гвинтові, пневматичні, гідравлічні та рейкові.
Якої фірми монтажні механізми можна купити?
Ці пристрої беруть участь у дуже відповідальних монтажних роботах, і від їхньої цілісності залежить безпека. Тому важливо купувати якісні механізми. Відмінно зарекомендували себе пристрої MTX та Sparta. Лебідки та домкрати цих брендів мають високу якість, надійність та відповідають ГОСТам.
Де можна придбати монтажні механізми?
Леруа Мерлен - компанія-рітейлер зі світовим ім'ям. Наші магазини є в 12 країнах Європи, Азії та Америки, і ми знаємо, що потрібно споживачам. Ми маємо тільки сертифікований товар, а зручний каталог дозволить швидко знайти потрібну продукцію. Якщо точно знаєте, які характеристики повинен мати монтажний механізм, скористайтеся зручним фільтром - це скоротить час пошуку. Наші ціни та доставка по всій країні роблять кожну покупку вигідною та комфортною.